Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 – 24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Sağlığınızla ilgili konularda haftanın ilk iki günü ihmalkar davranmamalısınız. Erken teşhis ya da müdahale çok ciddi bir sağlık sorunu yaşamanızı engelleyebilir. Alım satımlarla ilgili meseleler içinde şanslı bir haftadasınız bir mülkünüzü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. Özel hayatınızda ise gerginlikler sona eriyor ve gerçek duyguların getirdiği güzellikleri yaşamaya başlıyorsunuz. Bekar Koç’lar 18 Temmuzdan itibaren size ilgi duyan biri duygularını ilgisi ve kalbini aşkla size açması ile yeni başlangıçların içinde yer alabilirsiniz. Bekar Koç’lar 18 Temmuzdan itibaren size ilgi duyan biri duygularını ilgisi ve kalbini aşkla size açması ile yeni başlangıçların içinde yer alabilirsiniz. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile duygusal beden ve amaçlarınızı sorgulayacağınız farkındalık kazanacağınız bir süreç. Ailevi ilişkilerinizi gözden geçirecek ilişkilerinizi iyileştirecek kendinizle barışacaksınız. Evli Koçlar için ise Temmuz ayı duyguları yoğunlaştıran tutkunun heyecanın yoğun ve güçlü olacağı aylar ilişkinizi yeniden yapılandırabilir daha önce olmadığı kadar özel zamanlar geçirebilirsiniz eşinizle.

BOĞA: Gizli düşmanlıkların gün yüzüne çıkacağı akla karanın haklı olanın ortaya çıkacağı enerjinizin yükseleceği bir haftadasınız. Duygularınızla değil aklınızla hareket etmeli ve hiç kimsenin ruhsal ve fiziksel enerjinizi düşürmelerine fırsat vermeden hareket etmelisiniz. Finansal olarak korkularınızı değiştirecek olumlu gelişmeler söz konusu. Özel yaşamınızda ise evli Boğa’lar eşinizin yakınlarından kaynaklanan bazı konuşmalar hafta ortasında canınızı sıkacak olsa da eşinizin tutumu ve size karşı sevgi dolu yaklaşımı etkilenmemenizi sağlayacak güçte. Bekar Boğa’lar için ise karışık etkiler söz konusu karar verme zorluğu çekebilir birlikte olduğunuz insanı kendinizden uzak tutma eğiliminde olabilirsiniz. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile ruhsal enerjiniz yükseliyor bedeninize ruhunuza daha iyi bakacak geçmişin yaralayıcı izlerinden yüksek iradenizle uzaklaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda da Dolunay enerjisi eşin yakınlarının ilişkiniz üzerinde kurdukları baskı ortadan kalkacak eşinizin gerçekleri kabullenmesi ve size olan tavrının olumlu yönde değişmesi ile huzuru birbiriniz de bulabileceksiniz. Bekar Boğa’lar sizlerde ay boyunca sosyalliğe önem verin ve aşka karşı takındığınız ön yargılı düşüncelerden uzaklaşmayı tercih edin.

İKİZLER: Bu hafta iş hayatınızda güçlükler ile karşılaşabilir mücadele etmek mi? Çekip gitmek mi? İkilemini yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim kalmalı mücadele etmeli kelimelere takılıp kalmadan var olan potansiyelinizi ortaya koymayı tercih etmelisiniz. Bu hayat sizin yeter ki yapabileceklerinizin farkına varın ve ilerleyin. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aşk hayatınızda da finansal konularda da şansınız yükseliyor. Özel yaşamınızda ise eşinizin iş hayatında yaşanacak olumlu gelişmeler aranızda sorun olan iletişimsizliği de ortadan kaldıracak sabırlı ve olgun davranışlarınızın karşılığını mutluluk ve uyumla alacaksınız. Bekar İkizler ay sonunda duygusal hayatınız da kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

YENGEÇ: İş ve aşk hayatınızda yaklaşık 3 aydır sürüncemede devam eden bir iş ve ilişki içindeyseniz bu hafta her şey netlik kazanmaya başlıyor. Finansal konularda şansınız oldukça yüksek. 19 Temmuz 22:57 de karşıt burcunuz Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Özel yaşamınızda sabırlı davrandığınız her şeyin karşılığını alacağınız son derece özel bir dönem. Bekar Yengeç’ler sizlerde sağlam temeller üzerine kurulu keyifli bir birlikteliğe adım atabileceksiniz. İş ve özel yaşamınızda inandığınız işlerin peşine giderseniz kazançlı çıkacak maddi manevi olumlu enerjilerle hayat şartlarınızı daha iyi hale getirebileceksiniz.

ASLAN: Hafta boyunca yakın çevrenizde finansal konularda sizi suiistimal edebilecek kişilere karşı dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. Aile hayatınızda tartışmalar fikir ayrılıkları yaşanabilir. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda özellikle evli Aslan’lar için eşten kaynaklanan problemleri de beraberinde getirebilir. Başkalarının dolduruşuna gelmeden bu süreci olabildiğince sakin geçirmeye özen göstermelisiniz. Bekar Aslan’lar iş ya da eğitim hayatınızla ilgili yapacağınız yolculuklar hayatınızı tamamlayacağınız o özel insanla yollarınızı kesiştirebilir.

BAŞAK: Bu hafta finansal konularda ve yatırımlarla ilgili gelişmelerde şansınız yükseliyor ve gökyüzü olumlu etkileri ile sizleri var olandan daha iyi şartlara kavuşturuyor. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Evli Başaklar aşk ve aile hayatınızda inişli çıkışlı enerjiler ile baş etmekte zorlanabilir. Eşinizin takındığı tutum yüzünden onunla iletişim kurmakta zorlanabilir sizden uzaklaştığı endişesi ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Kıskançlık duygusunu farklı şekilde göstermesini anlamaya çalışmalı ve yaşananları anlayışlı yaklaşımlarınızla ilişkinizde yapıcı bir tutum sergilemelisiniz.

TERAZİ: Bu hafta mesleki konularda bilginiz dışında gelişen pek çok konuyu öğrenebilir ortak iş ve arkadaşlık ilişkinizi bitirerek işinizin kontrolünü ele alabilirsiniz. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Aşk hayatınızda ilişkinizle ilgili konularda dikkatli olun! 3ncü şahısların ilişkinize müdahale etmelerine izin vermemeli ilişkinizi koruyan bir tavır içinde olmalısınız. Bu hayat sizin ve sahip olduğunuz şeyler size altın tepsi de sunulmadı kıymet vermeli ve sizin için kıymetli olan her şeye nasıl sahip çıktığınızı herkesin anlamasını sağlamalısınız.

AKREP: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Gerçek aşk; Onunla birlikteyken bir bütün olmak değil, O yokken; 'Yarım kalabilmektir'. G.Wilhelm

İş hayatınızda haftanın ilk gününden itibaren şans sizden yana. Finansal konularda beklentileriniz istediğiniz gibi ilerleyecektir. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile yapmayı planladığınız yolculuk ve seyahatlerde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gecikmeler kayıp ya da hırsızlıklar söz konusu olabilir. Yolculuk ve seyahatleri 23 Temmuz sonrasına ertelemek çok daha iyi olacaktır sizler için. İş hayatınızda paranızı doğru yönlendirip kıymetlendirebileceğiniz gelişmeler ile karşılaşabilir. Sizden yaşça büyük dostlarınızın ön ayak olması ile ay sonuna doğru kendi işinizin sahibi ya da sizin için önem taşıyacak bir gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz.

YAY: Bu hafta hukuki ve işinizle ilgili haksızlığa uğradığınız yaşanacak gelişmelerle sevinebilirsiniz. Sağlığınızın da önem kazandığı bir haftadasınız. Sürekli ilaç kullanıyorsanız dikkatli olun. Karaciğerleriniz ve gözlerinizle ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile evli Yay’lar, İlişkinize aşka daha fazla emek vermek durumundasınız. Güveni özveriyi daha güçlü hale getirmeli fedakarlıkların tek taraflı yapılmayacağını kabullenerek hareket etmelisiniz. Bencilce yaklaşımlar ilişkisi devam eden Yay’ lara çok şey kaybettirebilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Yay’lar ise romantik ilişkiler kalıcı beraberlikler söz konusu olabilir.

OĞLAK: Bu hafta iş hayatınızda maddi konularda şanslı bir haftadasınız. Harcamalarınızı kontrol altında tutabildiğiniz takdirde. 19 Temmuz 22:57 de Burcunuz da gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Hazımsızlık, şiddetli baş ağrısı, göz sorunları, böbrekleriniz ile alakalı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda Evli Oğlaklar aşk hayatınızda ki uyum ve denge ile eşinizle bir elmanın iki yarısı gibi birbirinizi tamamlayacaksınız. Dikkat etmeniz gereken tek konu huzurunuzu kaçırmak isteyen sözde tatlı dilli özde düşmanların oyunlarına gelmemek olmalı. 24 Temmuz itibari ile romantizm rüzgarları sizler için esmeye başlamakta. Bekar Oğlaklar bu süreçte başlayan kalıcı ilişkilere adım atabilirler.

KOVA: Bu hafta işinizle ilgili var olan sıkıntılar üzerine çözüm odaklı anlayışlı davranmalı sıkıntılarınızı aşmak için mücadele vermelisiniz. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda kendinizi geliştirip egodan kibirden alınganlıklardan uzaklaşmayı tercih ettiğiniz anda var olan ilişkinizde ki krizleri aşabilir ilişkinizi sevginin sağlam temelleri ile güçlendirebilirsiniz. Seçim sizin. Dolunay enerjisi ile keskin yönlerinizi törpülemeyi seçtiğinizde bekar ve ilişkisi devam eden Kovaların evlilik kararı alabilirler.

BALIK: Bu hafta iş ve finansal konularda seçimlerinizle cennetinizi de cehenneminizi de şekillendirdiğinizi çok daha iyi anlayacaksınız yaşadıklarınızla. 19 Temmuz 22:57 de Oğlak Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ve yönetici gezegeniz Neptün ün geri hareketinin kendine özgü belirsizlikleri hayalciliğinizle harmanladığında ortaya oldukça karışık etkiler çıkacaktır. Ayaklarınızı yere sağlam basmalı ve iş ilişki içinde olduğunuz hiç kimseyi hafife almadan hareket etmeli söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Bu ay Aşk hayatınızda büyük bir değişiklik söz konusu olma sa da olumlu anlamda gelişmelerin yaşanacağı bir yıldasınız. Devam eden bir ilişkiniz varsa birbirinize güvenmeyi ve saygı duymayı öğrenmelisiniz. Bekar Balıklar bu ay ilişkiler sizlere maddi manevi kayıplar getirebilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık