Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 Şubat Dolunayı ve Burçlara Etkileri

KOÇ: 16'sında gerçekleşecek dolunay kaybettiğiniz enerjiyi kazanmanızı sağlayacak. Bu dolunay, aşk hayatınıza, tutku projelerinize ve yaratıcı girişimlerinize yeni enerji getirecek ilhamla enerjinizi yükseltecek.  Ne istediğinizi sorarken kendinize güvenin ve cesur olun ve kalbinizi cesaretle ortaya koymaktan korkmayın.

BOĞA: İster akrabalarından oluşan bir kuluçka, ister sevgili kanka çevreniz olsun, bu açık yürekli ay, sizi en çok evinizde hissettiren insanlarla bağlantı kurmanız için size ilham verecek. Sevdiklerinize ulaşmak ve kendinizi sevginin sıcak ve besleyici hisleriyle sarmak, bu dolunay olaylarının ortasında istikrarı bulmanıza yardımcı olacaktır.

İKİZLER: Bu dolunay  sizler için pek çok konuda kesinlikle başarılı getirecektir. Yaratıcı fikirlerinizi daha açık bir şekilde paylaşmanın ve söyleyecekleriniz konusunda kendinize güvenmenin zamanı geldi. Bununla birlikte, fark edebileceğinden daha fazla dikkatin var, bu yüzden sözlerin konusunda dikkatli olun. 

YENGEÇ: Bu dolunay, Haritanızın para sektörünü aydınlatıyor Gökyüzü  sizden kendinize yatırım yapmanızı istiyor. Gelecekteki planlarınız için bir tasarruf hesabı açarak, lüks savurganlıklara harcayabileceğiniz aylık bir maaşı bütçeleyerek veya patronunuzdan hak ettiğinizi bildiğiniz zammı isteyerek, biraz daha disiplinli olmanın faydalarına dikkat çekmekte finansal planlarınızı yeniden yapılandırma döngüsünü iyi değerlendirin. 

ASLAN: Bu ateşli dolunay şimdi burcunda parlıyor  bu yüzden kendinize odaklanın çalışın ve ışığınzıı bulun. Kendinize olan güveninizi ve özgünlüğünüzü tamamen kucakladığınızda, temelde durdurulamazsınız  ve dünya, kükreyen varlığınızı bilinir hale getirmenizi bekliyor. İçindeki  aslanı kafesinden çıkarın başarılı ve mutlu olun.

BAŞAK: Bu dolunay iyimserlik ve sürprizlerle dolup taşıyor  bu yüzden bir dakikalığına tüm lojistiği bir kenara bırakın ve zihninizin hayal dünyasına girmesine izin verin. İstediğiniz hayat hakkında hayal kurmak, onu gerçeğe dönüştürmenin ilk adımıdır , bu yüzden en rüya gibi düşüncelerinize dalın ve iç dünyanızın büyüsünde kaybolun.

TERAZİ: Yönetici gezegeniniz Venüs , bu Dolunay ile birlikte Mars'ı motive etmekle bağlantı kuruyor,  bu yüzden hedeflerinize yeniden enerji vermek için güzel bir zaman . Tutku projelerinize gerçekten hayat vermek için, sizinle aynı fikirde olan bir ekibin sizi desteklemesine yardımcı olur. İşbirliğine açık olun ve yaratıcı topluluğunuzu benimseyin.

AKREP: Ayın spot ışığı şimdi iş hayatında parlıyor, bu yüzden doğru insanların dikkatini çekmek için iyi bir zaman. Üstlerinizle daha sıcak bir şekilde bağlantı kurmak için bahaneler bulun, yakın zamanda başarılı bir projenin sonuçlarını sergileyin ya da en büyük profesyonel yeteneklerinizi sergileyin.

YAY: Bu Dolunay ruhunuzu aydınlatıyor , Yay burcu ve heyecan verici (ve henüz keşfedilmemiş) bölgelere dalmanız için size ilham veriyor. Kalbinizi yeni yerlere doğru takip edin - bu, bir son dakika hafta sonu gezisi rezervasyonu yapmak ve aşka sevgiye  şans vermek anlamına geliyor sizler için. Şans senden yana.

OĞLAK: Dolunaylar, işleri akışına bırakmamıza yardımcı olmak için harikadır, ve sizin için, bu salıverme aynı zamanda bir yeniden doğuş hissi ile uyumlu olacaktır. Aşk odaklı Venüs ve hedef odaklı Mars burcunuzda hizalandığında, dolunayın duygusal derinliği daha da yoğun hissedilecek. İlişkilerdeki en derin gerçeğinize ve arzunuza erişmenizi engelleyen her şeyi temizleyin.

KOVA: Ortaklıklarınızdaki tutkuyu artırmanın zamanı geldi, Kova. İster romantik bir bağ, ister işle ilgili bir ilişki olsun, birine bağlıysanız, bunu şevkle, içtenlikle yapın. İlişkilerinizin gerçek koşulları hakkında sevgiyle dürüst olmak, heyecan ve büyüme için bolca alan bırakacaktır.

BALIK: Bu dolunay her türlü eğlenceli sürpriz için zemin hazırlıyor,  bu yüzden planlarınız program dışı kalırsa ve giderken bir seyahat programı hazırlamanız gerekiyorsa şok olmayın! Her zamanki rutininizi sürdürürken değişime açık olun ve evrenle eşzamanlı olarak çalışmanıza izin verdiğinizde her şeyin mümkün olduğunu unutmayın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık