Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 Kasım 2021 Sevgiye Uyanışı Sağlayacak Kısmı Ay Tutulması Gerçekleşecek

Boğa Kısmi Dolunay Ay Tutulması 

Kasım ayı boyunca, En önemli gök olayı Kısmi Ay tutulması kalp enerjisi yükselişte. Bu, kalp atışımızı Dünyanın kalp atışıyla hizalamak için çok güçlü enerjileri barındırmakta. Bunu doğada vakit geçirerek, kendi kalbimizi dinleyerek, ortaya çıkan her türlü kalp uyanışını kucaklayarak ve Boğa Dolunay Ay Tutulmasının enerjileriyle çalışarak yapabiliriz.

Tutulmalar, dönüşüm ve uyanış diriliş portallarını temsil eder. Ruhumuzun evrimini ve büyümesini yükseltmeye yardımcı olan kader olaylarını yaşamlarımıza getirme eğilimindedirler. İşte bu yüzden ay ve güneş tutulmaları astrolojide ki en önemli gök olaylarıdır. 

Bu dönüşümler ve uyanışlar hızlı ve ani olabilir veya yavaş olabilir ve önümüzdeki haftalar ve aylar içinde etkili olabilir. Yeterki fark edin reddetmek yerine kabullenişe geçin. 

Tutulmalar güçlüdür ve bizim için olayları harekete geçirebilir.  Bizi zorlayan bağları kesmemize, bir inanç sıçraması yapmamıza ve bizi yeni içgörülere uyandırmamıza yardımcı olurlar.

19 Kasım'daki Boğa Kısmi Ay Tutulması, 2014'ten beri yaşadığımız ilk Boğa tutulması olacak.  Önümüzdeki aylarda göreceğimiz yeni bir Tutulma döngüsünün başlangıç noktasını temsil ediyor.

Tutulmalar, zodyakın iki zıt burcuna düşen çiftler halinde gelme eğilimindedir. Bu Boğa Tutulması, 2022 yılına kadar yaşayacağımız Akrep Tutulmaları ile ortak olarak ilerleyecek. 

Bu Boğa-Akrep Tutulması döngüsü, kozmik gökyüzümüzde daha yeni başlıyor, bu  tutulma sırasında ortaya çıkan her şey, muhtemelen hikayenin sadece bir parçası olacak. Hangi ruh gelişiminin içinden geçmekte olduğumuzu gerçekten anlamamız bu Tutulmaların zamanını ve daha fazlasını alabilir.

Bu yeni Tutulma döngüsünün hayatınıza neler getirebileceğine dair ipuçları için, bu Boğa-Akrep Tutulması döngüsünü en son deneyimlediğimiz 2013-2014 arasında hangi olayları ve ruh gelişimini yaşadığınızı bir düşünün.

Bu süreçte nasıl geliştiniz?

Bu süre zarfında hayatınızı süsleyen değişiklikleri ve bunları hayatınıza ve varlığınıza nasıl entegre edebileceğinizi düşünün.

O kadar eskiyi düşünmek zor olabilir, bu yüzden belki de bu tutulma döngüsü boyunca şu andan itibaren bir günlük tutmaya başlayabilirsiniz. Bu Tutulmalar altında sizin için hangi temaların, kalıpların ve olayların ortaya çıktığını kaydedin ve yıllar geçtikçe geriye dönüp bakacağınız pek çok şey olacak.

Kolektif düzeyde, bu Kasım Tutulması hayatımızdaki ilişkileri vurgulayabilir. Bu, başkalarıyla olan ilişkimizi, aynı zamanda kendimizle ve parayla olan ilişkimizi de içerir.

Venüs, Boğa'nın doğal yöneticisi olduğu için bu tutulma sırasında çok aktiftir. Venüs, kalbin, sevginin ve finansal maliyemizin tüm meselelerine hükmeder. Venüs ayrıca neye değer verdiğimizi de yönetir, bu nedenle tüm bu temaların bu zamanda yüzeye çıkma potansiyeli vardır.

Hayatımızda belirli bir ilişkiyle kayalık bir zeminde yürüyorsak, bu Tutulmanın işleri doruk noktasına getirdiğini görebiliriz. Bu bir Ay Tutulması olduğundan, sallanan zeminde olan her şeyin yere düşmesi çok olasıdır.

Ayrıca, başkalarıyla ve kendimizle daha derin ve daha yakın ilişkiler kurmamızı engelleyen tutum ve inançların bu Tutulmanın enerjisinin altına düştüğünü de görebiliriz.

Aslında bu Tutulma, öz sevgi çalışması ve öz değer duygularımızı artırmak için mükemmeldir.

ŞİMDİ KENDİMİZE SORALIM! 
Nerelerde kendini çok zorladın?

Düşündüğünden çok daha iyisini yapıyorsun, bu yüzden kendine karşı nazik ol. Kendinize tüm zaferlerinizi ve başarılarınızı hatırlatın, yolunuza çıkan her şeyde kendinizi sevin ve kendinize karşı nazik olun.

Bu sevgiyi kendinize doğru yaydıkça kabullendikçe sevdikçe sevilmenin lütufları hayatınızdaki diğer insanlara da yaymayı daha kolay hale getirmeniz sevgiyi hak edeni ayırt ederek sevgiyi hak edene vermeniz mümkün hale geliyor. 

Tutulmaların bizi olmamız gereken yere koyma eğiliminde olduğunu akılda tutmakta fayda var, bu yüzden akışa güvenin. Kalbinizi, gelmesi gereken ve gitmesi gereken her şeye izin vermeye açık tutmaya hazır olun. 

Bu Boğa Ay Tutulması'nı, kalbinizi daha derin ve daha zengin bir aşka uyandırmak için bir fırsat olarak kucaklayın. Bu Tutulma enerjisini kucaklayın ve ruh evriminizin bir sonraki bölümüne giden yolu size göstermesine izin verin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık