Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

15 - 21 Nisan 2024 Haftalık Burç Yorumları

15 - 21 Nisan 2024 haftasının tüm sürpriz gelişmeleri, bu gelişmlerin on iki burca etkisi bütün detaylarıyla sizlerle. Burçların haftalık aşk, sağlık, kariyer, eğitim hayatı ve finans konularındaki gelişmelerini Astrolog Dr. Şenay Devi tarafından tüm detaylarıyla sizler için yorumladı. 

15 - 21 Nisan 2024 Haftanın Güzellik ve Bakım için Uygun Günleri, Renkleri

Haftanın Rengi: Fıstık Yeşili

Yaşam enerjimizi doğadan aldığı enerji ile güçlendiren fıstık yeşili motivasyonumuzu güçlendirir bizleri ruhsal ve fiziksel olarak çok daha güçlü kılar.

Haftanın Mottosu: Kendimi affediyor ve seviyorum, Bana hizmet etmeyen enerjilerin tamamından arınıyorum. Aldım kabul ettim mühürledim. Evet Evet Evet.

Ay büyüyen gelişen her şey ile ilişkilidir. Ay fazları bizlere saç kesimimizden alacağımız kararları tebliğ etmeye kadar her konuda rehberlik eder. Türk İslam kültüründe Ay konakları çok çok önemli bir yerdedir. Ekme biçme ameliyatlar ay takvimine göre yapıldığında çok iyi sonuçlar vermektedir. Tıbbın babası Hipokrat Yeni Ay Dolunay fazları ve Ay konaklarını takip ederek pek çok ameliyat gerçekleştirmiş ve komplikasyonların önüne geçmiştir. Gelin şimdi bu hafta en hayırlı günleri öğrenelim.

18 Nisan Perşembe  günü Ay Başak Burcunda seyri sefasında,  Yapılan saç bakım kesim boyama son derece olumlu sonuçlar verir. Yüz ve boyun bölgesinde cilt bakımı botoks uygulamalarında da istenilen sonucun elde edilmesi çok daha memnun edici olacaktır.

20 Nisan Cumartesi  Ay Başak burcunda büyüyen fazda derinlemesine cilt ve saç bakımı için hayırlı gün ayrıca saç uçlarından kestirdiğimizde saçlarımız daha hızlı uzayacaktır. Meditasyon yapmak dua etmek ruhlarımızı şifalandıracaktır.  Ayrıca Ay Başak burcundayken  ayrıntı gerektiren işlere yönelebilir yükselen konsantrasyonumuzla çözümlemekte zorlandığımız pek çok işi kısa süre içinde çözümleyebiliriz. Hesapların kontrolü mali işlerle ilgili çalışmalar için en uygun zamanlardır. Ayrıca sağlığımızla ilgili kontrol ve muayeneleri bugünlerde yaptırabiliriz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık