Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 Mayıs Mars Balık Burcunda Burçlara Etkileri

Balıkta Mars Geçişi (17 Mayıs 2022)

17 Mayıs 2022'de Balık burcunda Mars geçişi büyük dönüşümleri, zorlukları ve fırsatları beraberinde getiriyor. Geçiş döneminde Lord Mars'ın nimetlerini elde etmek için ayrıntılı olarak okuyun ve önerilen ilaçları uygulayın. Mars, Roma mitolojisine göre Savaş Tanrısıdır. Çin astrolojisine göre, ateş elementine ait olan ve bu nedenle doğası gereği ateşli olan gezegendir. Vedik astrolojiye göre Mars, enerji ve canlılık gezegeni olarak kabul edilir. Bir yerlinin bağışıklığı, Mars'ın bir burçtaki yerleşimi ve konumu ile gözlenir.

Romalılar tarafından haklı olarak kabul edildiği gibi, Mars gerçekten de Savaş ve Yıkım için Karak gezegenidir. Tutku, dinamizm ve macera dolu erkeksi bir gezegendir. Bir haritadaki iyi bir Mars, burçların yeni boyutları keşfetmesini ve yenilikler yapmasını sağlar. Durdurulamazdırlar ve yeni bir şeye başlamak için asla enerjileri yoktur. Monoton şeyler sadece onların çayı değildir ve aynı işleri düzenli olarak yapmak zorunda kalırlarsa işleri ortada bırakırlar. Kendi ilham kaynaklarını bulurlar ve mutluluklarını ve eğlencelerini sürdürmek için bir şeyler yaparlar.

Balıkta Mars Geçişi: Zamanlama

Vedik Astrolojiye göre Mars genellikle cerrahlar, kasaplar, askeri personel, mühendisler, itfaiyeciler, emlakçılar ve inşaatçılar ile ilişkilendirilir. Mars, devrimci Kova burcundan okyanusun sulu burcuna, yani Jüpiter gezegeni tarafından yönetilen Balık burcuna geçiş yapacak. Balık, iki balık tarafından temsil edilen ikilik ve tartışmanın işaretidir. Bu su işareti genellikle diplomatları ve empatileri temsil eder. Ateş ve suyun bu kombinasyonu genellikle yoğun sonuçlar verir. Bu, Mars'ın egemenliği, su akışıyla gitmelerine veya başkalarını takip etmelerine izin vermediğinden, burçları biraz kaybettirir, ancak bu burçta olmak biraz sıkıştırılmış hissederler.

Mars'ın Balık burcunda geçişi 17 Mayıs 2022'de saat 09.52'de gerçekleşecek ve 27 Haziran 2022'de saat 06.00'da kendi burcu Koç'a geçecek olana kadar bu burçta kalacak. Mars'ın Balık burcundaki geçişinin tüm burçlar üzerindeki etkisini görelim:

KOÇ
Koç burçları için Mars, lagna lordudur ve aynı zamanda derin sırların ve gizemlerin sekizinci evini de yönetir. Bu dönemde Mars, uzun yolculuklar, kayıplar ve harcamalarla ilgili onikinci eve iletilecek.

Bu dönemde dayanıklılık ve enerjide düşük hissedeceksiniz. Memnuniyet seviyesi bir şekilde hayatınızdan kaybolacak ve kendinizi sinirli hissedeceksiniz. Aktiviteler yapmak için kendinizi zorlayacak ve motive edeceksiniz, ancak aktif olarak şeylere katılamayacaksınız. Sağlık açısından bu dönem kırılgan olacak ve ateş, baş ağrısı, yaralanma ve kazalara yatkın olacaksınız.

Eğitimleri için göç etmeyi dört gözle bekleyen öğrenciler, aynı başarıyı elde edecekleri için şanslarını deneyebilirler. Ayrıca doktora ve psikoloji okuyan araştırmacılar ve öğrenciler için de uygun bir dönem olacaktır.

Mali açıdan, bu süre düşük olacak ve çabalarınızdan bir sonuç elde edemeyecek veya parasal olarak kar elde edemeyeceksiniz. Piyasa menkul kıymetlerine, hisse senetlerine ve tahvillere yatırım yapılması, zarar olasılığı yüksek olduğundan tavsiye edilmez. Finansmanla ilgili risk faktörü de bu dönemde sizin için yüksek olacaktır. Yönetim ekibi tarafından kendilerine karşı komplo veya planlama olabileceğinden, hizmete girenlerin dikkatli olmaları tavsiye edilir. Genel olarak bu dönem yavaş olacaktır.

BOĞA
Boğa burçları için Mars, yedinci dernekler evinin ve yabancı toprakların on ikinci evinin başındadır. Bu geçiş döneminde Mars, kazançlar, başarı ve karlarla ilgili onbirinci evinizde olacak.

Bu dönemde eşinizle sağlıklı ve dostane bir bağı paylaşacaksınız. Onların desteği ve yardımı size bazı maddi kazançlar sağlayacaktır. Bu dönem aşk ilişkisi içinde olanlar için de olumlu olacaktır, bağınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Eşini bulan veya birisine evlenme teklif etmeyi planlayanlar için zaman umut verici, olumlu geri bildirimler alacaksınız. Sosyalleşmeyi seveceksiniz ve bu süre zarfında yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Buluşmalarınız ve randevularınız için oldukça fazla para harcayacaksınız.

Yurtdışında daha fazla eğitim almayı planlayan öğrenciler bazı iyi haberler alabilirler. Ayrıca mühendislik ve tıp eğitimi alan kişiler de bu geçiş döneminde iyi vakit geçireceklerdir.

Çalışanlar veya yabancı müşterilerle uğraşanlar uygun bir dönem geçireceklerdir. Bu sefer yabancı menkul kıymetlerden ve yatırımlardan kazanç elde etmek için güçlü. Ortaklık işine girenler de işlerinde önemli bir büyümeye tanık olacaklar. Genel olarak bu geçiş dönemi, profesyonel açıdan sizin için faydalı olacaktır.

İKİZLER
İkizler burçları için Mars, hizmetler, rekabet ve on birinci gelir ve kazanç evini yönetir. Bu geçiş döneminde Mars, Kariyer ve Meslekle ilgili onuncu evinize yerleştirilecek.

Enerjik ve dinamik olacaksınız. Evin üyeleri arasında bazı çatışmalar ve kavgalar olacağından ev konforu çok iyi olmayabilir. Ayrıca biraz kavgacı olacak ve sevdiklerinizin bakış açısını anlamakta zorlanacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle de bu dönemde hararetli bir tartışma yaşayabilirsiniz. Anneniz bu dönemde sağlık sorunlarına yatkın olacaktır.

Bu, işinizde bunaltıcı olacak ve genişleme için yeni fırsatlar elde edeceksiniz. İlgili ürün grubunun pazarını yakalayabilecek ve işinizde iyi bir güç kazanacaksınız. Hizmete girenler komuta konumunda olacaklar. Olağanüstü performansınız için kıdemlilerden takdir alacaksınız. Tazeler, hayallerindeki işle pazara girme konusunda parlak olanaklara sahipler. Ayrıca kendi başına bir şeye başlama konusunda hırslı olanlar da bu dönemi verimli sonuçlar alacağı için değerlendirebilir. Genel olarak bu dönem meslek hayatınıza yeni unvanlar katacaktır.

YENGEÇ
Yengeç burçları için Mars, iki önemli evin, yani beşinci çalışma evinin, çocukların ve kariyerin onuncu evinin efendiliğine sahiptir. Bu dönemde Mars, şans ve talihin dokuzuncu evinden geçiş yapacak.

Maneviyata ve kültür ve din hakkında yeni şeyler öğrenmeye meyilli olacaksınız. Hac yerlerini ziyaret ederek bilgi edinmeye çalışacaksınız. Daha ileri çalışmalar için planlama yapılırsa zaman uygundur. Babanızla olan ilişkiniz bu dönemde daha da güçlenecektir. Ayrıca babanızdan veya mirasından bazı iyilikler kazanabilirsiniz. Bu dönemde cömert yardımlarınız ve bağışlarınız için toplumda iyi bir isim kazanacaksınız.

Öğrenciler uygun bir dönem geçirecek, konsantrasyonları ve odaklanmaları gelişecektir. Sınavlarınızdan iyi notlar alacaksınız. Ayrıca ödevleriniz ve projeleriniz eğitmenlerinizden takdir toplayacaktır.

Mali açıdan bu dönem uygun ve uzun vadeli projelere yatırım yapmak verimli olacaktır. Gayrimenkul ve seyahat endüstrisine girenler bu süre zarfında iyi bir ün kazanacaklar. Ayrıca işin tanıtımı ve genişletilmesi için yapılan seyahatler de verimli sonuçlar getirecektir. Şansınız tüm çabalarınızda size yardımcı olacaktır.

ASLAN
Aslan burçları için Mars, mutluluk, rahatlık ve dokuzuncu servet evinin dördüncü evinin lordluğuna sahiptir. Aslan burçları için bir yoga karaka gezegenidir, onlar için iyi yerleştirilmiş bir Mars nimettir ve kötü yerleştirilmiş bir felakettir. Bu nedenle, Aslanlar için büyük bir etki yarattığı için geçişi hayati önem taşımaktadır. Bu dönemde Mars, ani olayların sekizinci evinden geçiş yapacak.

Bu dönemde kendinizi enerjiniz düşük hissedecek, yaralanmalara, morluklara ve kazalara yatkın olacaksınız. Ev konforunuz ve huzurunuz tehlikeye girecek. Evin üyeleri arasında soğuk savaş ve iletişimsizlik olabilir. Babanla ilişkiniz pek iyi olmayacak ve onunla uzun konuşmalardan kaçınmaya çalışacaksınız.

Bu süre zarfında herhangi bir anlaşma imzalarken dikkatli olmanız tavsiye edilir. Ayrıca bu sefer bir şeyler planlamak için uygun, ancak her türlü yeni politika ve stratejilerin uygulanması umut verici sonuçlar getirmeyebilir. Mesleki cephede bazı değişikliklere şahit olacaksınız, bu sistem veya çalışma yerinin geçici bir değişikliği olabilir. Askerlerin patronlarıyla iyi bir ilişkisi olmayacak ve bu onların imajına ve itibarına zarar verebilir.

BAŞAK
Başak burçları için Mars, üçüncü güç evine, kardeşlere ve sekizinci miras ve belirsizlik evine başkanlık eder. Bu geçiş döneminde Mars, Evlilik mutluluğunun ve birlikteliklerinin yedinci evine yerleştirilecek.

Üçüncü bir kişinin müdahalesi nedeniyle evlilik hayatınızda bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Sık sık kavgalar ve hararetli tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kayınvalidenizle olan ilişkiniz de bu dönemde çok pürüzsüz olmayacaktır. Bekar burçların çabaları, bu dönemde mükemmel eşlerini bulma konusunda parlak olasılıklar olduğu için verimli sonuçlar getirecektir. Bu süre zarfında biraz aktif ve agresif olacaksınız, bu nedenle arkadaşlarınızla da aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Seyahat etme olasılığı vardır, ancak size mutluluk veya memnuniyet getirmeyecektir. Seyahat etmeyi planlıyorsanız, bu süre zarfında hırsızlık ihtimalinin yüksek olduğu için eşyalarınıza dikkat edin.

Özellikle hizmet sektörüyle ilgilenen işletme sahipleri iyi vakit geçirecek, birdenbire potansiyel müşteriler kazanabileceksiniz. Ortaklık işiyle uğraşanların biraz dikkatli olmaları gerekir, çünkü rakipleriniz size karşı komplo kurabilir ve ilgili pazardaki imajınızı etkilemeye çalışabilir. Ağırlama, yangın veya çelik ekipmanla ilgili ürün gruplarındaysanız, bu dönem işinizde bazı iniş çıkışlar getirecektir.

TERAZİ
Terazi burçları için Mars, ikinci zenginlik evinin, ailenin ve evlilik mutluluğu ve birlikteliklerin yedinci evinin efendiliğine sahiptir. Bu geçiş döneminde, savaşlar ve hastalıklarla ilgili altıncı evinizde olacak.

Bu dönem evli yerliler için pek uygun olmayacaktır. Partnerlerden birinin seyahat programı nedeniyle eşinizden ayrı bir dönem yaşayabilirsiniz. Eşinizle sık sık kavga etme ve fikir ayrılıkları yaşama ihtimaliniz de çiftler arasında duygusal mesafeyi beraberinde getirecektir. Bu dönemde sırt ağrıları ve ülserlere yatkın olacağınız için kişisel sağlığınız biraz tehlikeye girecek.

Rekabetçi sınavlara hazırlanan öğrenciler güzel vakit geçirecekler. Her türlü kıyasıya rekabetle karşı karşıya kalmakta iyi olacaksınız ve bundan başarıyla çıkacaksınız.

Hizmet sektöründe olanlar bu dönemde iyi vakit geçireceklerdir. Verimliliğiniz ve kalibrenizle tüm konuşmaları kazanabileceksiniz. Düşmanlarınız önünüzde duramayacak. Profesyonel hizmetlere girenler bir büyüme ve genişleme dönemine tanık olacaklar. Mesleğinizde biraz tanınırlık kazanacaksınız.

AKREP
Akrep burçları için Mars, lagna lordudur ve aynı zamanda dövüşlerin, hizmetlerin ve rekabetçi ruhun altıncı evinin lordluğunu da elinde tutar. Bu dönemde Mars, çalışmaların ve romantik ilişkilerin beşinci evine iletilecek.

Aşk konusunda tutkulu olacaksınız ve sevdiğinizde tamamen kaybolacaksınız. Bekarların da bir ilişkiye girme olasılıkları var. Onlar için her şeyi yapmaya hazır olacaksınız ve bu dönemde aşırı sahiplenici olacaksınız. Bu dönemde bazı asitlik ve sindirim sorunları yaşayabilirsiniz, bu nedenle beslenme alışkanlıklarınıza özellikle dikkat etmeniz önerilir. Çok sıcak ve baharatlı yiyecekler mide sorunlarınıza katkıda bulunabilir.

Mühendislik öğrencileri uygun bir dönem geçirecek, konsantrasyonunuz ve konularınıza odaklanmanız başarıyı getirecektir. Bu süre zarfında sektörde çalışma şansınız da olabilir.

Mali açıdan, bu dönem birden fazla kaynaktan kazanabileceğiniz için iyi olacaktır. Bazı ani ve yasadışı kaynaklardan gelir elde etme olasılıkları da vardır. Ayrıca hobileriniz üzerinde çalışabilir ve onlardan para kazanabilirsiniz. Bu dönem karışık sonuçlar getireceğinden, işletme sahiplerinin büyük riskler alırken dikkatli olmaları gerekmektedir.

YAY
Yay burçları için Mars, eğitimin beşinci evinin, çocukların ve on ikinci yabancı toprak evinin, seyahat ve harcamaların lordluğuna sahiptir. Bu geçiş döneminde Mars, mülk, aile ve mutlulukla ilgili dördüncü evinizde konumlanacak.

Bu dönemde dinamik ve hırslı olacaksınız. Sevgiliniz hakkında biraz sahiplenici davranabilir ve onlara göz kulak olmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca ailenizin bakım ve endişesine de meyilli olacaksınız. Bu dönemde üyelerin ev konforu ve mutluluğu için çok büyük paralar harcayacaksınız. Bu süre zarfında arazi veya araç yatırımı da yapabilirsiniz. Yeni ebeveynler küçükleri hakkında sahiplenici olmaya devam edecek. Bu süre zarfında çocuğunuzun sağlığının bozulması olasılığı vardır.

Yurtdışı eğitim planlayan öğrenciler olumlu sonuçlar alacakları için bu dönemde başvurabilirler. Ayrıca, bir şeye başlamayı veya yarı zamanlı bir kurs öğrenmeyi planlayanlar da iyi fırsatlar yakalayacaktır.

Yabancı müşterilerle uğraşanlar için bu dönem verimli olacaktır. Bu süre zarfında iyi kazançlar elde edebileceksiniz. Hizmete girenler, işyerlerindeki siyasi atmosfer nedeniyle işlerini değiştirmeyi planlayabilirler. Konaklama sektörüne girenler olumlu bir dönem geçirecekler.

OĞLAK
Oğlak burcu burçları için Mars, dördüncü rahatlık evini, anneyi ve on birinci gelir ve kazanç evini yönetir. Mars, bu süre zarfında güç, çaba ve kardeşlerle ilgili üçüncü evinizden geçiş yapacak.

Kardeşlerinizle olan ilişkiniz çok samimi olmayacak ve onlarla küçük şeyler yüzünden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kişisel gücünüz ve bağışıklığınız iyi olacak, eğer bir hastalıktan muzdaripseniz, bu süre zarfında biraz iyileşme elde edebilirsiniz. Daha fazla arkadaş edinerek ve onlarla dışarı çıkarak sosyal çevrenizi genişletmeye çalışacaksınız. Bu dönemde eğlence ve dinlenme amaçlı kısa gezilere de çıkabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz kaba olacak ve bu nedenle bazı arkadaşlarınızı kaybedebilirsiniz.

Hizmet odaklı insanlar uygun bir dönem geçireceklerdir. Bu süre zarfında hayallerinizdeki işe kavuşabilirsiniz, bu süreçte çabalarınız olumlu sonuçlar doğuracaktır. Hobilerinizi gelir kaynağınıza dönüştürmek istiyorsanız bu dönem uygundur. Aynı şeyi yaparak hızlı ve kolay bir başarı elde edeceksiniz. Bu süre zarfında işadamlarının tabağında biraz zorluk olacak. Belgeleri imzalarken veya herhangi bir anlaşma yaparken biraz dikkatli olmalısınız. Bu süre zarfında dolandırıcılık ve aldatıcı işlemler olasılığı yüksektir.

KOVA
Kova burçları için Mars, üçüncü iletişim evinin, kısa yolculukların ve arkadaşların ve Karma'nın onuncu evinin efendisidir. Bu transit sırasında Mars, bir kişinin servetinin, mülkünün, ailesinin, konuşmasının ve eğitiminin velinimeti olan Kova'nın ikinci evinden geçiş yapacak. Böyle bir durumda ikinci evde Mars'ın bulunması işyerinde daha çok çalışmanızı sağlayacaktır. Ancak, bu sıkı çalışmanız gelecekte iyi başarılar elde etmenize de yardımcı olacaktır. O yüzden en başından sıkı çalışmaya devam edin. Düşmanlarınızın da işyerinde size sorun çıkardığı görülecektir.

Finansal yaşamınızda artan harcamalar ile birçok finansal krizle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu harcamaların bazı kötü alışkanlıklarınızdan dolayı yapılmış olması olasıdır. Bu yüzden gereksiz şeyler satın alarak paranızı boşa harcamayın. Aile hayatında da anne babanla konuşurken kibar ol, yoksa imajın bozulabilir. Bu süre içerisinde Mars'ın etkisinden dolayı davranışlarınız biraz huysuzlaşabilir ve bunun sonucunda kendi aile üyeleriniz veya yakınınız ile anlaşmazlık yaşama ihtimaliniz olacaktır.

Bu burcun öğrencilerinden bahsetmişken Mars, akademik yaşamınızda bazı engellerin doğmasına neden olabilir. Bu nedenle, sağlığınız ya da dikkatinizin dağılması nedeniyle akademik yaşamda iyi bir performans gösteremeyeceksiniz. Öte yandan, sağlık açısından bakıldığında, bu transit size göz ile ilgili bazı problemler verebilir. Bu nedenle mümkün olduğunca kirliliğin yüksek olduğu yerlere gitmekten kaçının.

BALIK
Balık burçları için Mars, ikinci zenginlik, aile ve dokuzuncu baba ve şans evinin başında gelir. Mars bu dönemde yükselen burcunuzda olacak. Dokuzuncu ve lagnanın bağlantısı bir raj yoga yapar, bu nedenle Mars'ın bu geçişi Balık burçları için olumlu sonuçlar getirecektir.

Bu dönemde biraz agresif ve asabi olacaksınız ve küçük şeylere tepki gösterebilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz aklınızda olacak ve onlara bir şeyler vererek ve onlarla daha fazla zaman geçirerek onlar için özel bir şeyler yapmayı planlayacaksınız. Açık sözlü olacaksınız ve çevrenizdeki insanları sıkıştırabilecek veya incitebilecek bazı sert sözler kullanabilirsiniz. Şansınız bu dönemde tüm çabalarınızda size yardımcı olacaktır.

Mali olarak bu dönem canlandırıcı olacak, babanızdan veya ebeveyn soyundan nakit veya varlık şeklinde bazı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde bazı spekülatif işlerden de kazanabileceksiniz.

İşadamları işlerinde bir miktar yükselişe ve büyümeye tanık olacaklar. İyi anlaşmalar yapabilecek ve ürününüzü iyi pazarlayabileceksiniz. İlgili pazarda itibar ve isim yapacaksınız. Pazara girmek için bir mola arayanlar, kariyerlerine yeniden başlamak için olağanüstü fırsatlar elde edecekler.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık