Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

15 - 21 Mayıs 2017 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ

Bu hafta iş hayatınızda yapabileceklerinizi netleştirmeli hırslı davranışlardan uzaklaşarak planlamalar yapmalısınız. Öfkeli davranışlar hayal kırıklıklarına maddi ve hukuksal zararlar görmenize ve ailenizle ilişkilerinizde büyük krizlere neden olabilir dikkatli olun. Kendinize sorun hırs öfke size ne kazandırır ne kaybettirir? Bu sorunun cevabını kendinize adil bir şekilde verin ve davranışlarınızı buna göre belirleyin. İçsel gerginliğinizi kontrol edemediğiniz takdirde en ufak bir mesele büyük krizler haline gelebilir DİKKATLİ davranın. Çarşamba gününden itibaren hayat amaçlarınızı sorgulayacağınız farkındalık kazanacağınız enerjiler söz konusu. Tüm ilişkilerinizi gözden geçirip kendinizle yüzleşecek seçimlerinizle ya ilişkilerinizi iyileştirecek ya da daha da kötü bir hale getireceksiniz. SEÇİM SİZİN! Özel yaşamınızda ise mutluluk rüzgarları sizin için esmeye başlıyor yeter ki geçmişte yaşadıklarınıza takılıp kalmadan sevmenin ve sevilmenin güzelliklerini doyasıya yaşamaya bakın. Bekar Koçlar sizler de bu hafta dostlarınızla bir araya gelebilir hafta sonunuzu çok daha keyifli ve özel bir hale getirebilirsiniz.

 

BOĞA

Bu hafta iş ve arkadaşlık ilişkilerinizde gizli düşmanlıklara çok dikkat etmeli sezgi ve akıl gücünüze güvenerek hareket etmeli her söylenen tatlı söze itimat etmemelisiniz. Yıllar sizi yeterince yordu ağırlıkları ve ihanetleri ile insanların şimdi acıyı güce yenilgiyi yengiye çevirme günü sizler için akıllı olmalı keskin zeka ve tecrübenizi ortaya koymalısınız. Haftanın ilk gününden itibaren kendinize karşı yaptığınız haksızlıkları hatalarınızı fark edecek derin ve önemli bir aydınlanma ile uyanıklık haline erişeceksiniz. Görmek istemediğiniz kabullenmekte zorlandığınız yüzleşmeler yapabilir duygusal olarak kısa süreli huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size olan tutumunun olumlu yansıması ile aşka verdiğiniz emeğin sabrın mükafatını almaya başlıyorsunuz.

 

İKİZLER

Haftanın ilk gününden itibaren iş hayatınızda ve finansal konularda alacağınız kararlara muhalefetler saygı sınırlarını aşan söylemler de bulunanlarla karşılaşabilirsiniz. Sakın kimsenin sizi şüpheye düşürmesine kendinizi yetersiz hissetmenize sebep olmalarına izin vermeyin ve işinize sahip çıkın ve bilin ki cesur davranıp kararlı olduğunuzda başarılı olursunuz. Perşembe gününden itibaren süregelen ilişkiniz ile ilgili bilmediğiniz konuların ortaya çıkması ile şaşıracak hayal kırıklığı ve doğruları görebilmenin şaşkınlığını yaşayacak ve keskin kararlar alacaksınız. Evli İkizler ise Aşk hayatınızda da geçmişin nahoş deneyimlerinden aldığınız günün olgunluğu ile geleceğinize sevgi saygıya dayalı güçlü bir köprü kuracaksınız.

 

YENGEÇ

Bu hafta boyunca işinizle ilgili her konuda titiz davranmalı ayaklarınızı yere sağlam basarak ayrıntılara önem vererek hareket etmelisiniz. Özellikle yatırım planlarınız varsa evdeki hesap çarşıya uymayabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda siz evli bir Yengeç iseniz aileye katılacak bir bebek haberi alabilir ya da çocuk sahibi olmak için uygun dönemin bu olduğunu belirleyebilirsiniz. Cesaret ve öz güven hafta boyunca aşkta aradığınızı bulmanızı ve sadece siz olduğunuz için sevilip seveceğiniz beraberliklerle gönlünüzün coşmasını sağlayacak enerjiler arasında. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç ler yeni tanıyacağınız kişilere temkinli yaklaşmalı anlık kararlarla maceracı davranışlar içinde olmamalısınız. Şayet kalıcı beraberlikler kurmak istiyorsanız bunu yapmalı anlık kararlarla yanlış deneyimler yaşamamalısınız.

 

ASLAN

Bu hafta her bakımdan yeni güçlü olumlu etkiler karşılıyor sizleri geçen haftanın yorucu deneyimlerinden sonra hayatın gerçeklerinin olgunluğunu yaşamanın gücü özellikle iş hayatınızda daha kararlı ve çalışkan olmanıza yardımcı olacak. Kimse ile fikir çatışmasına girmeden yapmak istediklerinizi hayata geçirmek için yeni yollar arayacak bulacak başarılı olabileceksiniz. eski eş ya da sevgilinizle yolunuz kesişebilir. Başkalarının sebep olduğu olaylar Özel yaşamınızda elinizde olmayan olaylar ve kişiler yüzünden yarım kalan aşkınız küllerinden yeniden doğabilir. Sizlere önerim geçmişle yaşamayı bir yana bırakıp şu an ve şimdiyi değerlendirip gönül kapınızı aşkla tıklatan sevgiliyi buyur etmeniz yönünde olacaktır. Şimdi aşkın peşinde ilerlemeli cesur kararlar alıp uygulamaktan korkmamalısınız. Bu hayat sizin aşk aranarak bulunan bir duygu seli olmadığına göre var olana sahip çıkıp hayatınızı AŞK ile taçlandırmalısınız.

 

BAŞAK

Bu hafta tahmin etmediğiniz pek çok olay ve durumla karşılaşmanız olası suskunluğunuz olaylara adil yaklaşımınız etliye sütlüye karışmadan sadece kendi yapmak istediklerinize odaklanmanız sizleri her bakımdan güçlü kılıyor ve mükafatınızı fazlası ile almaya başlıyorsunuz. Gergin endişeli karamsar zamanlar arkanızda kalıyor artık. Bu hafta hem madden hem manen yaşanacak olumlu gelişmeler Tam anlamı ile ortaya koyamadığınız ifade edemediğiniz yeteneklerinizi keşfedecek biri yada birilileri iş hayatınızda bambaşka sektörlerin içinde yer almanızı sağlayacak fırsatları beraberinde getirecek. Kısa süreli olarak değişim enerjisi sizleri korkutsa da akışa ayak uydurun ve yenilenip güçlendiğinizin farkına varıp olgunlukla hareket edin. Aşk hayatınızda ise siz evli bir Başaksanız eşinizin ilgisizliği sizi canınızdan bezdirdiyse bu ay her şeyle yüzleşmeli eşinizin de kendi hataların farkına varması için ona destek olmalısınız. Bekar Başaklar sizlerde kalıcı ilişkiler kurabileceğiniz gibi yıldırım aşkını da yine bu tarihle birlikte deneyimleyebilirsiniz.

 

TERAZİ

Bu haftaya günün ilk saatlerinden itibaren iş hayatınızda yaşanacak sürpriz değişimlerle merhaba diyebilirsiniz. Özendiğiniz yerinde olmayı hayal ettiğiniz insanların başarısı sizin de zihninizde dahiyane ışıkların belirmesini sağlayabilir. Siz yeter ki kendinize güvenin ve başaracağım düşüncesine tüm ruhunuzla inanın. Ailenizle sorunlarınız varsa birlikte çözüm üretmek için bir adım atabilir ve her şeyi silebilir samimi duygularınızla ilişkileri iyileştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana güvenmeyi öğrenmediğiniz yaşadığınız sorunları 3ncü şahıslarla konuştuğunuz sürece aynı sorunları yaşamaktan kurtulamazsınız. Bekar Teraziler sizlerde kararsızlığı bir yana bırakın ve ilginizi sevginizi bekleyen o özel insana haksızlık yapmadan AŞK a kucak açın.

 

AKREP

Gökyüzü işinizle ilgili her konuda her söyleminizde dikkatli duyarlı ve sevecen olmanın getireceği avantajlara işaret etmekte. Bunu yaptığınız anda her şey hafta boyunca olumlu ilerleyecektir. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu finansal durumunuz ve harcamalarınız. Geleceğinden emin olduğunuz bir paraya güvenerek hareket ederseniz haftanın ilerleyen günlerinde zor durumda kalabilirsiniz. Bu hafta sürpriz önemli gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş birlikleri ve yeni önerilerle ilgili konuları iyi değerlendirmeli ve başkalarının etkisi altında kalmadan kendi aklınıza güvenerek kararlar vermelisiniz. Aşk hayatınızda ise kıskançlıklar anlayışsızlık ve ön yargılar ilişkisi devam eden Akreplerin problemler yaşamasına sebep olabilir. İlişkinizde ki sorunları kaldıracak gücü bulamayabilirsiniz. Üzülmeyin bu geçici bir durumdur. Seviyor ve seviliyorsanız öfkenin Aşk’ı sarsmasına izin vermemeli iletişime önem vererek karşılıklı olarak birbirinize anlayışlı davranmalı ilişkinizi daha heyecan verici keyifli hale getirmek için çabalamalısınız. Bekar Akrepler sizlerde kalıcı ilişkiler kurabilir hayalini kurduğunuz prens ya da prensesi karşınızda bulabilirsiniz. Maddi konularda ve kariyerinizde önemli insanlardan gelecek destekle var olan şartlarınızı hızlı iyileştirerek var olan şartlardan çok daha iyisine sahip olabileceksiniz.

 

YAY

Haftanın ilk iki günü yediklerinize dikkat etmelisiniz. Gıda zehirlenmesi ya da bağırsaklarınızla ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz dikkatli olun. İşinizle ilgili ise son derece önemli bir haftadasınız doğru kararlar alabilmek için yeniliklere değil geleneklere önem vermeli başkalarının değil kendi doğrularınızla hareket etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Yay’lar arkadaşlarınız aracılığı ile kalbinizin kapısını aralayacak o özel insanla tanışabilirsiniz. Beraberliği devam eden Yay’ lar ise ilişkilerine resmiyet kazandırma kararı alabilirler. İşinizle ilgili geçmişte engellendiğiniz haksızlığa uğradığınız konularda büyük gelişme ve sürprizler yaşanabilir’ ki herkesin ektiğini bu dünyada biçtiğine yaşattığını yaşadığına şahitlik edebilirsiniz. Hayat sürprizler le doludur ama iyi ama kötü sizde güzel kalbinizin iyi niyetinizin mükafatını maddi manevi kazanarak alacaksınız.

 

OĞLAK

Gökyüzü yaptırım gücününüz yüksek olduğu temposu yüksek bir haftaya işaret etmekte. Özellikle iş hayatınızda aktif olmalı hiç bir şeyi ertelemeden hareket etmeli resmi evrak sigorta vergi kontrat gibi anlaşmalarda detaylara önem vermeli okumadan hiç bir şeyin altına imza atmamalısınız. Hafta boyunca iç sesinizin size fısıldadığı her şeyi can kulağı ile dinleyerek hareket edin. İş hayatınızda önemli fırsatlarla karşılaşabilir kısa sure içinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek imkanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gizlilik çerçevesinde bu güçlü süreci akıllıca yönetin. Evli Oğlak’lar eşinizden gelecek sürprizlerle evlilik hayatınız renklenebilir ve siz eşinize her geçen gün daha büyük bir aşkla bağlanabilir onun fedakarlığı ve ilişkinizde daima sabırlı ve özverili davranan taraf olması daha önce etkilemediği kadar etkiler sizleri. Uyanıyorsunuz her uyanış sarsıcı ve sancılıdır fakat uyandıktan sonra her şey berrak ve şahanedir. Bekar Oğlaklar sizlerde aşk hayatınızda da sürprizlere hazır olun. Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

 

KOVA

Sizler için her bakımdan önemli bir hafta. Ruhsal olarak kendinizi çok huzursuz hissedebilir zoraki gülmelere tahammül etmekte zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim özellikle p.tesi ve salı günleri İşinizle ilgili konularda bencilce yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin. Özellikle yetişkin çocukları olan Kovalar onların duygusal ve iş hayatlarında yapacakları yanlış seçimlerden dolayı yaşayacakları deneyimler sizler için bir hayli sıkıcı durumları beraberinde getirebilir. Her ne kadar zor olsa da zor günlerinde yanında olurken beni dinleseydin tarzında suçlamalarda bulunmamaya özen gösterip sadece destek verin. Özel yaşamınızda ise bir ilişkiniz yok ve uzun zamandır yalnızsanız arkadaşlarınız çöp çat anlığa başlayabilirler ön yargılı davranmamalı arkadaşlarınızın neyi yapıp yapamayacağınızı bilerek hareket edip mutlu olmanız için çabaladıklarını görmelisiniz. Ancak bu sayede yenilikler gelir hayatınıza ve siz özlem duyduğunuz sevginin ruhunuz da esen rüzgarı ile yenilenirsiniz. Evli Kova ’lar sizler için oldukça hassas ve seçimlerinizin fazlasıyla önem taşıdığı zamanlar sağ duyulu olduğunuz takdirde her sorun için bir çözüm üretebilme şansınız var.

 

BALIK

Güvenmek ve güvenilmenin fazlası ile önem kazanacağı bir haftadasınız. İş hayatınızda kimsenin sizi yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda bırakmasına ve yapmadığınızda sizi suçlamasına izin vermemeli yanlış gördüğünüz her konuda da tepkinizi ortaya koymalısınız. Hafta boyunca ailevi konularda haksız eleştirilerde bulunmamalı yakınlarınızı küçük düşürücü davranışlar içinde olmamalısınız. İşinizle ilgili uzun zamandır hayallerinizi süsleyen bir işinizle ilgili beklediğiniz gelişmeler sürpriz bir şekilde karşınıza çıkabilir. Düşünmeden evet demeli ve hayallerinizi gerçeğe götüren yolda var gücünüzle çalışmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Balıklar kararlar almadan önce son derece iyi düşünmeli kaybedeceğiniz ve kazanacaklarınızın manevi boyutunu düşünerek hareket etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar Aşkta yüzünüz gülecek yeni insanlar tanımanın ve sosyal olmanın şansı doğru insan olarak karşınıza çıkabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık