Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 Nisan 2022 Terazi Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkileri

Güneşin Koç burcundaki yıllık yolculuğu  hem yeni bir mevsimin başlangıcına hem de yepyeni bir astrolojik döngüye ev sahipliği yapıyor  yardım edemez, ancak benlik duygunuzu beslemek için bir fırsat sunar. Sonuçta, ana ateş burcu, kimliği denetleyen ve enerjiyi ve kişisel arzularınızı yerine getirme yeteneğini besleyen bir gezegen olan Mars tarafından yönetilen ilk evin yöneticisidir .

Ancak sezonun dolunayı yaklaşırken, kim olduğunuza ve ne istediğinize aşırı odaklanma, Koç'un zıt burcu olan Terazi tarafından zorlanır. İlişkiler gezegeni Venüs tarafından yönetilen ve ortaklığın yedinci evini yöneten ana hava burcu, tamamen bir başkasıyla uyum yaratmakla ilgilidir.

İLGİLİ: Venüs İşaretinizi Öğrenmenin Zamanı Geldi

Terazi'nin bire bir uyum arzusu, 16 Nisan Cumartesi günü 14:56 ET/11:56 PT'de düşen bu ayın dolunayının altını çiziyor. Başka bir deyişle, bu büyük ölçüde romantik ve ilişki odaklı bir ay olayı olma potansiyeline sahiptir.

Terazi burcundaki dolunay, samimi bir ilişki dileğinin gerçekleşmesini sağlayabilir.
Dolunaylar - kendinden emin güneş sezgisel aya tam olarak karşı geldiğinde meydana gelir - altı ay hatta iki hafta önce başladığınız projeleri tamamlamak için her zaman aylık bir fırsat sunar. Bunlar doruk noktaları, kırılma noktaları ve artık size hizmet etmeyen her şeyi salıverme şansıdır. Ve bu ayın güzelliği seven, çatışmalardan nefret eden, diplomatik Terazi'ye düşmesiyle birlikte, daha diplomatik, sanatsal ve barış arayan olmaya zorlanabilirsiniz. Ayrıca, bir sevgili, arkadaş veya meslektaşınızla paylaştığınız bir hedefte bitiş çizgisini geçmek için motive olabilirsiniz, çünkü Terazi'nin yedinci ortaklık evinin yöneticisi olduğu düşünülür .

Terazi'nin bu kadar işbirlikçi ve sevimli olduğu için bir itibarı olsa da, aynı zamanda azimli bir kardinal burç olduğunu belirtmekte fayda var. Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlak dahil olmak üzere, ana burçlar zodyakın başlatıcılarıdır. Dolayısıyla bu dolunayın havası dinamiktir ve sorumluluk almanın yanı sıra denge arayışındadır.

 

Satürn ile üçgen açı, bağlılık anlamına gelir.
Bu yeni ayın ana gezegensel yönlerinden biri yakın bir üçgendir - temel olarak, gezegenler arasında meydana gelebilecek en uyumlu yönler - sıkı çalışma gezegeni, sınırlar, sınırlamalar ve aynı zamanda bağlılık gezegeni olan görev yöneticisi Satürn'e - diğer hava burcu Kova'da . Ayın duyguları denetlediği ve Terazi'de, ortaklaşa bizim için ortaya çıkan, Satürn ile mutlu bir şekilde senkronize olan duyguların bu, bir sonraki seviyeye sevgi dolu, anlamlı bir bağlantı kurmaya hazır olduğunuz bir zaman olabilir. Bol bol DTR (ilişkiyi tanımlayın) görüşmesi yapın, bir ortakla iş kurun ve hatta nişan alın.  

Plüton'a bir kare, dönüşümü ve gücü harekete geçirir.
Dolunay ayrıca güç ve yenilenme gezegeni Plüton'a oldukça dar bir kare - gergin ama harekete geçiren bir açı - oluşturacak. Herhangi bir eski dolunay, duyguları tetikleyebilir ve sırayla dramayı teşvik edebilir, ancak Pluto dahil olduğunda, yalnızca daha yoğun, altta yatan duyguların yüzeye çıkmasını değil, güç mücadelelerinin de ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. Daha olumlu bir olasılık: Bu yön, bir ilişkide daha güçlü olmanıza veya güçlü biriyle bağlantı kurmanıza ilham verebilir.  

Merkür ve Uranüs, heyecan verici aydınlanmalara yol açar.
Dolunay gününde, iletişim gezegeni Merkür, radikal değişim ve yenilikçi atılımlar gezegeni Uranüs ile kavuşum yapacak. Venüs'ün yönettiği bir başka burç olan Boğa'da gerçekleşen bu göksel buluşma aynı zamanda heyecan verici beyin fırtınalarına, büyük değişimlere ve özellikle bir ortaklık içinde oyunun kurallarını değiştiren konuşmalara da hitap ediyor. SO'nuzla yeni bir fikri - veya buharlı, şehvetli fanteziyi - paylaşmanın, bir meslektaşınızla yaratıcı bir projede ilerleme kaydetmenin veya sevdiğiniz biri veya arkadaşınızla ileriye dönük yeni bir iyileştirme yolu bulmanın zamanı gelebilir.

İşte, burcunuza göre bu Terazi dolunayının sizi nasıl etkileyeceği

Koç
Ortaklıkla ilgili yedinci evinize düşen, en yakın bağlarınızı beslemek bu dolunayda ana odak noktanız Koç burcu olacak. Karşılıklılık ve uzlaşma üzerine kafa yoracaksınız. Ve Merkür ve Uranüs ikinci gelir evinizde buluşmak üzereyken, ufukta yeni bir gelir kaynağı da olabilir.

Boğa
Günlük rutininizin altıncı evindeki dolunay ile, refahınıza nasıl baktığınıza ve günlük koşuşturmacanıza nasıl baktığınıza bir göz atmak zorunda kalacaksınız. Ve Merkür ve Uranüs burcunuzda eşleşirken, benlik duygunuz etrafında atılımlara hazırlanın.

İkizler
Dolunay, romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinize düşer ve kalbinizdekileri paylaşmanız için size ilham verir. Ve Satürn'ün macerayla ilgili dokuzuncu evinizdeki konumu sayesinde konfor alanınızdan çıkma arzunuz yoğunlaşıyor.

Yengeç
Dolunay ev hayatınızın dördüncü evinizde olduğu için, daha da fazla iş-yaşam dengesi yaratmaya hazır olacaksınız. Daha büyük bir topluluğun veya ekibin parçası gibi hissetmek, on birinci arkadaşlık evinizdeki Merkür-Uranüs kavuşumu sayesinde şimdi de özellikle ilham verici olabilir.

Aslan
Dolunay üçüncü iletişim evinizi harekete geçirir, bu nedenle sosyal etkileşimlerin ve büyük konuşmaların duygusal dünyanızın manzarasını değiştirmesini bekleyin. Yedinci ortaklık evinizde Satürn'e tatlı bir üçgen açı ile, bir sonraki seviyeye bir bağ almak da kartlarda olabilir.

Başak
Dolunay ikinci gelir evinize düştüğü için, para kazanma projesinde bitiş çizgisine ulaşıyor olabilirsiniz. Dokuzuncu yüksek öğrenim evinizde Merkür'ün Uranüs ile buluşması sayesinde, size bir ampul anı olarak gelebilecek bir sonraki bölümü düşünmeden önce kutladığınızdan emin olun.

Terazi
Dolunay burcunuzdayken, bu sizin için yılın en duygusal, dramatik anlarından biri olabilir, Terazi. Ay, Satürn'ü romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizde üçgen açı yaptığından, sesinize sahip çıkacak ve gönülden bir bağlantı üzerinde çalışmaya başlayacaksınız.

Akrep
Bu ayın dolunayı, on ikinci maneviyat evinizi, Akrep'i aydınlatıyor, bu nedenle rüyalarınız, bilinçsiz ve psikolojik iyiliğiniz şu anda çok fazla odaklanıyor. Ay, ev yaşamınızın dördüncü evinde ciddi Satürn ile üçgen açı yaptığından, içsel yaşamınız için rüya gibi yeni bir yola taahhütte bulunuyor olabilirsiniz.

Yay
Dolunay on birinci arkadaşlık evinize düşer, Sag, bu nedenle bitiş çizgisini uzun vadeli bir dilekle geçme niyetinde olacaksınız - muhtemelen meslektaşlarınız, arkadaşlarınız veya topluluğunuzun diğer üyeleriyle birlikte. Heyecan verici beyin fırtınalarını bekleyin ve günlük koşuşturmanızı ele almanın yeni yollarını keşfedin.

Oğlak
Dolunay kariyerle ilgili onuncu evinizde, Bu da profesyonel yolunuz bu ay odak noktanız olduğu anlamına geliyor. İkinci gelir evinizdeki yönetici gezegeniniz Satürn ile üçgen açı yapması sayesinde uzun vadeli bir hedefe ulaşıyor ve uzun vadede ayaklarınızı yere basmaya hazırlanıyor olabilirsiniz.

Kova
Dolunay dokuzuncu macera evinize düşerken, konfor alanınızdan çıkmaya ve sıra dışı bir şey yapmaya hazırsınız, Kova. Burcunuzdaki görev yöneticisi Satürn'e üçgen açı sayesinde kişisel ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve duygusal sağlığınıza özen göstermeniz iyi olur.

Balık
Dolunay, duygusal bağlarla ilgili sekizinci evinize denk geliyor, Balık, bu yüzden şimdi daha da derin bir yakınlık ararken duygusal olarak ekstra ham hissedeceksiniz. Merkür ve Uranüs üçüncü iletişim evinizde eşleşirken, kırılganlığınızı kucaklamak ve kalpten kalbe sahip olmak oyunun kurallarını değiştiren bir an yaratabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık