Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 - 24 Nisan Haftalık Burç Yorumlarım

KOÇ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kalp ne ile doluysa, Dudaklardan o dökülür gider. Goethe

Gökyüzü hafta boyunca ailevi konularda yapıcı tutumunuz sayesinde pek çok şeyi çözüme kavuşturabileceğinize işaret etmekte. İş hayatınızda yükselen temponuz sizleri yoracak olsa da buna değeceğini bilmelisiniz. Aşk hayatınızda duygularınızı ifade etmekten kaçan bir tutum sergilemek olasılıklar üzerine kurgular yapmak aşka ve kendinize haksızlık edip mutsuzluğa teslim olmak demektir. Akışa ayak uydurun ve duygularınızı özgür bırakın. İlişkinizde sevgi varsa mücadele gücünü kendinizde bulacak ve ilişkinizi yeniden yapılandıracaksınız.

BOĞA Sadi Şirazi "Aşka uçarsan kanadın yanar" Hz. Mevlana "Aşka uçmazsan, kanat neye yarar.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bu hafta iş ve yakın çevrenizde sizden gizlenen bir takım gerçekler gün yüzüne çıkabilir güvendiğiniz kişilerin maskelerinin düşmesi ile yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum sizleri kısa bir süre için üzse de daha doğru seçimler yaparak herkese hak ettiği gibi davranmayı öğrenmenizi sağlayacak. İş hayatınızda finansal konularda oldukça şanslısınız popülariteniz artarken iş birlikleri yeni iş imkanları kalıcı işleri de beraberinde getirecek sizlere. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki yada evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir.. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu aşması gerektiğinin farkına varmasını sağlamalısınız. Bekar Boğa’lar sizlerde bu dönemde birden fazla insanın dikkatini çekebilir kıskanç arkadaşlarınızın hoş olmayan davranışları ile yeni bir ilişkiye adım atmaktan alıkonabilirsiniz.

İKİZLER Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kimseye hiçbir şey öğretemem, Sadece onların düşünmelerini sağlayabilirim. Sokrates
Gökyüzü hafta boyunca ikili ilişkilerinizde arkadaşlarınız aileniz ve birlikte olduğunuz insanın kendileri için doğru kabul ettikleri yanlışların doğru olmadığını anlatma çabası içinde olmamanız için uyarıyor sizleri. Bazen bir musibet bin nasihatten iyidir. Ata sözünü hatırlayın ve buna göre hareket edin. İş hayatınızda ise ödemelerle ilgili gecikmeler zamanında yetişmeyen işler yüzünden zorlanabilirsiniz. Sizlere tavsiyem sakin kalmayı başarmalı ve hiç bir şeyin üstüne olması için ısrarla gitmemelisiniz. Aşk hayatınızda karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkizler arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz.

YENGEÇ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İnsanları birleştiren duygular, ayıran ise fikirlerdir. Sokrates
Gökyüzü hafta boyunca eş yada sevgilinizle fikir ayrılıkları yüzünden tartışmaların olabileceği yönünde uyarıyor sizleri. Kendi fikirlerinizi savunurken aşırı duygusal davranabilir eş ya da sevgilinizin baskısı karşısında kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Olabildiğince sakin olun ve tartışma ortamının oluşmasına izin vermeyin. Aksi takdirde istenmeyen ayrılıklar yaşanabilir. Bekar Yengeçler yeni bir beraberliğe adım atabilir var olan beraberliğinizde sorunları aşarak evlilik yolunda ilk adımı atma kararı alabilirsiniz. İş hayatınızda ise gizli düşmanlıklar sizin müdahaleniz olmaksızın ortaya dökülecek ve siz çalışkanlığınız dürüstlüğünüz başarınızla takdir edilip ödüllendirileceksiniz.

ASLAN Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kαybettim sandıkların, Kurtulduklarındır belki. Unutma, Kimi gittiği yeri mutlu eder, Kimi terk ettiği yeri. Oskar Wilde
Gökyüzü hafta boyunca geçmişe takılıp kalmamanız konusunda uyarıyor sizleri. Kırgınlıklar öfke ve ıstırap sadece kendinizi üzmenize ve sürekli arkanıza bakmaktan yolunuzu kaybetmenize neden olur. Unutmamalısınız ki her bitiş yeni bir başlangıçtır. İş hayatınızda kelimelerin gücünü doğru kullanmaya özen göstermeli ve yüreğinizde ki coşkunun sözlerinize doğru sözlerle yansımasına dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar tepkilerle karşılaşmanıza neden olabilir. Özel hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın… Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, Haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin. Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan aşkı tüm yalınlığı ile yaşayan ve yaşatan insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız.

BAŞAK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Küçük şeylere gereğinden çok önem verenler, Elinden büyük iş gelmeyenlerdir. Platon
Gökyüzü hafta boyunca özellikle evli ve eşi ile sorunları olan Başak’ları özel yaşamınızla ilgili konularda duygularınızı sorunlarınızı başkaları ile paylaşırken dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Sizi yanıltacak dost yüzlü ancak iyi niyetten uzak kişilerin tatlı sözlerine kanarak yanlış kararlar alabilir ilişkinizi geri dönmesi oldukça güç bir sürecin içine sokabilirsiniz. İş hayatınızda ise sizin dışınızda gerçekleşecek gecikmeler verilen sözlerin yerine getirilmemesi yüzünden zorlanabilirsiniz. Sizlere tavsiyem iş birliklerine açık olmalı eleştirileri ise kendinizi geliştirmek adına yapıcı yönde değerlendirerek hareket etmeniz. Özel yaşamınızda ise AŞK sizin gönül kapınızdan içeri girmek için beklemekte. Aşktan korkmayın ve aşkın her renginin güzelliklerini ruhunuza katın.

TERAZİ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bilirken susmak bilmezken söylemek kadar çirkindir. Platon
Gökyüzü hafta boyunca bildiğiniz inandığınız hemen her konuda sesinizin gür bir şekilde çıkması ben buradayım demeniz için destekliyor sizleri. Susmak ve kurban rolüne bürünmek yaşamın her safhasında başarısızlık ve hayal kırıklıklarına neden olabilir. Silkinin ağırlıklarınızı başarısızlığı umutsuzluğu arkanızda bırakın ve emin adımlarla güvenle doğrularınızın peşinden gidin. Aşk hayatınızda da geri dönüşler barışmalar haftanın getirileri arasında. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler aşk hayatınızda devam eden beraberliğinizi resmileştirme kararı alabilirsiniz.

AKREP Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kimse geçmişini geri satın alabilecek kadar zengin değildir. Oskar Wilde
Gökyüzü geçmişe olan özlem ve pişmanlıkların ikili ilişkilerinizde yanlış anlamalara neden olabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Bugün yanınızda yer alan sizi seven ve güvenen insanları geçmişin gölgesine saklanarak üzmek ne kadar akıllıca olur sizce? Bu cevabı kendinize verin ve davranışlarınızı bir an evvel sevgi ile iyileştirin. İş hayatınızda ise geçen haftanın zorlu enerjilerinden sonra yüzünüz gülecek beklediğiniz haberleri alabilir dostlardan gelecek desteklerle finansal zorluklarında üstesinden gelebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Bekar Akrepler sizlerde şanslı bir haftadasınız sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Akrepler sorunlu ilişkinizi sonlandıracak cesareti kendinizde bulduğunuz zamanlardasınız şimdi karar sizin!

YAY Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sadece bir iyi vardır, bilgi; ve sadece bir kötü vardır, cehalet. Sokrates
Gökyüzü hafta boyunca iş ve eğitim hayatınız gereği birlikte olmak mecburiyetiniz olan kişilerin her şeyi ben bilirim sen bir şey bilmezsin şeklinde ki tavırlarının karşısında öfkenizi kontrol etmekte bir hayli zorlanabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Niyeti iyi olmayan insanlara laf anlatamayacağınız gerçeğinden yola çıkarak inatlaşmalardan uzak durmalı siz bildiğiniz yolda ilerlemeye devam etmelisiniz. İlerleyen günlerle birlikte yetkilileriniz yönetici ya da idarecileriniz sapla samanı bir birinden ayırt edecektir. Özel yaşamınızda ki etkilere gelince, Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz Evli Yaylar yaşadığınız deneyimler eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek .

OĞLAK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen insandır. Oskar Wilde
Gökyüzü haftanın ilk 2 günü işinizde beklentilerinizin üzerinde başarılı çalışmalar gerçekleştirebileceğiniz yeni insanlar aracılığı ile iş birlikleri ve finansal konularda şansın sizden yana olduğunu müjdelemekte. Akıllı davranın gizliliğe önem vererek hareket edin ve zamanı lehinize olacak şekilde değerlendirmeye özen gösterin. Aile hayatınızda ise kendi akrabalarınız ve yakın çevrenizden duyacaklarınız karşısında öfkelenebilir tepkinizi sert bir üslupla ifade edebilirsiniz. ASLA bunu yapmamalı diplomatik davranmalı herkesin eteğinde ki taşları dökmesine izin vermeli ilerleyen günlerde yaşanacakları izlemek için beklemede kalmalısınız. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek bir sürprizle sevinebilirsiniz.

KOVA Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hareket, başarının esas anahtarıdır. Picasso

Gökyüzü haftanın ilk günleri işinizle ilgili konularda fırsatmış gibi görünen fakat gerçekten uzak maddi manevi sonunda zarar görebileceğiniz tekliflerin cazibesine kapılmamanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık heves büyük pişmanlıklara neden olabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise son derece tutkulu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Uzun zamandır size ilgisi olan o özel insan duyguları en yalın hali ile ifade edebilir ve hiç beklemediğiniz bir anda aşka yelken açabilirsiniz. Evli Kovalar sizler içinde uyum ve huzurun hakim olduğu zaman dilimi keyfini çıkarın ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için ilk adımı atmaktan çekinmeyin. Cumartesi Pazar günlerinde kemik ve eklem ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünün.

BALIK: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Şeytan yalnızca sunar, insan isterse seçer. Oskar Wilde

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda kendinize güvenerek hareket etmeniz konusunda destekliyor sizleri yeteneklerinize güvenin doğru bildiklerinizi ifade edin. Başarının anahtarı sizsiniz bunu aklınızdan çıkarmayın ve hiç kimsenin yükselen enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Aşk hayatınızda da haksızlığa uğradığınız konularda yaşanacak gelişmeler söz konusu hiç bir şeyin karşılıksız kalmadığını görmek kaybettiğiniz güveni kazanmanızı sağlayacak. Aşka kendinize ve yeteneklerinize değer verin ve mutluluğun sırrını keşfedin.

NOT: Haftalık burç yorumlarınızı GÜNEŞ YÜKSELEN ve AY burcunuzla birlikte okuyunuz.
Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık