Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

13 - 19 Kasım 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Bu hafta aşırı agresif saldırgan kişilerin hedefinde yer alabilir iş hayatınızda itibarınızı zedelemek isteyen kişiler ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sakin tutumunuzu sürdürmeli ve bu insanları muhatap alır tarzda hiç bir konuşma yazı paylaşmamalısınız. Hafta boyunca zorlayıcı enerjileri bu şekilde dengelemeye çalışmalısınız. Bu durumu kontrol altında tutmanız önem kazanmakta aile bireyleriniz ve yakın arkadaşlarınızın da sakin olması sizin adınıza avukatlık yapmaya kalkmamalılar bir anda iyi niyetle yaptıkları şeyler haklıyken haksız duruma düşmenize ve olayların kontrol edilemez bir hale gelmesine neden olabilir. Bu da sizin endişelerinizin yükselmesine ve hatalar yapmanıza neden olacaktır. Finansal konularda risklerden büyük beklentiler içine girmekten uzak durmalısınız bu hafta. Çalışmalarınızın üstleriniz tarafından takdir edilmemesi sizleri hayal kırıklığına uğratabilir. Üzülmeyin bir sonraki hafta doğru eğriden ayrılacaktır. Aşk hayatınızda evli Koç’lar eşinizle iletişiminiz paylaşımlarınız bu hafta çok daha keyifli hale gelecek. Başkalarının neden olduğu tartışmalar birbirinize olan dürüst davranışlarınız sayesinde ortadan kalkacaktır. Bekar ve ilişkisi devam eden Koç’lar bu hafta görüş ayrılıkları ilişkinizde huzursuzluklara kopma noktasına gelmenize neden olabilir. Ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta yaşadığınız gerginlikler yüzünden baş ağrıları yaşayabilirsiniz. Rahatlamak için dua edin meditasyon yaparak rahatlamaya çalışın aksi takdirde Gerginlikler ve güvensizlik duyguları sağlığınızı bozabilir.

Boğa Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Hafta boyunca iyi şans engebeli yollarınızı aşmak için sizlerle ilerleyecek. Sürpriz seyahatler gerçekleştirebilir iş ilişkileriniz ile ilgili önemli kazançlarınızı arttıracak deneyimler elde edebilirsiniz. Bu hafta aile bağlarınız önem kazanmakta kardeşleriniz ile sorunlarınız varsa aile büyüklerinin araya girmesi ile sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta boyunca iş hayatınızda baskı altında hissedebilirsiniz başınızı kaşıyacak zamanınız olmayabilir varsın olsun temponuzda kazanımlarınızda yükseliyor son 3 aydır yaşadığınız düzensizlik hızlı bir şekilde yoluna girmeye başlıyor. Planlamalarınızı düzenli yapmalı paniğe kapılmadan her işinizi dikkatlice yapmalısınız ve inanın buna değecek hak ettiğiniz değeri görmeye başlıyorsunuz. Finansal konularda bu hafta oldukça ciddi kazanımlar elde edebilir sürpriz yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımlarınızı son ana kadar paylaşmamaya özen gösterin. Attığınız her adımı takip edenlerin negatif enerjileri yansımasın işlerinize. Özel yaşamınızda ise evli Boğa’lar bu hafta onun arkadaş iş çevresi ya da kan bağı olan insanlar ile ilgili konuşmalar yapmamalı beklemede kalmalısınız. Bu hafta kendisi sizin defalarda uyarmanıza rağmen dikkate almadığı konuları yaşayarak öğrenebilir. Bir musibet bin nasihatten iyidir Ata sözünde olduğu gibi. Eşinizle konuşmadan önce iki kez düşünmeli o konuşmadan siz bu konuları kurcalamamaya özen göstermelisiniz. Dolayısıyla sabırlı olmalı olumsuz etkilerin sizi etkilememesi için ruhunuzu arındırmaya yönelik aktivitelerde bulunmalısınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde daha iyi hale geliyor uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınız ile bir araya gelebilir maddi manevi birbirinize fayda getirecek fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar yakın arkadaşlarınız aracılığı ile aşk hayatınızda ki karanlığı aydınlatacak o özel insanla tanıştırılabilir keyifli tutkulu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Bu hafta alışkanlıklarınızı olumlu yönde geliştirebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sağlık ile ilgili konularda uykuya bağlı yorgunluklar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Bu hafta, İş hayatınız başta olmak üzere hukuki konularda da aleyhinize sonuç getirmek için azami gayret sarf etmeniz gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız. Zor olanı başarmayı kendinize hedef belirlediğiniz takdirde büyük şanslar yakalayabileceksiniz. Finansal konular ve tanınırlığınızı arttıracak beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer ve eğitim hayatınız için yeni fırsatlar yaratma şansınız var ve bu sizin için oldukça umut vericidir. Görevlerinizi yerine getirirken daha fazla güç ve kararlılığa sahip olacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde zorluğundan şikayet ettiğiniz konularda başarılı olacak yeteneklerinize size destek veren kişilere teşekkür edeceksiniz. Bu hafta Finans üzerinde iyi bir kontrole sahip olmak sizin için oldukça önem taşımakta. Sözde arkadaşların bir den bire yakınlaşma isteği sizi özlediklerinden değil sahip olduklarınızdan faydalanma arzularıdır dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise romantizm hafta boyu ilişkinizi iyileştirecek şifa enerjisi görevinde olacaktır. Siz yeter ki eş ya da sevgilinizi anlamaya özen gösterin ve rahatsızlıklarınızı kavga etmeden suçlamadan söylemeye özen gösterin. Gerisi kendiliğinden olumlu bir şekilde gelişecektir. Bekar İkizler bu hafta eğitim hayatınız önem kazanmakta yanılacağınız bir insana gereğinden fazla değer vermek hem kalbinizin kırılmasına hem de öğreniminizin aksamasına neden olabilir. Sağlık hafta boyunca yeterince iyi olacak. Zihniniz ve düşünceleriniz pozitif olacaktır ve buda sizi sağlıklı kılacaktır.

Yengeç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta iş hayatınızda beklenmeyen kazançlar için fırsatlar var. Her ne kadar birlikte çalıştığınız kişilerin baskısı eleştirileri sizleri zorlayacak olsa da dikkati elden bırakmamalı kimse ile çatışmadan şartlarınızı daha iyiye taşımak için var gücünüz ile çalışmalısınız. İş hayatınızda da eğitim hayatınızda da Çalışmalarınızı yürütürken sabırlı olunuz. Siz resmi bir kurumda çalışan bir Yengeç burcu mensubuysanız yetkililer Hafta boyunca para kayıpları olabilir. İstenmeyen masraflar endişe yaratabilir. Finans akışı hafta boyu beklediğiniz kadar iyi olmayabilir. Para ile ilgili büyük kararlar almaktan kaçının. Bu hafta keskin kararlardan iş ve özel yaşamınızda kaçınmalısınız. İletişime geçmeden önce iki kez düşünün. Bir ilişkide uyuşmazlıkların olması normaldir büyütülmemesi gereken konulara şiddetli tepkiler vermemelisiniz. Gökyüzü bu hafta sizleri yeni bir ilişkiye başlama noktasında da aceleci davranmamanız için uyarıcı etkiler ile dolu. Sağlığınızda ise Dişlerde ağrı olma ihtimali söz konusu ayrıca, Annenizin sağlığı ile ilgili konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu hafta pek çok konuda ilerlemeler istediğiniz gibi olmayabilir. Hem iyi hem kötü deneyimlerin yoğun olduğu bir haftadasınız. Resmi kurumlar ile ve alt üst ilişkilerinizde işyerinde zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Artan iş baskısı ile uyum sağlamanız ve işinizi buna göre planlamanız faydanıza olacaktır. Küçük hesaplar ile büyük hayaller yapmamalısınız. Meslektaşlarınızla aranızda laf taşıyan kişiler yüzünden spekülasyonlara neden olacak tartışmalar söz konusu olabilir ve bu durumun duyulması yüzünden zor durumda kalabilir Beklemediğiniz kişilerin bile tenkit edici sözleri karşısında nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Hiç kimseye yanlışını görmek istemiyorsa gösteremezsiniz bunu kabullenmeli ve sadece kendinizi geliştirmeye yönelik davranışlar içinde olmanız gerektiğini kavrayabilmelisiniz. Bu hafta beklenmedik bir çok harcama olabilir. Ayrıca, iş hayatınızda ortaklığınız varsa karşı tarafın yükümlülükleri yerine getirmemesine bağlı maddi yaptırımlardan dolayı zarar edebilirsiniz. Parasal konularda resmi anlamda dikkatli olmalı başkalarından gelecek zararlara karşı dikkatli olmalısınız. Kayıplardan kaçınmak için ihtiyatlı davranın. Özel yaşamınızda ise evli Aslanlar eşiniz hafta boyunca umarsız ve size karşı anlayışsız bir tutum içinde olabilir sizlere önerim kavga ile değil sevgi ile üzüntünüzü kaygılarınızı ifade etmeniz bunu yaptığınız anda size karşı tutumunu olumlu yönde değiştirecektir. Bu hafta evliliğiniz ile ilgili kıskanç insanların söylemlerini duymazdan gelmeli ve bu kişilerin türlü bahaneler ile yanınızda yer alma isteklerine HAYIR demeyi bilmelisiniz. Mutluluğu korumak için kararlı olmalısınız. Sizin yerinizde olmak isteyip te olamayanların entrikalarına düşmemelisiniz. Bekar Aslanlar sizler de bu hafta karşı cins tarafından oldukça beğenilseniz de dikkati elden bırakmamalı anlık hoşlanmalar ile AŞK ı buldum hayallerine kapılmamalısınız. Sağlık ile ilgili konularda bu hafta Babanızın sağlığı sizi endişelendirebilir. Aynı şey için daha fazla para harcamanız gerekebilir. Kendi sağlığınızda ise eklem ağrıları bel ve boyun bölgenizde hassasiyetler hafta boyu zorlayabilir sizleri.

Başak Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Bu hafta iş eğitim ve aile hayatınızda isteklerinizi yerine getirmek için samimi çabalar göstereceksiniz. İş hayatınızda Artan taleplerle başa çıkmak için zamanınızı iyi yönetin. Görevler sizin için zorlayıcı olabileceğinden, Sorumluluklarınızı akıllıca yerine getirmeye çalışmalı hiç kimseye yaşadığınız zorluklardan bahsetmemelisiniz. Ne diyor Atalarımız su uyur düşman uyumaz! Her an hata yapmanızı bekleyen kişileri heveslendirecek hiç bir şey yapmamalısınız. Mali ilerleme, hafta boyunca daha iyi olacak. Finansal konularda gelir gider dengenizi gözden geçirmelisiniz bu sizin için çok önemlidir. Finansal kazanımlarınız daha iyi olacak ve aileniz için de harcamalarda bulunacaksınız. Özel yaşamınızda ise bu hafta karışık etkiler söz konusu birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinize tam anlamı ile güvenmediğiniz sürece uyumu yakalamanız zorlaşacaktır birlikte hareket etmeniz gereken bu günlerde her şeyi iyi hesaplamalı ani kararlar almamalısınız. Ona karşı anlayışlı olmak mutluluğunuzu korumanızı ve sürekli hale getirmenizi sağlayacaktır. Özellikle konuşmalarınızda ses tonunuza dikkat etmelisiniz sert ve yüksek sesle söylemlerden kaçının. Bekar Başaklar sizler bu hafta geçen hafta dan beri sessizliğini sürdüren karşı tarafın size yakınlaşma isteğini alenen ifade etmesi ile heyecanlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta sağlığınızda Stres yüzünden bir baş ağrısı yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Hafta boyunca hiç bir konuda acele kararlar almamalısınız. Akıllıca hareket etmeniz ve sakin kalmanız haftanın şifresi sizler için. İş ve aile hayatınızda bazı değişikliklerle yaşadığınız sorunların engellerin üstesinden gelebileceksiniz. Dostlarınızla vakit geçirmek size muazzam bir mutluluk verecektir. İş hayatınızda bu hafta ani gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle vergi daireleri bankalar zorlanmanıza neden olabilir. Sizin adınıza iş takibi yapan kişilerin yetkilerinin sınırlarını aşmamasına dikkat etmeli sadece güvene dayalı iş yapmamalısınız. Aksi takdirde beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir sizler için. Kendi çıkarlarına öncelik veren kişiler yüzünden beklenmedik mali ve hukuki sorunlar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Taahhütlerinizi yerine getirmek adına hiç kimse sizi ve bulunduğunu konumu kendi çıkarları için kullanmamalı bu hafta ne kadar gerçekçi davranırsanız o kadar kazançlı çıkacaksınız. Bu hafta çalışma hayatı olmayan Terazi’ler Yetenekleriniz ile dikkat çekebilir önemli gelişmeler ile iş hayatına beklenmedik bir başlangıç yapabilirsiniz. Öğrenci Teraziler sizler de bu hafta azimli çalışmalarının karşılığı olarak burs ödül gibi mükafatlar alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yönetmeye değil anlamaya çalışmak olmalı şifreniz birlikte olduğunuz insanın üstünde baskı kurmamalı onu anlamalı ve bugüne kadar hayatın içinde yer almasını ona sağlayan öğretilerine saygı duymalısınız aksi takdirde size olan sevgisi ne kadar büyük olursa olsun kendisini değersiz hissettiren bir insandan uzaklaşacaktır. Dikkatli davranın. Bekar Teraziler sizler de bu hafta başkalarının yönlendirmeleri ile pişman olacağınız bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Bu hafta keyifli enerjiler ile karşı karşıyasınız ruhsal fiziksel ve maddi anlamda. Hayatınızın her bakımdan daha refah hale getirmek için daha önce düşünüp ertelediğiniz pek çok düşüncenizi hayata geçirebileceksiniz bu hafta. İş hayatınızda sürekli sizi aşağıya çeken kişiler ile kendi isteğiniz ile yollarınızı ayırabilir uzun zamandır değerlendirdiğiniz başka bir işe geçebilir kendi işinizin sahibiyseniz sorunlu elemanlarınızın yerine daha iyi anlaşacağınız insanlar la çok daha iyi bir oluşumu gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta işleriniz istediğiniz gibi şekillenecektir. Ayrıca yaptığınız işin tanınmasını sağlayacaksınız. Finansal konularda ise hafta ortasından itibaren daha iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise sürekli Ben benim isteklerim benim düşüncelerim diyen bir eş ya da sevgiliniz varsa bu duruma daha fazla katlanmama kararı alarak ilişkinizi noktalayabilirsiniz. Sorunsuz bir ilişkisi olanlar ise eş yada sevgilinize daha fazla zaman ayıracak birlikte olmanın duygusal açıdan birbirinizi olan sevginizi perçinleyebileceksiniz. Bekar Akrep’ler sizlerse geçmişte kalan aşkınızın tekrar beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkması ile büyük bir şaşkınlık ve duygusal yoğunluğun içine girebilirsiniz. Bu hafta sağlığınız genel anlamı ile iyi olacaktır. Diyete başlamak gibi bir düşünceniz varsa bu haftayı iyi değerlendirmeye çalışmalı kendinize uygun bir diyet programını araştırmalısınız. Örneğin www.lezizdiyet.com adresini ziyaret edebilir kendinize uygun bir diyet olup olmadığına göz atabilirsiniz.

Yay Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü bu hafta ailevi ve iş hayatınızı ilgilendiren konularda her zamankinden daha sabırlı olmanızın fayda getireceğine işaret etmekte. Biraz sabır kabulleniş ve duygularınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Yaptığınız iş her ne olursa olsun Planlama çok önemlidir. Zorlu çabalarınızın meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz ve haftanın ilerleyen günlerinde emeklerinizin getirdiği başarıya şahit olabilirsiniz. Para ile ilgili konularda dikkatli olmalı alacak verecek konularında duygularınız ile değil aklınızla hareket etmelisiniz. Aile bireyleriniz ve çalışma arkadaşlarınızın uyarılarını duymazdan gelmemelisiniz. Bu hafta eş ya da sevgilinizin kıskançlıkları sizi yönetmeye kalkması ve her şeyin en doğrusunu kendi biliyor muş gibi sizi aşağıya çeken sözler sarf etmesi ilişkinizde gerginliklere neden olabilir. Ona karşı sabırlı davranırken usulüne uygun bir şekilde buna bir son vermesi gerektiğini ifade etmeniz her ikiniz içinde doğru olacaktır. Sizi eleştirmesinin de bir dozu olmalı hele ki sizi başkalarının yanında küçük düşürücü söylemlerde bulunmasına izin vermemeli ciddi şekilde kırgınlığınızı saklamadan ifade etmelisiniz. Bekar Yay’lar bu hafta aşk hayatınızda fazlası ile dikkat çekici enerjiler ile karşı karşıyasınız imkansız düşüncesi içinde olduğunu kişinin size yakınlaşması bir anda kendinizi aşkın merkezinde bulmanızı sağlayabilir. Ön yargılardan sıyrılmalı cesaretli kararlar almaktan korkmamalısınız. Sağlığınız ile ilgili konularda bu hafta bacaklarınızda ve uyluklarda hassasiyetlere dikkat etmeli düşme çarpma sonucu olabilecek şişlikleri vakit geçirmeden uzman bir hekime başvurarak kontrol ettirmelisiniz.

Oğlak Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta her konuda, Verdiğiniz taahhütlerinize önem vermeniz gerekiyor. Sorumluluklarınızı verdiğiniz sözleri yerine getirmediğiniz takdirde beklenmedik olaylar ile karşı karşıya kalabilir söz vererek kontrol altında tutabileceğiniz kişilerin gerçek ve çirkin yüzlerini yaptıkları karşısında görebilir ama yapacaklarını engelleyemeyebilirsiniz. Dikkatli davranın. Bir anda hayatınızda fırtınalar çıkmasın.. Günlük işleriniz konusunda daha dikkatli olmanız gerekebilir bu hafta. İş yerinizde özel yazışmalarınızı yaparken dikkatli davranın sırlarınız ortaya çıkabilir ve bir anda büyük olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hafta eski eş ile ilgili nafaka resmi konularda sorunlar yaşayabilir boşanmış Oğlak burcu mensupları. Resmi olarak hiç bir şeyi atlamamaya özen gösterin haksızlıklara uğrayabilirsiniz. Özel yaşamınız ise hafta boyunca parçalı bulutlu ilerleyebilir sizin geçmişiniz süre gelen ilişkinizde ya da evliliğinizde gerginliklere neden olabilir önlem almamanın getirileri sizleri bir hayli zorlayabilir bu hafta. Duyarlı olmalı ve sebep olduğunuz krizleri hassasiyetle göğüsleyerek sevdiğiniz insanın göz göre göre kendinizden uzaklaşmasına izin vermemelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar ise bu hafta iyi niyetten yoksun kişiler ile yakınlaşarak maddi zararlar göreceğiniz ilişkilere karşı temkinli olmalısınız. Sağlığınızda ise Bacaklardaki ağrı ve baş ağrısı sizi rahatsız edebilir. Ruhunuza bedeninize önem verip dinlenmek için zaman ayırın.

Kova Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta sizin için oldukça farklı enerjiler hakim gökyüzünden ait olmadığınız pek çok şeyden uzaklaşacak yönünüzü yeniden konumlandırarak hayattan keyif almaya başlayacaksınız. İş ve eğitim hayatınız daha eğlenceli daha keyifli bir hal almaya başlıyor sizler için hafta boyunca değişime açık olmak pek olanağı fark etmenizi sağlayacak. Aynı anda iki işi birden yaparak gelirlerinizi arttırabilir önemli bir proje ortaklığını gerçekleştirebilirsiniz bu hafta. Dikkat etmeniz gereken konu ise Harcamalar hafta boyunca daha fazla olacak ve gereksiz şeyler için olabilir. Bu hafta Kredi sorunlarınız olabilir ödeme güçlüğü ya da başvurunuzun reddedilmesi gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Sizde ki değişim arkadaş ve yakınlarınızla görüş ayrılıkları ve tartışmalara neden olabilir biraz anlayışlı olun ve tartışmaların size bir şey katmayacağının bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise eşiniz ile ilişkiniz de daha samimi olmaya özen göstermeli ve onun sizden uzaklaştığını kuşkusu ile ondan uzak duran tarafın kendiniz olduğunu kabullenmelisiniz. İş işten geçmeden ilişkiniz ile ilgili mücadele etmeli suçlamak yerine zaman kaybetmeden ilişkinizi her ikiniz içinde anlamlı kılmak için elinizden geleni sevginizi katarak ortaya koymalısınız. Bekar Kova’lar bu hafta aradığınız aşk hiç beklemediğiniz şekilde karşınıza çıkabilir tedirginlik içinde olmadan kendiniz olmalı karşınıza çıkan fırsatı aşkla karşılamalısınız. Yaşlılarınla biraz farklı görüşlere sahip olabilirsiniz. Sağlığınızda ise Soğuk algınlığı ile ilgili sorunlar ve sindirim sisteminiz ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzü bu hafta var olanı düzene sokmanız boyunuzda büyük işlere kalkışmamanız için uyarıyor sizleri. Parlak fikirleriniz kabul görmeyebilir maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise size ilham veren her şeyi önemseyin bunlar size yol gösterecektir. İş hayatınızda değişime gitmekten yenilikler yapmaktan hafta boyunca uzak durmanız faydanıza olacaktır. seçimleri yapmak için mükemmel bir hafta değil. Borsa altın mücevher gibi yatırım planlarınız varsa mutlaka bu alanlarda uzman kişilerin uyarılarını dikkate almalısınız aksi takdirde yatırımlarınız kayıpla sonuçlanabilir. Çocuk sahibi olan Balık burcu mensupları bu hafta çocuk ya da çocuklarınızın iş ve eğitim hayatlarında ki istikrarsızlık ve size karşı söyledikleri yalanların ortaya çıkması hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Bu durum sizleri ne kadar üzmüş olsa da keskin çıkışlar ile aranıza duvarlar örmemeli yaptığı yanlışı anlaması adına disiplini elden bırakmadan yanında yer almaya birlikte çözümler aramaya gayret göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli ya da devam eden bir ilişki içindeyseniz eş ya da sevgiliniz ile ego savaşları içine girmemelisiniz. Anlayışsızlık üstün gelme çabası her ikinizin de kılıçları çekip aşkı yaralamanıza duygusal bağınızın kopmasına neden olacaktır. Dikkatli olmalı ve sadece birbirinizi daha çok sevmek emek vermek adına yarışmalısınız. Bekar Balıklar bu hafta cezbedici enerjiler söz konusu olsa da kalıcı ilişkiler kurmak için yeterinde güçlü enerjilere sahip değilsiniz sabırlı davranın. Sağlığınız ile ilgili konularda ise hafta boyunca Bacaklarınızda ağrı çekebilirsiniz. Bu stres kaynaklı olabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık