Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Ocak 2024 Plüton' un Kova Burcuna Geçişi ve Burçlara Etkileri

 

Koç Burcu

Plüton, hayatınız açısından derin ve dönüştürücü enerjileri yaşamlarınıza çekecek.  Güçlü ve potansiyel olarak yeni bağlantıları kendinize çektiğinizde, hayatınızda olmaması gereken insanlar geçmişte kalacak. Ayrıca uzun vadeli hedeflerinizin, umutlarınızın ve özlemlerinizin de dönüşümüne hazır olun.

Boğa Burcu

Plüton kariyer hayatınızı yeniden yapılandırıyor. Bu size önümüzdeki yirmi yıl boyunca profesyonel yaşamınızı yapılandıracak, inanılmaz dönüşüme hazır olun. Çektiklerinizin mükafatını almaya başlıyorsunuz uluslararası başarılara imza atabilir kalıcı bir beraberlik evlilik ile pek çok kişiyi şaşırtabilirsiniz.

İkizler Burcu

Plüton yerleşim değişiklikleri köklenmeyi sağlamanızda etkili olacak, akademisyenler, medya maneviyat ile ilgili alanlarda dönüştürücü, hayatınızı yenileyen enerjilere hazır olun. Hırslarınızı dönüştürmeniz gereken yüzleşmelere hazır olun.

Yengeç Burcu

Plüton ilişkilerinizi, yakınlık ve güven duygunuzu, varlıklarınızı ve yatırımlarınızı dönüştürecek. Oldukça yoğun bir dönüşüm yaşayabilirsiniz ya da yüzeye çıkan derin korkularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz fakat bu yeniden doğmanızı sağlayacak bir enerji.

Aslan Burcu

Plüton, ortaklık bölgenizde etkili haritalarınızda. Bu size, ortaklıklarınız evlilik ya da beraberliğiniz aracılığıyla radikal bir dönüşüm geçireceğiniz anlamına gelmekte. Bir yandan, mevcut ilişkilerin çok daha derin seviyelere doğru evrilmesini ya da güç mücadelelerine dönüşmesini deneyimleyebilirsiniz. Hayatınızda karmik döngülere hazır olun, şifa bulmakta takıntılar ile uğraşmakta seçimlerinizde. Vicdanınızı sızlatan her şeyi yapılandırmak için anka kuşu olmayı seçin.  Plüton beraberliğe yada iş ortaklıkları ile ilgili hatalarınızı telafi edeceğiniz anlamına geliyor.

Başak Burcu

Plüton üretkenlik getiriyor bu size gücünüzün zekanızın farkına vardıracak sizleri. İş ve eğitim hayatınız evriliyor. İstihdamınız, sağlığınız, spor ve diyetiniz konusunda inanılmaz bir dönüşüm yaşayacaksınız. Bazen her şey sizin kontrolünüz dışındaymış ve onun tarafından yönetiliyormuşsunuz gibi gelse de, çelik gibi güçlü olacak hedeflediklerinizi başaracaksınız.

Terazi Burcu

Plüton, tutku gerçek aşk, hobileriniz ve arzularınız, doğurganlık ve çocuklarınız etrafında radikal bir dönüşümü getiriyor sizlere de. Hayatta aldığınız bu anlamda ki derslerin hepsi kolay olmasa da size ne olursa olsun en mutlu ve canlı kılan şeyin peşinden gitmenizin önemini öğretecek Plüton "ya hep ya hiç" enerjisi, daha önce birlikte olan çiftleri de etkileyecek fedakarlıklarınızı şimdi gerçek sevgi için ortaya koyma zamanı.

Akrep Burcu

Plüton, oldukça uzun bir süre, evinizde, ailenizde, gayrimenkuller ile ilgili alanlarda ve duygusal istikrarınızda radikal yeniden doğuşlara yol açacak. Bir yandan, sizi zorlayan geçmiş travmaları ve durumları serbest bırakabilir veya sonunda sizi çok farklı bir insana dönüştürecek acıyı deneyimlemek için ateşin enerjisini deneyimleyebilirsiniz. Sonuç olarak , duygusal yeniden doğuş yoluyla güç bulduğunuzda, bu dönemde kendinizi bir Anka kuşu gibi hissedeceğinize emin olun.

Yay Burcu

Plüton  iş ve eğitim hayatınızda parlak fikirlerinizin kabul görmesine yeni yollar açacak.. Seyahatler size hayatınızı değiştirecek deneyimler de getirecektir. İletişim endüstrileriyle ilgileniyorsanız radikal bir evrime hazır olun.

Oğlak Burcu

Plüton, kendinize ve öz değerinize nasıl baktığınızın yanı sıra kime ve neye değer verdiğinize ve ona neden değer verdiğinize dair yoğun bir dönüşüm içine alacak sizleri akışta kalın ve doğru seçimler yapmaya odaklanın. Maddi değerlerinizi de mutlaka etkileyecek bu güçlü gezegen ve sizi bağlı olmak ile bağımlı olmak arasındaki zorluklardan özgürleştirecek.

Kova Burcu

Plüton burcunuzdan geçiş yaparken köklü değişimlere hazır olun. Kendinizi eski kalıplardan kurtarıp özgünlüğünüzü, gücünüzü ve yapabileceklerinizi en yüksek derecelere kadar ulaştırabilecek bilince getirecek sizleri. Bu kesinlikle "kolay" bir dönem olmayacak olsa da, kaçınılmaz olarak en önemli yaşam deneyimleri gerçek sizi başarı sevgi ve arkanızda bıraktıklarınız ile yeniden doğmuş hissettirecek.

Balık Burcu

Plüton, karma ile ilgili kaygılarınızı dönüştürecek. Bu, bu noktaya kadar hayatınızdaki seçimlerle ilgili derin deneyimler yaşamanızı sağlayacak. Tahammül ettiğiniz negatif insanları hayatınızdan çıkaracaksınız ve karmalarınızın şifası sizden yana olacak, geçmişinizin veya korkularınızın peşinizden gelmesine izin vermeyin, bunları size fayda sağlayan bir güç kaynağına dönüştürün. Gizli düşmanlar, güvensizlikler ve derin bir yalnızlık duygusu zaman zaman karşınıza çıkabilir; ancak sonuçta aşmayı, yeniden doğmayı ve sezgilerinizden, psişik yeteneklerinizden yararlanmayı öğrenin ve yaşamınıza taşıyın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık