Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 - 18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda zorluklar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Riskli her işten uzak durmalı inatlaşmaların meslek hayatınızı zora sokabileceğinin bilinci ile hareket edin. Finansal konularda alış verişlerinizde hakkınızı kanuni olarak korumalısınız.

Özel yaşamınızda ise hafta boyu olumlu enerjiler söz konusu. İlişkinizi çıkmazdan kurtarmayı başarabilir kalıcı çözümler üretmenin getirdiği olumlu etkiler ile aşkı canlandırabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Koç burçları da bu hafta kalıcı birlikteliklere adım atabilirler. 

Boğa Burcu

Yıldızların öğretmeni Satürn Oğlak burcundaki seyrinde doğum haritalarınızda eğitim felsefe ve yurt dışı ile ilgili konuları temsil eden 9ncu evinizde etkili olacak. Kariyer ve eğitim hayatınızda daha sorumlu hissedecek ertelediğiniz yetişemediğiniz işlerinizi toparlayıp yenilikler içinde olabileceksiniz. Hafta ortasından itibaren parasal konularda şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Olanaklarınız çok daha iyi hale gelmeye başlıyor. Özel yaşamınızda ise kendinizle olan savaşınızı alt edecek korkularınızı ardınızda bırakıp sevgiye emek vermeyi seçecek birlikte olduğunuz insanın size olan aşkına inanmanın karşılığını aşk ile alıp mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. 

İkizler Burcu

Bu hafta iş ve özel hayatınızla ilgili zorlayıcı davranışlar içine girmemelisiniz. Biraz sabır ve fedakarlıkla her şey yoluna girmeye başlıyor. Olumlu bir tutum içinde olmalı sizi seven değer veren kişilerin uyarılarını dikkate almalısınız. Finansal konularda alacaklarınızın ödemesinin yapılması ile rahatlayabilirsiniz.

Sizlere önerim kazançlarınızı bu dönemde idareli kullanmaya bakın ve yatırımlar için bir sonra ki haftayı beklemeyi tercih edin. Özel yaşamınızda ise aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor. Yeter ki gizliliğe önem verin ve sorunlarınızı kendi içinizde çözüme kavuşturun. 

Yengeç Burcu

Gökyüzü bu hafta dönüşüm enerjisi ile karşı karşıyasınız. Pek çok olumsuz olay ve kişiden kararlılıkla uzaklaşabileceksiniz.. İş hayatınızda ise önemli fırsatlar sizleri karşılıyor hafta boyunca değerlendirmelerinizi yapın kararlarınızı kısa süre içinde verin  diplomatik yaklaşımlarınızla başarınızı yükseklere taşımaya başlayın.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize verdiğiniz emeğin sevginin karşılığını aşkla alacak mutluluğunuzu güvenle sadakatle besleyerek birbirinize olan sevginizi güçlendireceksiniz. Özel yaşamınızda da şanslı enerjiler ile karşıyasınız. Sürpriz gelişmeler yüreğinizi aşkla doldurmaya yetecek bu hafta. 

Aslan Burcu

Gökyüzü maddi manevi olumlu gelişmelerle rahatlayacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. Kendiniz ile olan savaşınızda galip geldiğiniz geçmişin suçluluk duygusundan keş kelerinden beraat etmenin aydınlığına erişecek. Her zamankinden daha güçlü kalkacaksınız ayağa.

Aşk hayatınızda sahiplenen tavrınız  karşılıklı güven ve sevgi ilişkinizin yapı taşlarını sağlamlaştıracak siz yeter ki doğru ve güzel olana odaklanarak eş ya da sevgilinizle huzurlu olmak için ilerleyin. Hafta ortasından itibaren sezgileriniz güçlenecek sezgilerinize güvenin. İşinizle ilgili her detay sizi başarıya ulaştıracak güçte. İşbirliklerine ön yargı ile yaklaşmadan olumlu bakarsanız her şey size kazandırmak için start alacaktır. 

Başak Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda  özellikle işverenseniz beklenmedik düşmanlıklar ile karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Bu hafta detaylarda boğulmadan gerçekçi olun ve kısa sürede hızlı kararlar alın ve uygulayın. Tereddütler size çok şey kaybettirir dikkatli davranın. Bu hafta yakınlarınızın gayrimenkul ya da iş ile ilgili alanlarda sizden ön ayak olmanızı istemeleri söz konusu olabilir karışmamalı iyi niyetle yönlendirici olmamalısınız.

Aksi halde başınız ağrıyabilir zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile yakınlarınız  yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkat edin sizi düşünmeyen insanlar mutluluğunuzu bozacak olaylara neden olmasın. 

Terazi Burcu

Bu hafta iş ve finansal konularda aksamalara karşı kaygılı olmamaya gayret edin ve hafta boyunca yeni kişiler tanımaktan korkmadan hareket edin. Bunu yaptığınızda size katkısı olacak kişilerle yollarınız kesişebilir ve başarılı olacağınız girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkiye adım attıysanız duygularınızın karşılıklı olduğunu anlamadan acele kararlar almayın daha sonrasında hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsanız eğer.

Evli ve ilişkisi devam eden Teraziler ise yakınlarınızı ve arkadaşlarınızı  ilişkinizden  önce tutmaya devam ederseniz beklenmedik krizler ile baş etmekte zorlanabilirsiniz dikkatli olmalısınız. 

Akrep Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda olumlu gelişmeler ile rahatlamaları beraberinde getiriyor bu hafta sizlere. Girişimci davranın ve doğrularınızı cesaretle savunarak ilerleyin. Size karşı gelenlerin söylemlerini duymamayı yok saymayı öğrenmeli. İş ve eğitim hayatınızda ilkelerinizin peşinden gidebilmelisiniz. Aile hayatınızda ise babanız ve babanızın yakınları ile ilgili sorunlar yaşanabilir.

Özel hayatınızda ise evli yada ilişkisi devam eden Akrepler beklediğiniz bebek haberini bu hafta alabilir ilişkinizin farklı bir boyut kazanması ile sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekar Akrepler uzun zamandır bir ilişkiniz yoksa arkadaşlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri sizi çok etkileyebilir.

Yay Burcu

Bu hafta eğitim ve iş hayatınızda ayrıntılara önem vermeli başkalarının yönlendirmesi ile hareket etmeden içinize sinen işlerin içinde yer almaya özen göstermelisiniz.  Arkadaşlık ilişkilerinizde dargın olduğunuz kişiler ile ilişkilerinizi düzeltmek için atılacak adımlar söz konusu olabilir. Vicdanınızın sesini yok saymadan hareket edin.

Özel yaşamınızda ise Evli olanlar eşinizle ilişkinizde yaşanan krizlere yenileri eklensin istemiyorsanız onun kendi yakınları ile olan ilişkilerinde yetersiz kaldığını söylememelisiniz. Her ne olursa olsun onun yakınları ile ilgili konulara müdahil olmamalısınız.   Bekar Yay’lar sizlere eski sevgilinizin barışma talebi ile karşılaşabilirsiniz duygularınız ile anlık kararlar almamalı olanı biteni tekrar değerlendirmeye çalışmalısınız. 

Oğlak Burcu

Gökyüzü bu hafta boyunca sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda beklediğiniz haberler başvurular olumlu şekilde yanıtlanabilir.  İş sağlık ve aşk hayatınızda maddi manevi rahatlamalar ile karşı karşıyasınız bu hafta.

Özel yaşamınızda ise ilişkinizi sahiplenin ve cesurca davranmaktan korkmadan ilerleyin. Bekar Oğlak’lar uzun zamandır ilgi duyduğunuz insanla yollarınız kesişebilir ve keyifli zaman geçirerek birbirinizi daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz. İyi değerlendirin. 

Kova Burcu

Bu hafta iş hayatınızda başkalarından kaynaklanan gerginlikler sizleri yoğun bir şekilde etkileyebilir.  Sizlere önerim anlamadan dinlemeden konuşmayın ve kimsenin avukatlığına soyunmayın. İş ve eğitim hayatınızda yetkin kişiler ile ilişkilerinizde sakin kalmalı öfkeyle yanlış cümleler kurmamalısınız. Aksi halde baltayı taşa vurarak hukuki boyuta varan sorunlar yaşayabilirsiniz.

Hafta bu konular sizler için gergin olsa da özel hayatınızda yaşanacak gelişmelerle sevinebilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Kovalar ayrılık aşamasına geldiyseniz aşk galip gelerek sorunlarınızı aşmanıza yardımcı olabilir. Yaşanmışlıkları yok saymadan yüreğinizin sesi ile hareket edin. Bekar Kova’lar sizlerde bu hafta cesur davranarak keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Balık Burcu

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda başkalarını değil kendinizi memnun edeceğiniz tercihler yapmaya gayret etmelisiniz. İş hayatınızda ikili ilişkileriniz önem kazanmakta iletişime önem verip kendi işinizin takibini yaptığınız sürece zarar göreceğiniz durumlarla karşı tedbirli olmayı da başarırsınız.

Özel yaşamınızda ise Evli ve ilişkisi devam eden Balıklar beraberliğinizde krizlere neden olan olayları çözümleyebilirsiniz yeter ki isteyin ve kararlı davranın. Bekar Balıklar sizler de bu hafta akrabalarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri hayat arkadaşınız olabilir. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık