Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 - 23 Temmuz 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,
Haftanın ilk günleri mide ve baş bölgeniz ile ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Duygusal konularda kalbiniz ve zihniniz uyum içinde olduğu takdirde  aşk hayatınız da ikili ilişkileriniz de uyumu yakalayabileceksiniz. Özel yaşamınız da geçmişle ilgili konular geçmişte yaşanmış ilişkiler ile ilgili sırlar ortaya çıkabilir gizli ve açık düşmanlıklarda bulunan kişiler ile baş etmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu durum daha fazla dallanıp budaklanmaması için elinizden gelen her şeyi yapın ve gerçeklerin yalanların gölgesinden daima kurtulacağına inanarak hareket edin. Bu sayede evliliğiniz de ya da süregelen ilişkinizde huzursuzlukların önüne geçebilirsiniz.
İş hayatınızda kendinizi geliştirmek, yeni insanlarla tanışmak, uzlaşmak, ve finansal dengeyi sağlamakta oldukça zorluk çekmiş olabilirsiniz, Salı gününden itibaren iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda olumlu değişiklikler olabilir. Bununla birlikte sağlığınız ile ilgili ağız veya yüz ile ilgili küçük sorunlardan mustarip olabilirsiniz. Bu hafta ortaklıkları olan Koçlar ortaktan kaynaklanan zararlar ile karşılaşabilirler. Diplomatik olmalı hakkınızı aramalı ve hukuki yollara başvurarak işin peşini bırakmamalısınız. Yurt dışı ile ilgili planlarınız varsa bu ay sürpriz gelişmeler yaşayabilir bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan Yeni Ay’ı aşk hayatınız ve yaratıcılığınız için parlak ve olumlu etkileri getirecek sizlere. Oldukça tutkulu hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Romantizm fazlası ile etkili olacak sizler için. Kalbiniz büyük bir aşkın coşkusunu yaşamaya başlayabilir.

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,
Bu hafta iş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir finansal anlamda birden fazla uzun süreli gelirler elde edeceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve güçlü işbirliklerinin altına imza atabileceksiniz. Finansal konular bu hafta sizleri fazlası ile mutlu edecek! Nakit akışınızı artırabileceğiniz olağanüstü bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Yeni bir hizmet veya ürün ile ilgili girişimlerinizi uygulamaya hazır olun 18 19 Temmuz bu anlamda çok olumlu enerjileri barındırmakta sizler için. Özel yaşamınızda ise, Evlilik ve aşk hayatınızda etkili olmuş tüm karanlıkları aydınlığa kavuşturacak enerjiler ile karşı karşıyasınız.
Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sürekli sorunlar yaşayan Boğa’lar eş ya da sevgilinizin aşırı baskısı ve suçlamaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem haklı olma çabası içine girmeden tartışmalardan uzak durmalı ve birlikte olduğunuz insanın öfkesinin dinmesini bekledikten sonra sakinlikle konuları ele almalı ve bu ilişkini karşı taraf için taşıdığı anlamı ifade etmesini ortaya koyması gerektiğini ifade etmelisiniz. Emin olun iyi niyetiniz karşı tarafında tüm duygularını olgunlukla samimiyet ile ifade etmesini hatalarını yanlışlarını kabullenip düzeltmek için ilişkinize emek vermesini sağlayacaktır.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan yeni ayı ile yeni bir projeye başlayabilir, aile toplantısı veya gezi planlayabilir, taşınabilir, emlak işlemleri yapabilir veya sevdiğiniz birini destekleyerek yeni bir fırsatlar elde edebilirsiniz. İş ve Aşk hayatınızda Yeni başlangıçlar sizleri karşılamakta. 23 Temmuz’dan sonra bir gayrimenkul fırsatı ya da aile bireylerinizden biriyle karlı bir yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,
Bu hafta aşk hayatınızda son derece pozitif gelişmeler söz konusu uzun zamandır yalnızlıktan şikayet ediyor, Aşka olan inancınızı yitirdiyseniz. Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evli İkizler sizde aileniz ve eşiniz arasında yaşanan gerginlikleri doğru müdahaleler ile ortadan kaldırdığınız anda huzursuzluk çemberinden ilişkinizi kurtarabileceksiniz.
Burcunuzda seyrini sürdüren aşkın gezegeni Venüs ruhunuzu aşkın güçlü enerjisi ile tüm yorgunluklarından arındıracak. Biten ilişkinizde geri dönüşler yaşayabileceğiniz gibi yarım kalan bir aşk hikayesi gerçeğiniz olabilir. Bu ay gökyüzü kadın erkek tüm İkizler burcu mensuplarına çekicilik, manyetizma ve zarafet gibi güçlü yansımalar getirecek. Belki de ilk kez özel hissedip aşk hayatınız da ki sorunların sona ermesi ile kalıcı huzuru yakalayabileceksiniz.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
İş ve özel hayatınızda yeni fikirler bulabilir, yeni kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir, haber alabilir veya verebilir, işiniz ile ilgili önemli veriler elde edebilirsiniz. Bu yeni ay ile daha olumlu düşünecek ve kendinizi ruhunuzun derinliklerinde ki korkularınızdan uzaklaştırabileceksiniz. Ortaklıkları olan İkizler maddi kayıplar hukuki sorunlar ile ilgili konularda Yeni ay enerjisi ile dikkatli olmalı işinizin takibini kendiniz yapmalısınız.

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,
Haftanın ilk günlerinde finansal konularda rakiplerden kaynaklanan sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Haftanın ilk günlerinde göz sağlığınız başta olmak üzere, Ateş, baş ağrısı, boğaz enfeksiyonu ve vücut ağrıları sizin için bir sorun haline gelebilir sizler için. Gelirler ve harcamalar arasındaki dengesizlik nedeniyle parasal konularda sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta öfke kontrolü yapmakta zorlanabilir en ufak bir konuyu büyüterek kızgınlıkla tepkiler verebilir iş hayatınız da ve özel hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan Yeni ayı ile yeni bir finansal proje veya girişim içine girebilir, İkinci bir işe başlayabilir uzun zamandır ilgilendiğiniz bir hobini karlı getiriler haline getirebilirsiniz.. Genel olarak duygusal konularda kıskançlık duygunuz ilişkilerinizde gerginliklere neden olabilir dikkatli davranın.

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,
Gökyüzü bu hafta, iş hayatınızda isteklerinize ulaşabileceğiniz fırsatlar ile karşılaştıracak sizleri. Özellikle kariyeriniz için aktif ve üretken bir haftadasınız. Hem mesleki hem de kişisel hayatta beklentilerinizi karşılayabileceğiniz güçlü etkiler söz konusu. Yeni bir projeye başlayabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz.
19 Temmuz itibari ile özellikle de yabancı kaynaklardan elde ettiğiniz gelirler söz konusu olabilir. Bu hafta iş hayatınızda dostlarınızdan gelecek faydalar da söz konusu. Özellikle aşksız bir Aslansanız arkadaşlarınız vasıtası ile tanıyacağınız biri kalbinize AŞK ın varlığını en saf hali ile hissettirebilir. Sağlığınız ile ilgili konularda hafta sonuna doğru dikkatli olmalısınız. Kalp, kan basıncı ve mide ile ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir önemseyerek hareket etmelisiniz.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan Yeni Ay’ı ile birlikte, İş ve özel yaşamınızda çabalarınız için mükemmel geri dönüşler kazanacağın enerjiler hakim. Şimdi Hazırlanın ve hayat yolunda derin bir nefes ile koşmaya başlayın.

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,
Bu hafta iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yükseliş görev değişikliği terfi ya da kendi işinizin sahibi olabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yeteneklerinizi başkaları tarafından takdir edilecek ve istikrarlı enerjiler ile yükselişe geçmeye başlayacaksınız.
Özel hayatınızda ise 19 Temmuzdan itibaren, süregelen kaoslardan kurtulmak için daha güçlü hissedeceksiniz. Ruhunuzu sevgi ve inançla beslemenin meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz.  İlişkinizde gerçekten anlamda emek varsa sevgi varsa her türlü zorluğu arkanızda bırakarak gerçek anlamda huzuru yakalayabileceksiniz. Bekar Başaklar sizler de bu hafta beklenmedik şekilde güzel bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Alsan Yeni ayı ile sahnenin arkasında veya arka planında çalışmak, kendi başınıza daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bir şeyleri bırakmak ve yeni bir şeylere başlayacağınız gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çocuk sahibi Başaklar onlar ile ilgili anlaşmazlıkları çözüme kavuşturabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,
Bu hafta aşk hayatınızda ki gelişmeler oldukça sıra dışı şekilde gelişebilir ve rutin hale gelmiş yorgunluklarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler eşinizin çabaları ile, ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Eşinizle de bir gezi planlayabilirsiniz. İlişkinizin gidişatının olumlu şekilde ilerlemesi için eşinize karşı, şeffaflığınızı muhafaza etmeniz ve eşinizle her şey hakkında konuşmanız oldukça önemli olacak. İş hayatınızda hayallerinize ulaşmak adına önemli gelişmeler söz konusu olabilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kendinizi zorlayabilir ve alışılmadık gelişmeler ile yeni ve istikrarlı bir rotaya gidebilirsiniz.
Planladığınız değişiklikleri yapmak için yeniliklere açık olmalı eleştirileri yapıcı yönde değerlendirebilmelisiniz. Bu sayede kazançlarınız artabilir. Burcunuzdaki gezegenlerin birleşimi, kariyer için yeni gelir kaynakları ve büyüme ile ilgili konuları gündeminize getirecek akıllıca değerlendirmelisiniz. Bekar Teraziler aşk hayatınız da geçmişinizden oldukça farklı olan bir kişi ile duygusal bir bağ kurabilirsiniz. Dünyanın farklı bir yerinde olan farklı dini ya da manevi inançlara sahip olan biriyle tanışabilirsiniz. Hali hazırda bir ilişki içinde iseniz, yurtdışı tatili geçirebileceğiniz fırsatlar da söz konusu olabilir. Sağlığınız ise önem kazanıyor.  Şiddetli baş ağrıları ve boyun bölgeniz ile ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan Yeni ayı ile hayatınızda daha önce yapmadığınız ruhsal fiziksel ya da maddesel bir değişiklik yapabilir, farklı şeyler deneyebilir, rüyalarınızı gerçekleştirmek için bir fırsat bulabilir veya yeni insanlarla tanışabilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Finansal beklentileriniz 23 Temmuz’dan sonrasında dikkat gerektiriyor. Vergilerinize, sigortanıza veya kredilere bağlı masraflar ile karşılaşabilirsiniz ancak aynı zamanda doğrudan maaşınızın artışı ya da eşinizden gelecek yeni bir kaynakta olabilir endişelenmeyin.

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,
Haftanın ilk günlerinde  iş hayatınızda anlaşmazlıklar yaşayabilir keskin ve baskın tavırlı inatçı kişiler yüzünden  krizler ile karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın ve pişmanlık duyacağınız cümleler kurmamaya özen gösterin. 19 Temmuzdan itibaren emek verdiğiniz projelerin karşılığını Maddi olarak almaya başlayacaksınız uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz.
Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınızın aşka dönüşebileceği gibi aşktan daha ciddi beklentiler içine girebilir sizi de aynı şekilde ciddiye alacak biri ile güçlü bir duygusal bağ kurabilirsiniz. İş değişikliği yeni bir alana yönelmek gibi düşüncelerinizi yeni deneyimler ve büyük fikirlere açık olarak gerçekleştirebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan Yeni ayı ile iş hayatınızda arzuladığınız hedefe ulaşmak, doğru insanlar ile iletişim kurmak ve iyi bir izlenim bırakmanız mümkün olacaktır. Finansal yatırımlar ya da yeni terfi sorumluluk almak için ani fakat olumlu gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu enerji aşk hayatınızda güven tazeleyeceğiniz olumlu gelişmeler olarak yansıyacak hayatınıza. Özellikle evli Akrep’ler bu enerjiyi iyi değerlendirmelisiniz. Yeni ay enerjisi ile, Psikolojik sorunları olan Akrepler dua meditasyon gibi çalışmalar sizi bu durumdan tam anlamı ile arındırarak kurtarabilir.

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,
Bu hafta dostlardan gelecek destek  başarı olarak iş hayatınızda yansıyacak. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir evliliğe ilk adımı atabilirsiniz. Aşkın ve güzelliklerin gezegeni Venüs, aşk hayatınıza da yeni bir soluk getiriyor sizlere. Bir beraberlik içinde değilseniz kalıcı bir beraberliğe duygusal bir adım atabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Yay’lar başkalarından kaynaklı sorunların sona ermesi ile sen ben kavgalarından üstün gelmek için birbirinizi hırpalamaktan vazgeçip BİZ olmayı başarabileceksiniz. 20 Temmuz dan itibaren iş ve eğitim hayatınız ile ilgili konularda kalıplarınızı kırarak yeni bir şeyler öğrenebilir, öğretebilir, konuşabilir veya yazabilirsiniz ve zihninizi genişletmek için harika bir zamandasınız.
Yeni deneyimler yaşarken kendinizi yeniden keşfetmeye başlayacaksınız bu da sizi daha iyimser ve dingin kılacak. İş ve finansal konularda hedeflerinize odaklanabilir ve büyük fikirlerinizle daha pratik, uzun vadeli planlar üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Hafta boyunca işbirlikleri sosyal sorumluluk projeleri sizlere önemli ve kazançlı etkiler yeni alanlarda başarı yakalamanızı sağlayacak farklı işlerin içinde olmayı da getirebilir. Ailenizle daha yakın ilişkiler kurmak ortak kararlar almak yerleşim değişiklikleri bu haftanın yansımaları arasında.
Sağlığınıza hafta boyunca dikkat etmelisiniz bağışıklık sisteminizi güçlü tutmalı sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak için çaba harcamalısınız. Gözleriniz uykusuzluk, karın ya da kulak sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Trafikte’ de dikkatli olmalı direksiyon başında trafik kurallarını takip etmelisiniz.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan Yeni ayı ile mesleki konularda lisans ya da sertifika almak isteyebilir bu konularda başvurularınızın olumlu sonuçları ile emeğinizin karşılığını alabilirsiniz. Bir iş fırsatı uluslararası bir kaynaktan yayıncılık ya da reklamcılık endüstrisi yoluyla önemli gelirler elde etmeniz mümkün.
Hayatınızın genel olarak yeni yollarla genişletmek, yeni deneyimler yaşamak, seyahat etmek, öğrenmek, konuşmak ve konuşmak için fırsatlar sizleri karşılamakta. Her konuda çok daha iyimser olabilirsiniz ve hayatınızdaki iyiye odaklanabilirsiniz. Büyük bir yeni fikir ortaya çıkarabilir ve kazanımlarınızı bir anda yükseltecek fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,
Bu hafta iş hayatınızda değişimlere karşı koymadan kendinizi geliştirmeye yönelik eğitim seminer gibi konularda gönüllü olarak görev almalı ve önemli değişikliklerin içinde yer almaktan korkmamalısınız. Kendi işinizin sahibiyseniz riskli işlere yönelmekten uzak durmalı ve var olan şartlarınızı büyütmek için mücadele etmelisiniz. Olumlu ve yapıcı eleştirilere açık olmalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde yeni ve keyifli gelişmeler ile aydınlıklar kazandıracak siz kendi işinizi kurmak düşüncesindeyseniz bu hafta bunu gerçekleştirebilirsiniz.
Hukuki konular resmi daireler ile ilgili işlerde detaylardan çok önemli veriler toplayarak aleyhinize gelişen pek çok şeyi doğru bir hamle ile lehinize çevirebilirsiniz. Finansal konularda geçtiğimiz son 3 ay ın zorluklarından uzaklaşıyor ve kazanımlarınızın artması ile rahatlıyorsunuz. Ticaretle ilgilenen Oğlak’lar önemli gelişmeler beklemediğiniz kişilerin aracılığı ile karşınıza çıkabilir duygularınız ile değil aklınızla hareket etmeli şansı görmezden gelmemelisiniz.
20 Temmuz’dan sonra önemli bir ticari ya da hukuki konuyu emeklerinizle başarılı bir neticeye kavuşturabilir önemli gelir kaynakları ve statünüzü yükseltecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta eş ya da sevgilinize ilginiz sözlerinizde kalmamalı onun haklı olmasını gurur meselesi yapmadan haklısın diyebilmeli ve ona karşı sevginizi her şekilde göstermeye özenli olmalısınız.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan Yeni ayı ile karşılıklı yarar sağlayan, bir iş ya da finansal ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz. Ani gelişmeleri doğru değerlendirebilmek için araştırmalar yapın, daha iyi bir fikir edinmek için yeni bir dönüşüm başlatmak, için cesaretli ve gerçekçi davranarak doğru kararlar alabilirsiniz. Bekar Oğlaklar mesai arkadaşlarınızdan biri ile yoğun bir duygusal yakınlaşma içine girebilirsiniz.

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,
Bu hafta iş hayatınız la ilgili olarak ilk kez yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. Gittiğiniz ülkede tanışacağınız insanlarla kuracağınız bağlantılarla yeni fikir ve önerilerle iş hayatınızın rotasını çok daha farklı ve kazançlı bir yöne doğru çevirebilirsiniz. Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu. Sürprizlere hazır olun. Aşka olan inancınızı yeniden kazandıracak hayatınıza farklı anlamlar yükleyebilecek o özel insanla yollarınız kesişebilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir.
Yarım kalan bir aşk hikayesi engellere ve zorluklara rağmen yeniden hayatınızda yer almaya başlayabilir. Yeter ki kendinize ve sizi seven insana güvenerek hareket edin. Aşkın ve güzelliklerin gezegeni Venüs sizleri daha mutlu huzurlu olmanız ve küçük detaylara takılıp kalmadan mutlu olmak için mücadeleci bir ruh haline büründürecek. Ne istediğinizi bilmek aşk hayatınıza doğru yön vermenize yardımcı olacak. Aşk hayatınız da en hayırlı gezegensel döngülerden biri ile karşı karşıyasınız.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Karşıt burcunuz Aslan’ da gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile aileniz ve eşiniz ile geçmişte yaşanan bir konunun hatırlatılması yüzünden kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim geçmiş dünde kaldı diyerek kötü niyetle yapılmayan şeylere büyük tepkiler vermeden hareket etmeniz. Aslan Yeni ayı ile bekar Kovalar yeni biriyle tanışabilir ve yeni bir ilişki içine girebilirsiniz. Ayrıca ortaklık ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerin yanlışlarını görüp öğrenerek daha büyük zararlar görmeden ilişkilerinizi sona erdirebilirsiniz.

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,
Bu hafta,  İş hayatınızda beklemediğiniz biri ya da birileri ile güç mücadelesi vermek zorunda kalabilir sabırlı davranmakta zorlanabilirsiniz. Bu durum sizi yeni bir iş arayışına ya da iş değişikliğine yönlendirebilir kaygılanmayın ve her şerde bir hayır vardır ilkesi ile hareket edin. 21 Temmuz’dan itibaren Yeni oluşumlar içine yer alabilir departman değişikliği daha üst bir konuma gelme gibi keyifli enerjiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta özellikle 19 20 21 Temmuz tarihlerinde arkadaşlarınızla para alışverişlerinizde dikkatli olmalı merhamet duygunuza yenilerek kimseye nakit ya da kefil olmak gibi ilerleyen günlerde sorunlar yaşayacağınız durumlar içinde olmamalısınız.
Yeni iş projeleri veya sağlık rejimleri başlatabilir, küçük bir projeye odaklanabilir, programınızı veya rutini yenileyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle Bekar Balıklar son derece olumlu enerjiler aşk hayatınıza yön verecek yeter ki duygularınızı ifade etmekten reddedilme kaygısına yenilmeden cesur bir tavır ile hareket edin.
23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Aslan Yeni ayı ile ruhsal fiziksel olarak kendinizi daha iyi hissedeceğiniz aktivitelere yönelerek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Diyete başlayabilir ilgi duyduğunuz bir hobiniz ile ilgili eğitim alarak ruhunuzu da kendinizi de daha özgür ve mutlu hissedebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu eş ya da sevgiliniz ile ilgili özel konulara başkaları ile konuşmamak olmalı. Güvendiğiniz sözde iyi niyetli arkadaşlarınız boş boğazlık ederek zor ve uzun süreli sorunların fitilini ateşe verebilirler dikkatli davranın ve yaşadığınız olumlu ya da olumsuz hiç bir şeyi 3ncü şahıslar ile paylaşmayın.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık