Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

13 Mart 2021 Balık Burcunda Yeni Ay

13 Mart 2021 Cumartesi günü Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, Kim olduğumuzun ve Kim olmadığımızın farkındalığına erişerek ilişkilerimizi yeniden yapılandırabileceğimiz o yok saydığımız AŞKI SEVGİYİ kalplerimizin zihinlerimizin merkezine alarak ölü ruhlarımızı sevgi ile diriltme şansını yakalayacağımız bir yeni ay.  Venüs ve Neptün'ün yeni ay ile enerjisi ile idealist sevgi, şefkat ve empati ile ilgilidir. İlişkilerimizde ki hayal kırıklıklarını hataları yanlış kararları telafi etmemiz için gökyüzünün bizlere armağanı anlayabildiğimiz değerlendirebildiğimiz takdirde.

Yeni Ay Sabit Yıldızları
Yeni Ay Balık Burcunda ve ayrıca Balık Takımyıldızında. Ancak Kanatlı At'ın takımyıldızı olan Pegasus'taki parlak bir yıldıza boylam olarak en yakın olanıdır.

13 Mart yeni ayı, Venüs'ün Neptün ile kavuşumuyla sezgi ve rüyalarımızın bizlere rehberlik edeceğini vurgulamakta. Yani BALIK YENİ AY'ı rüya gibi, şefkatli ve şehvetli bir yeni ay.

Ancak, yeni ay zorlu sabit yıldız Markab ile kavuşuyor. Dolayısıyla idealist aşka eğilim, sizi kırık bir kalbe ve hayal kırıklığına karşı savunmasız bırakma potansiyeline sahiptir. Bazı insanlar nezaketinizi bir zayıflık olarak görebilir ve sizden yararlanmaya çalışabilir gerçekçi olmalısınız.

13 Mart yeni ayının etkileri, 11 Nisan yeni ayına kadar dört hafta sürer. Ve yeni başlangıçlar için en iyi zaman, 13 Mart'tan 28 Mart'a kadar olan  ay evresidir.

Yeni Ay Yönleri
Yeni Ay ile kavuşumda olacak Venüs (3 ° 13 ′) aşk ilişkilerinize, yaratıcılığınıza ve mali durumunuza odaklanarak sevgi, barış, uyum ve güzellik getirir. Bu hoş, şefkatli, çekici ve sosyal etki, arkadaşlıklar ve romantizm için iyi bir alamettir.


Güneş ile kavuşan Neptün duyarlılığınızı, sezginizi ve empatinizi artırır. Başkalarının ve çevrenin düşünce ve duygularından daha fazla etkilenmek olumlu veya olumsuz bir deneyim olabilir. Sonuç, kendinizi içinde bulduğunuz kişilere ve koşullara bağlıdır.

Negatif insanlar veya ortamlar enerjinizi tüketebilir ve sizi depresif, korkmuş veya hasta hissetmenize neden olabilir. Çok şefkatli olduğunuz için, nezaketiniz den ÇALANLARA Dur deyip hayatlarınızdan gönderme kararlılığını göstermelisiniz ki SEVGİ Kazansın.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Dr. Astrolog Şenay

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık