Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2 Şubat 2022 Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

Koç
Bir şeyleri yalnız yapmaktan asla korkmazsın Koç, ama bu yeni ay seni bir grup ortamında yükselmeye yönlendirecek sizleri. Merkür gerilemesi arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız arasındaki iletişimi karıştırıyor olsa da, bu ayın enerjisini dramanın üzerine çıkmak, ışığınızı bulmak ve sesinizi duyurmak için kullanabilirsiniz. Liderliğinize ihtiyaç var.

Boğa
Şu anki kariyer yörüngen hakkında ne düşünüyorsun? Bu yenilikçi yeni ay, mevcut işinizde kendinizi gerçekten ifade edip edemeyeceğinizi ve işiniz aracılığıyla başkaları için bir fark yaratabileceğinizi hissedip hissetmediğiniz konusunda gerçekçi olmanızı istiyor. Kendinizi bir değişikliğe hazır hissediyorsanız, şimdi işinizi güncellemenin tam zamanı.

İkizler 
Son zamanlarda günlük rutininizde kendinizi huzursuz hissediyorsunuz İkizler, bu nedenle bu yeni ay size biraz ilham aramanız için ilham veriyor sizlere. Merkür gerilemesi tarzınızı biraz sıkıyor olsa bile. Eğlenceli bir derse kaydolarak, harika bir kitaba dalarak veya hayalinizdeki tatili planlarken yeni yapılanmaları mükemmelleştirerek yaratıcı beyninizi besleyin.

Yengeç 
Söylenmemiş kederiniz, ödenmemiş borçlarınız veya ruhunuza ağırlık veren diğer enerjik yükleriniz varsa, o zaman bu yeni ay, bu şeytanlarla yüzleşmek ve iç sayfanızı temizlemek için sizin fırsatınızdır. Başkalarını önemsemeye alıştığınızda kişisel sınırları ihmal etmek kolaydır, ancak şimdi kendinizi stresten, sırlardan ve toksik ilişkilerden kurtarmanın zamanı geldi. Yeniden başlamak.

Aslan 
Son zamanlarda yakın ortaklıklarınıza gezegensel olarak çok fazla odaklanılıyor ve bu bazı şeyleri zorlayabilir ama bu yeni ay sizden bazı şeyleri sizi yoran sözde arkadaş ve  durumları arkanızda bırakmanızı  istiyor. Aşk hayatınızda huzur bulmak ve huzur vermek istiyorsanız yeni bir şeyler yaparak veya normalde uyguladığınız "kuralları" karşılıklı olarak bozarak işleri karıştırın. Küçük bir sevgi dolu adım ilişkinize boyut atlattırabilir. 

Başak 
Başak, bu yeni ay altında yapmak istediğiniz tek şey programınızı yenilemek, organize olmak ve mevcut planlarınızı fethetmektir  ancak yönetici gezegeniniz Merkür gerilemesi ile birlikte engellerle karşılaşmaya devam ediyorsunuz. Bu iyi! Yapılacaklar listenizdeki daha önemsiz görevlerden uzaklaşmaya ve yolun aşağısındaki daha büyük projeler için yer açmaya başlamak için bu ay tutulmasını kullanın.

Terazi 
Bu yeni ay tutku projelerinize, romantik ilişkilerine ve genel özgüven duygusuna yeni bir soluk getiriyor, Teraziler bu yüzden onun ilham verici enerjisiyle uyuma! Bir randevuya evet diyerek ya da yaratıcı enerjinizin akmasını sağlamak için arkadaşlarınızla aptalca bir zanaat gecesi geçirerek, eziyetten bir mola verin ve kendinize biraz tasasız eğlenceye izin verin.

Akrep 
Son zamanlarda özel hayatına gelince çok fazla ders aldınız ve bu yeni ay öğrendiklerini alıp yeniden başlaman için sana bir fırsat sunuyor. Geçmişinizden insanlarla bir dramınız varsa, bu enerjiyi temizleyin ve dramı durdurun. O derinlerdeki yüklerden kurtulduğunuzda duygularınız çok daha özgürce akacaktır.

Yay 
Günlük yaşamınızın ilginç küçük ayrıntılarına çok dikkat edin, çünkü bu yeni ay tüm olağan iletişimlerinizi ve etkileşimlerinizi yeni bir perspektiften görmenize yardımcı oluyor. Bu enerjiyi, çevrenizdeki insanlarla daha gerçekçi bir şekilde bağlantı kurmak ve yapılacaklar listenizde günlük hayatınızın neşesini emen kalan görevleri halletmek için kullanın.

Oğlak 
Banka hesabınızdaki numara sizin bir insan olarak değerinize eşit değil, Yüzbaşı. Ve bu yeni ay, işleri kişiselleştirmeden mali durumunuzu yönetebileceğinizi hatırlatmak için burada. Geçmişte yaptığınız finansal hatalar için kendinizi affedin ve bu havadar yeni ayın zihinsel berraklığını, gelecekte doğru yolda kalmanızı sağlayacak sağlam bir plan yapmanıza yardımcı olması için kullanın.

Kova
Burcunuzda yeni ayınız kutlu olsun, Kova! Tüm garip ve harika eksantrikliklerin dünyanın görmesi için tam ekranda olduğu için ilgi odağı gibi hissediyorsun. Ancak bu, bir hevesle bir şeyleri değiştiremeyeceğiniz anlamına gelmez! Eski derileri dökmek için kendinize izin verin, yeni alışkanlıklar edin ve kim olmak istiyorsanız o olun. Özgünlüğünüz başkalarına da daha gerçek olmaları için ilham verecek.

Balık
Ruhsal güçleriniz şu anda güçlü ve mistik armağanlarınızı kendinizi olduğu kadar başkalarını da yükseltmek için kullanabilirsiniz. Kolektif büyüme ve zindeliğe odaklanan bir yeni ay ritüeli yapmayı veya zihninizi boşaltırken sadece biraz tütsü yakmayı deneyin. Ancak, kendinize karşı dürüst olduğunuz sürece, iç sesinizle bağlantı kurmanız sorun değil.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık