Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

15 - 16 Mayıs 2022 Ay Tutulması Anka Kuşu Diriliyor!

15-16 Mayıs Akrep burcunda Kanlı Ay Tutulması getiriyor. Kanlı Ay Tutulması nadir ve güçlüdür. Sadece hayatımızda değil, aynı zamanda  yaşamın içinde ruh yolculuğumuzda da bir bölümün bir sonu, bir kapanış noktası anlamına gelmekte.

Kanlı Ay Tutulmaları, adını Tam Ay Tutulması meydana geldiğinde Ay'ın aldığı kırmızımsı renkten alır. Tam Ay Tutulması veya Kanlı Ay Tutulması her zaman bir Dolunay'a düşer ve deneyimleyebileceğimiz en güçlü türdür. Bin Dolunay'ın ağırlığını taşıyor bu enerji!

Daha önce Dolunay enerjisini hissetmiş olanlardansanız, Kanlı Ay Tutulmasının ne kadar güçlü olabileceğini hayal edebilirsiniz. Enerjileri fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal düzeyde hissedebileceğimiz bir şeydir ve etkileri bir aya kadar sürebilir.

Tüm Tutulmalar, ruhumuzun büyümesi ve evrimi için gerekli olayları öne çıkararak ruh sözleşmemizi harekete geçirir. Tutulmalar yolumuza zorluklar getirebilse de, bizi her zaman olmamız gereken yere koyarlar.

Mayıs 2022 Kanlı Ay Tutulması altında, hayatımızdaki bir bölümün kapısını kapatmamız için yönlendiriliyoruz. Bu Tutulma, bitişleri, kapanışı ve tamamlanmayı temsil eder. Bir şeyin sona ermesi gerekiyor güzellikleri kucaklayabilmemiz için ve bu Tutulma tetikleyici olacak.

Bu Tutulma, dönüştürücü Akrep burcuna düştüğü için, kendimizi katmanları atmak ve daha derin ve daha otantik bir varlık durumuna geçmek için geri çekilirken de bulabiliriz.

Akrep, kendini dönüştürme ve derisini değiştirme yeteneği nedeniyle akrep tarafından temsil edilir. Ancak Akrep enerjisi de Anka kuşu ile bağlantılıdır. Phoenix, kendini küllerden doğurma yeteneğine, gücüne ve gücüne sahiptir. Küllerinden gerçek ve en yüksek biçimine yükselir.

Her birimiz kendimiz için bunu yapma gücüne sahibiz. Kanlı Ay Tutulması kül getirebilirken, aynı zamanda tıpkı Phoenix gibi yükselebileceğimiz ve kendimizi potansiyelimizin sonuna kadar yeniden doğurabileceğimiz vaadini de beraberinde getiriyor.

Ölüm ve yeniden doğuş döngüleri yaşamın bir parçasıdır ve bir Kanlı Ay Tutulması altında gerçekten vurgulanabilirler. Her birimizin seyahat etmek için kendi yolculuğumuz var, ancak bu Tutulma başlarken, belki de kendi yaşamınızdaki ölüm ve yeniden doğuş döngülerini ve bunların sizin için şu anda nasıl etkinleştirilebileceğini düşünün.

Tutulma hayatınızdaki herhangi bir şeyi kapatıyorsa, kendinizi zaman içinde küllerden yeniden doğma fırsatı olduğunu bilin kalbinizde tutun. Tutulmaların zorlu olmasına rağmen, ruhumuzun en yüksek evrimi için bizi her zaman olmamız gereken yere koyduğunu kalbinizde tutun.

Tutulma enerjisinin inşasını hissettiğimizde, kendimizi geri çekilmeye veya enerjimizi korumaya ihtiyaç duyabiliriz. Bu sessiz alanda kendimizi uyanışlar, ah-ha anları ve yolumuz, ilişkilerimiz ve kendimizi içinde bulduğumuz durumlar hakkında daha derin kavrayışlar yaşarken bulabiliriz.

Bu Tutulma sonlar temasını taşıdığından, bize daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi bir şeylerden vazgeçmeye veya mevcut yolumuzun değişmesi gerektiğini fark etmeye ihtiyaç duyabiliriz.

Tutulmalar son derece hassas, psişik bir zamandır, bu yüzden her türlü rahatsız edici duyguya veya sezgiye dikkat edin. Bu Tutulma altında Merkür de geri harekette olacağından , kendimizi zihinsel olarak sisli hissedebilir veya hatta dış dünyamızda nasıl ilerleyeceğimiz konusunda biraz kafamız karışabilir. Bu ortaya çıkarsa, bunu içeriye girmek için bir çağrı olarak kabul edin, sabırlı olun ve iç sesiniz ile hareketsiz kalın.

İç sesimiz her zaman yolu bilir ve bu Tutulma ortaya çıkanlar konusunda biraz sabırlı olmamızı gerektirse de, ihtiyacımız olan tüm cevapları zamanında alacağımıza güvenebiliriz.

Bu Kanlı Ay Tutulması altında Venüs ve Chiron da aynı hizada olacaklar. Bu gezegensel kombinasyon yolumuza arındırıcı, iyileştirici titreşimler gönderebilir ve bizi rahatsız eden yaraları kapatmamıza yardımcı olabilir. Bazı yaralar asla iyileştirilemez, ancak bu Tutulmanın altında dengemizi ve gücümüzü bulmamızda bizi destekleyebilecek yatıştırıcı enerjiler var.

Kanlı Ay Tutulmaları sonlar için iyi bir zaman olduğundan, bu enerjiyi bilinçli olarak kendimizi içinde bulabileceğimiz acı verici yaralara, hikayelere veya durumlara bir son vermek için kullanabiliriz.

Tutulmalar bizi her zaman bir sonraki adımımıza yönlendirir, bu nedenle bir niyet belirledikten sonra yapabileceğimiz en iyi şey teslim olmak ve enerjilerin bizi çağırdığı yere güvenmektir.

Mars ve Neptün de bu Tutulma altında aynı hizadalar ve ruhsal bağlantımıza odaklanmamız için bize rehberlik ediyor. Mars korkusuz, savaşçı odaklı bir enerjidir, Neptün ise tamamen daha yüksek bir sevgi ve bağlantı ile ilgilidir.

Kanlı Ay Tutulması altındaki bu enerji kombinasyonu, ruhsal iyiliğimize odaklanmamıza ve insan deneyimi için burada ruhlar olduğumuzu hatırlamamıza rehberlik ediyor.

Bazen her şeyin insaniliğine kapılmak kolaydır, ama içeri girdiğimizde her şeyin geçici olduğunu, hepimizin birbirine bağlı olduğunu ve her birimizin daha büyük gelişmede oynayacağımız bir rolü olduğunu hatırlayabiliriz. hayat.

8 Kasım'da 2022'de bir Kanlı Ay tutulması daha olacak. Bu iki Tutulma birlikte çalışacak. Kasım Tutulmasının, Mayıs Tutulması altında sizin için ortaya çıkan her şeye benzer temalar taşıması çok muhtemeldir. Daha fazlası için  AstrodehA com u takipte kalın!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık