Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 Aralık 2023 Yeni Ay 12:12 Sayı sekansı ve Burçlara Etkileri

12 Aralık 2023 Yeni Ay 12 12 Sayı sekansı ile enerji boyutumuzu değiştirecek enerjiler her birimizi iç dünyamızda ki fırtınalara yönlendirecek yaralarımızı hatalarımızı telafi edebilmek için cesaretle ilerlememizi sağlayacak. Yeni Ay ve 12 12 enerjisinin bir arada olması şifanın şansın arınmanın habercisi. 18 Temmuzdan bu yana yaşadığımız zorlukları aşacağımız rüyalar sezgiler evrenin mesajlarını dikkate almamız gerekli.

Şaman Diva Yantra ile düşmanlıkları alt edin.  "Evren Dört Element ile yaratılmıştır: Ateş, Toprak, Su ve Hava." Şaman felsefesinde Yükseklik fikri gök tanrıya yakın olma fikri ile de ilişkilidir. Bu dünyadan ve yeryüzünden üstünlük aynı zamanda insan üstü bir mekân olarak tanımlanmıştır.  Bu güçlü yantra ile gizli ve açık düşmanlıkların enerjisi sizleri etkilemez ve bir zırh gibi koruyucu bir kalkan hali ile etki eder.

Koç

12 Aralık Yeni Ayı  "İlişkilerinizde, bağlılığı doğru bir sonraki adımı atmak için kararlar almak gibi değişiklikler getirebilir sizlere. "Geçmişinizden biri hayatınıza yeniden girebilir veya bir ilişkiyi bitirmek ve bir bölümü kapatmak olabilir. Özel hayatınız yeniden yapılanıyor.

Boğa

12 Aralık Yeni Ayı ile hayatınızın pek çok noktasında radikal bir dönüşüme hazır olun kendinizi yaşamınızı daha iyi hale getirecek kararlar alacaksınız bu yüzden değişimleri sevgi ile kucaklayın. Jüpiter'in şu anda burcunuzda olduğu göz önüne alındığında, bu yeni ayı özellikle güçlü hissediyor olabilirsiniz. Sizin için Yeni başlangıçlar zamanı. "Bu yeni ayda yapabileceğiniz en iyi şey, kaygısız ve özgür ruhlu hissetmenize yardımcı olacak kişilerin size yaklaşmasına izin verin.

İkizler

12 Aralık Yeni Ayı ortaklıklar ve ilişkiler ile ilgili gerginliklere karşı temkinli olun.   Hırs ve ani kararlar yanlış anlaşılmalar iş hayatınızda da özel yaşamınızda da kargaşaya neden olabilir bir şeyleri arkanızda bırakmanız gerekiyorsa hatalarınızı tekrarlamamaya çalışın.  Sizin için özel ya da mahrem bir takım veri ve bilgiler başkalarının eline geçebilir dikkatli olmalısınız.

Yengeç

12 Aralık Yeni Ayı   Gereğinden fazla cesaret iş hayatınızda tepki almanıza neden olabilir geri çekilmek anlamak sorumluluklarınızı yerine getirmek bu yeni ayın enerjisini doğru kullanmanızı sağlar. Dostluklarda ve özel yaşamınızı da, "Duvarlarınızı örün kendiniz ile baş başa kalıp şifalanmaya odaklanın iş ve özel yaşamınızda yeniden başlayabilmek için buna ihtiyacınız var.

Aslan

12 Aralık Yeni Ayı Ruhunuzu şifalandıracak iş hayatınızda emeğinizin meyvelerini kucaklama şansı verecek sizlere. Bu yeni ay enerjisi ile iç huzurunuz güçlenecek bencilce kararlarınızın pişmanlığını hissedecek ve inadı bırakıp kendinizi dönüştürebileceksiniz. Akışta kalın ve kalbinizi duygularınızı özgür bırakın.

Başak

12 Aralık Yeni Ayı ile planlarınızı uygulamak için iş ile ilgili destekleyici enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ayrıca bu yeni ay köklerinize dönmenize yardımcı olacak. Ailenize veya yakın arkadaşlarınıza güvenmeyi unutmayın;  Bu yeni ay enerjisi ile olayları yeni bir gözle değerlendirebildiğinizi hissedecek daha doğru karalar alabileceksiniz yeni ay şifası ile anı kucaklayın kendinizi daha iyi hissetmek için kendinize zaman tanıyın."

Terazi

12 Aralık Yeni Ayı becerilerinizi geliştirmeniz için DESTEKLİYOR sizleri açık sözlülüğünüz ve dürüstlüğünüz bu yeni ay ile çok güzel yerlere taşıyacak sizler. Kalbinizden geleni konuşmayı unutmayın. İş hayatınızda da aşk hayatınızda da şans sizden yana "İkisine birden sahip olamayacağınızı kim söylüyorsa onlardan uzaklaşmanızın tam zamanı.

Akrep

12 Aralık Yeni Ayı ile kendinize “Beni güvende hissettiren şey ne olmalı?” sorusunu sorun. Büyük değişimler dengenizi bozmuş olsa da, yeni ayın canlı enerjisi size ne denli doğru kararlar aldığınızı onaylatacak gelişmeler yaşatacak ve istediğiniz zaman hayır demenin zorluk olmadığına inanmak "Başkalarının sizin hakkınızdaki görüşlerinin kendiniz hakkında doğru bildiğiniz şeyleri etkilemesine izin vermeyin" diye uyarıyor.

Yay

12 Aralık Yeni Ayı ile Şans sizden yana madden manen bu enerjiyi doğru kullanın ilham perileri sizden yana harekete geçmelisiniz.  Aşk hayatınızdaki duygulardan iletişime ve iş fırsatlarına kadar her şeye önem verin akışta kalın ve kendinizi güçlü şekilde ifade ettiğiniz bu günler de girişimci davranmaktan çekinmeyin.

Oğlak

12 Aralık Yeni Ayı ile iç gözlem yapmanız için harika bir zaman. Yeni ay enerjisi sizleri tamamen, istenmeyen enerjiden kurtulmanızı sağlayacak. İş hayatınızda eğitsel konularda "Her zaman kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz yeni ayı iş ve özel yaşamınızı yapılandırmak için kullanın ve nereye gitmek istediğinizi netleştirerek harekete geçin.

Kova

12 Aralık Yeni Ayı özel hayatınızda aldığınız karalarda biraz yavaşlamanın önemini hatırlatıyor sizlere. Bu yeni ay ile iş hayatınızda ki kararları gözden geçirin ve ani kararlar almamanız gerektiğini unutmayın. Ruhunuzda biriken duyguları yok sayamayın  "Bununla mücadele etmeyin ve bunun yerine duygularınızı ifade etmeyi seçin.

Balık

12 Aralık Yeni Ayı ile biraz kaygılı hissedebilirsiniz ama bunun sizi korkutmasına izin vermeyin. İş hayatınızda başarılı olmanıza yardımcı olacak alanlara odaklanmak için harika bir enerji sizleri karşılıyor. Bu yeni ay aşk hayatınızda da şanslı olumlu gelişmeler ile karşı karşıya bırakıyor sizleri. 

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık