Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

13 Kasım 2017 Venüs ve Jüpiter Kozmik Karşılaşma

13 KASIM 2017 VENUS ve Jüpiter, muhteşem kozmik bir karşılaşma ile Pazartesi sabahı erken saatlerde bir araya gelecek. Güneş doğmadan önce bu harika göksel olaya tanık olabilirsiniz.

VENÜS

AŞK TANRIÇASI VENÜS

Güzellik, kültür, sanat, mücevherler ve kadın

Sanat kültür eş güzellik çekicilik şefkat evlilik aşk romantizm uyum edebiyat Venüsün temsil ettikleridir. Boğa ve Terazi burçlarının yönetici gezegenidir. Venüs doğum haritasında hangi evde yerleşmişse orada bizi güzellikler keşfedeğimiz özel deneyimler bekler.

Ah Venüs, göklerin güzelliği,
Adına binlerce tapınak dikilen,
Nazik tebessümlerle ardına saklandığın gamsızlığın yalan,
Sevgiyle, kafa karıştırıcı desiselerle dolusun,
Ah Tanrıça, al götür kalbimden ömrümü harcayan bu endişelerle aşk acılarını.
–M.Ö. 600 civarlarında yaşadığı sanılan Yunanlı şair Sappho’dan

JÜPİTER

Büyük iyilik bolluk bereket şansın gezegeni Jüpiter’in temsil ettikleri
Zenginlik Talih Kısmet Din Felsefe Çocuklar Uzun yolculuklar İnançlarımız Ruhsallık Bilgelik Merhamet Yabancılar ile ilişkiler Kanunlar Hukuki meseleler Alerjiler Karaciğer İyimserlik Spekülasyonlar Alerjiler Astroloji Günlerden Perşembeyi temsil eder. Kuzey Doğu yönü Jüpiter ile ilişkilidir.

GÖKYÜZÜNÜN İKİ GÜÇLÜ GEZEGENİNİN MUHTEŞEM KAVUŞUMU

Gerçek AŞK’ın daha da karşılıklı olarak güçlenmesi ilişkilerde sorunların azalması. AŞK a zarar verenlerin İLAHİ ADALETİN İşleyişi karşısında sarsılacağı etkiler. Pek çok konuda ferahlık öğretmenin sevgisi. Öğrenme ve aydınlanma fırsatlarını getirecek bir enerji hakim gökyüzünde. Adalet ve düzenin çatışması. Bilgiyi genişletmek için uzlaşmak için harika zaman dilimi her birimiz için. Hükümetleri ilgilendiren konular değişim dönüşüm beklenmedik ani olaylar çatışmalar. Ruhunu sevgiden uzak tutanların daha merhametsizleşeceği etkiler.. Ruhu Aşkla iyilik ile dolu olanlar içinse ADALET ve Daha çok iyilik ve daha fazla bilgi istemek için harika zaman dilimi . Öğretmen ve öğrenciler için şanslı enerjiler. Maddi ve manevi zenginlikler için dualar etmek adına çok güçlü ve hayırlı saatler. Açıklıklar gizlenenler saklananlar oyunlar beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak bu kavuşum enerjisi ile yenilmezlik hissi içinde olanların kozmik bir tokatla ders alacakları önemli enerjiler ile karşı karşıyayız. Bu gezegensel geçiş ile aşırı iyimserlik aşırı dikkatsizlik ve çok fazla vaat verme dürtülerimiz yükselebilir. Tutku hırs ve aşırı güven duygusu ile şansımıza gereğinden fazla güvenerek hatalar yanılgılar yaşayabiliriz. Özellikle DOĞUM HARİTALARINDA VENÜS ve JÜPİTER yerleşimi güçlü ve etkili olan kişiler daha fazla dikkat etmeliler bu enerjileri doğru yönlendirmeye. Yolunu kaybedenlerin uyanışa geçeceği yolunu bulmakta güçlük çekenlerin ise emeklerinin acılarının göz yaşlarının maddi manevi mükafatını alacağı güçlü ve etkili göksel enerjilerin kıymetini farkındalığını yaşamanız dileği ile.

Memnuniyetsiz olduğunuzda hep daha fazlasını, daha fazlasını, daha fazlasını istersiniz. Arzularınız asla tatmin edilemez. Ancak memnuniyeti şiar olarak aldığınızda, kendinize, ‘Ah evet, aslında gerçekte ihtiyacım olan her şeye sahibim.‘ diyebilirsiniz.

Dalai Lama

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık