Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

14 - 20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta boyunca birçok farklı deneyimlerden geçeceksiniz. Sevgiye her zamankinden daha fazla özlem arzusu hissedeceksiniz. Yanlış anlama ve çiftler arasındaki tartışmalar özel yaşamınızda sorunlara yol açsın istemiyorsanız küçük şeyleri büyütmeyin ve özel yaşamınızı başkaları ile paylaşmadan hareket edin. Fakat evlilik dışı bir ilişki yaşıyorsanız bu hafta sırlar açığa çıkabilir ve büyük bir imtihanla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sağlığınız için biraz stresli hissedeceksiniz. Miğde ağrılarınız bu hafta sizleri rahatsız edebilir bu anlamda özen gösterin. Profesyonel olarak, harika bir hafta geçireceksiniz. İyi ruhlu olacaksınız ve iş için şehir dışına bile gitmeniz gerekebilir. Çalışma arkadaşlarınız, başarılarınızdan dolayı sizi takdir etmek zorunda kalabilir. İş hayatınızda ne kadar profesyonel olursanız o kadar başarılı ve umut verici gelişmeler ile karşı karşıya kalırsınız. Herhangi bir biçimde ek kazançlar elde etmeniz olası. Bu hafta ayrıca yeni insanlar ile tanışmak faydalı olabilir her bakımdan sizler için.

Boğa Burcu

Haftanın başından itibaren iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız sosyal yaşamınızda iyi haberler alacaksınız. Etrafınızdaki insanlarla iyi ilişkinizin olacağı sosyal faaliyetlerinizin popüleritenizi arttıracağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ancak, bu hafta boyunca kendiniz için daha fazla özgürlük isteyebilirsiniz. Bu hafta boyunca gerçekleşen önemli gezegen geçişleri yok sizler için.  Fakat Ay geçişleri size iyi değişiklikler getirecek. Tüm dikkatinizi odaklayacağınız sizin için en önemli alanlar maneviyat, beden imgesi ve kişisel görünümünüz olabilir ve bu alanda yapacağınız faaliyetlerle de başarılı olabilirsiniz. İletişiminiz sayesinde aşk ilişkiniz, yaratıcılık gerektiren konular, sağlık, iş ve kariyer alanları hafta boyunca oldukça istikrarlı ve güven verici gelişmeler ile ilerleyecektir. Bekar Boğalar ruh eşiniz ile karşılaşabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

İkizler Burcu

Bu hafta, hayatınız her bakımdan yolunda olacak. Üstesinden gelmeyi planladığınız şeylerde iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Hukuki konular ve bankalar ile ilgili işlerde istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Bu nedenle biraz sabırlı olmanız gerekir. Bu hafta özel yaşamınızda evli İkizler eşinizle iyi zaman geçireceksiniz. Ancak, karşılıklı olarak hiçbir şekilde birbirinizi incitmemeye dikkat etmeniz önemli. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler ilgi duyduğunuz birisine çıkma teklif etmeyi planlıyorsanız, en uygun şekilde yapmalısınız, yoksa negatif bir cevap alırsınız. Bu hafta bağışıklık sisteminize bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli, hafta boyunca işinizle ilgili iyi haberler alacaksınız. Kısa bir iş gezisine bile gidebilirsiniz. Finansman konusunda dikkatli olmalısınız. Yatırım yapmadan önce iki kere düşünmelisiniz, kişisel anlamda ailenizle iyi vakit geçireceksiniz. Bu hafta bir aile organizasyonuna da katılabilirsiniz. Bu hafta yüksek öğrenim görmeyi planlayan öğrenciler için zor bir zaman olabilir. İşler beklendiği gibi gitmeyebilir.

Yengeç Burcu

2019'un üçüncü haftası, Yengeçler için oldukça verimli olacak. Bu hafta yakınlarınız ve sevdiklerinizle vakit geçirmenin en iyi zamanı. Karşılıklı sevgi alışverişi ile, yalnızlığınızı, sevgi ve sıcaklık ile alt edebileceksiniz. Ayrıca sabırlı olmayı da öğreneceksiniz. İş hayatınızda ise hafta boyunca sert bir ton da konuşmamaya dikkat edin aksi takdirde birçok yanlış anlamalara neden olabilir bu durum. Sağlık cephesinde, eklemlerinizde ağrı olabilir veya bir enfeksiyon kapabilirsiniz, bu nedenle dikkatli olmanız gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kariyer açısından, bu hafta çalışanlar için de iş arayanlar içinde yeni fırsatlar elde edecekleri için mükemmel olacak. Üstleriniz performansınızdan memnun olacak ve sizi takdir edecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kabul etmekte zorlandığınız davranışları bu hafta daha da keskinleşebilir ve ilişkiniz ile ilgili kararlarınızı netleştirebilirsiniz.

Aslan Burcu

Bu hafta karışık enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yoğun hızlı gelişmeler iş hayatınızda etkili olacak. Özellikle 14 - 16 Ocak tarihleri arasında mücadele verdiğiniz konularda başarı ve kazanımlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise haftanın başlangıcı ve sonu sizin için şaşırtıcı olabilir. İlişkiniz çok duygusal ve güven olarak çok daha güçlenebilir. İlişkinizde uzlaşmacı tavrınız aşkla karşılık almanızı sağlayacak. Bekar Aslanlar da bu hafta şanslı enerjiler ile karşı karşıyalar. Öğrenciler için, 12, 13, 18 ve 19 Ocak tarihleri eğitim için harika fırsatlar sizler için bu aşamada yeni bir şeyler öğrenebilir başarı skalanızı yükseltebilirsiniz. İş hayatınızda bu hafta büyük fırsatlar yakalayabilir her zamankinden daha üretken olabilirsiniz. Haftanın ortasında, mide ve kolesterolle ilgili sorunlarınız olabilir dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu

Bu hafta iş ve ailevi konularda karışıklıklar yaşanabilir. Bu haftanın 14'ünden 17'sine kadar her şey sizin lehinize olacak. Bu günlerde, ilişkilerinizdeki sevgi derinleşecek ve yoğunlaşacaktır. Bununla birlikte, iş hayatınızda ve ailevi konularda 13'ünde, bir kavga ya da çatışma olasılığı yüksek. Sağlık hayatınızda ise mide problemleriyle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise çalışanlardan kaynaklı bazı inişler ve çıkışları dengelemekte zorlanabilirsiniz. Fakat finansal konularda iyi iş fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte, son üç gün boyunca, rakiplerinizden birinin size karşı bazı şeyler yapma olasılığı yüksek başarınız bu kişileri fazlası ile rahatsız edecektir, bu yüzden her zamankinden daha dikkatli olmanız gerekebilir. Promosyon ve büyümeye yeni kapılar açılacak. Bir işletme kurmayı düşünüyorsanız, onu uygulamakta başarılı olacaksınız. Aşk hayatınızda ise son derece duygu dolu keyifli gelişmeler ile karşı karşıyasınız.

Terazi Burcu

Öfkeli günlerden sonra hatalarınızı fark edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Hassas tarafınızı bu keşfetme ihtimaliniz yüksek. Bu hafta da inatçı ve hırçın yaklaşımlarınız ile başkalarına olan kızgınlığınızı birlikte olduğunuz kişiye yansıtmaya devam ettiğiniz sürece ilişkinizdeki iniş ve çıkışların dengelenmesi güç olacaktır. Ve karşı tarafın sabrının bitmesi ile pişman olacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu hafta sağlığınıza özen gösterirken ruh sağlığı ve psikolojinizi de güçlü tutmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda ise yanlış kararlarınızda ısrarcı olmayın. Şansınız sizi desteklemeyebileceğinden, istenen sonuçları elde etmek için bu hafta boyunca çok çalışmanız gerekebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde özellikle Evli Teraziler hayat arkadaşınıza haksızlık yaptıysanız özür dileyin inat size çok şey kaybettirebilir. Eşiniz ile iletişime önem verin ve özel anların tadını çıkarmak için birçok fırsatı yaratın ve iyi değerlendirin. Gelir ve giderlerinizi korumanız gerekebilir. Paranızı yatırım yapmayı planlıyorsanız, iki kere düşündüğünüzde, kayıp olasılığınızın olduğunu düşünmelisiniz. Zenginlik ve mülkle ilgili konularda, bu hafta gökyüzü sizleri desteklememekte. Bu hafta kardeşler ile ilgili ciddi sorunlar olabilir. Öğrenciler için, bu hafta ortalama enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Akrep Burcu

Bu haftanın başında, psikolojik sağlığınıza en üst düzeyde dikkat etmeniz önemli. Bu hafta zihinsel kaygılar artabilir ve uykusuzluk ve gerginlik nedeniyle baş ağrılarından mustarip olabilirsiniz. Ayrıca, bu hafta finansal konularda alacaklarınız ile ilgili gelişmeler sizin lehinize olacak ve rahatlamaya başlayacaksınız. Evli Akrepler eşinizden gelecek destek ve sevgi güçlendirecek sizleri. İş hayatınızda ilgili birkaç sorunla karşılaşabilir ve ayrıca üstleriniz ya da çalışma arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu hafta aile bireyleriniz ile tartışmaktan uzak durmalısınız. Öfkenizi kontrol edin ufak bir tartışma büyüyebilir istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye adım attıysanız birlikte harika bir hafta geçirebilirsiniz. Ancak, arkadaşlarınızla olan denkleminiz hakkında dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu

Bu hafta gökyüzü aile, finans ve kişisel yaşamla ilgili faydalar getirebilir sizlere. Bu hafta boyunca genel hayatınızda enerjik ve mutlu kalabilirsiniz. Bu süre zarfında sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir özellikle iltihaplara karşı önlem olmalı mutlaka bir uzman doktora başvurmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli olanlar eşiniz ile olan gerginlikler azalmaya başlıyor kırgınlığınızı ifade edin ama sizden özür dileyen hatalarını telafi etmeye çalışan eşinize de kendinize de haksızlık etmeyin. Öğrenciler bu süre zarfında çalışmalarında harika mükafatlar ile karşılaşabilirler. Eğer eğitmenleriniz ile herhangi bir sorun varsa, çözülecektir. Hafta ortasında özel yaşamınız ile ilgili biraz endişeli hissedebilirsiniz, ancak zamanla rahatlamaya başlayacaksınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Yay burçları, bu hafta sizin için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu hafta riskli yatırım yapmaktan uzak durmalısınız. Bu hafta da emlak yatırımına elverişli olmayacak. Bu tür kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burçları için harika enerjiler hakim gökyüzünde. Bu hafta iş sahibi olanlar ve işletme sahipleri için son derece elverişli olacak. Kişisel yaşamınızda da büyük iyileşmeler deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda maddi manevi önemli kazançlar elde edeceksiniz. Eğer çalışıyorsanız, terfi edebilirsiniz ve hatta maaşınızda bir artış elde etmeniz mümkün. Aynı zamanda, yeni kazancınızla gelirleriniz gibi giderlerinizde de bir artış olacaktır. Bu şanslı aşamadan en iyi şekilde yararlanın. Aşk hayatınızda ise hayal kırıklıkları yaşanabilir. Başkalarının etkisi altında kalmanın pişmanlığı karşısın da çaresiz hissedebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.

Kova Burcu

Bu hafta sizin için rahatlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sağlığınız bu hafta oldukça iyi olacaktır fiziksel ve psikolojik olarak. İş hayatınızda lehinize yaşanacak gelişmeler ile sevineceksiniz. Kendi işinin sahibi olan Kova burçları bu hafta işletmeniz ile ilgili hızlı gelişmeler ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Aileniz ve çocuklarınız için, bu hafta sakinlik enerjisi hakim gerginliklerden uzaklaşıyorsunuz. Bir geziye katılabilir kişisel gelişiminizi daha iyi noktalara taşıyacak bilgiler öğrenebilirsiniz. Öğrenciler için bu hafta olumlu olabilir. Mülkiyet ile ilgili işlemler alım satımlar hafta boyunca sizin lehinize çalışacaktır. Evlenmek kararı alan Kova burçları bu hafta bu kararlarını resmiyete dökebilecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Evli olan Kova burçları ilişkiniz de aşk çiçekleri açmaya başlamakta tadını çıkartın.

Balık Burcu

Bu hafta size birçok olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız özellikle dostlarınız size maddi yardımlar yeni fırsatlar sağlayabilir. Aile hayatınızda ise bu hafta boyunca kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. İş hayatınızda ise sizden yaşça büyük kişiler ile  bazı anlaşmazlıkların olasılığı yüksek; bu nedenle bu hafta boyunca herhangi bir çatışmanızdan kaçınmanız önem taşımakta. Aşk hayatınızda ise ilişkiniz için, bu süre siz ve eşiniz arasında çıkan bazı yanlış anlama ihtimalleri olduğundan zorlayıcı olabilir. Kelimelere davranışlara karşılıklı dikkat etmelisiniz. Hafta boyunca dürtüsel bir karar vermemeniz pişman olacağınız kararlar almanızın önüne geçecektir. Girişimci olduğunuz takdirde yeni gelir kaynakları elde edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Üretim işi ile ilişkili iseniz gecikmelerden kaynaklı sorunlardan kaçınmak için ek özen göstermelisiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık