Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 Mayıs 2021 Yeni Ay

Boğa Yeni Ayı ile pek çoğumuz hayatınızda değişiklikler yapmak için mükemmel bir zamana sahip olacak çünkü bunlar hızlı ve oldukça sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek.

Ekstra inisiyatif, ilham ve motivasyon, zor görevlere veya ertelediğiniz şeylere başlamak için idealdir.  Genellikle başlamak en zor adımdır, bu nedenle bu dürtüsel enerjiden yararlanın.

İlişkiler de benzer şekilde fayda sağlayabilir. Arzu ettiğiniz biriyle ilk hareketi yapmak için atacağınız her adım aşk güven ve sadakat ile karşılık bulabilir bu cesarete sahipsiniz. Bir şekilde farklı olan insanları çekeceksiniz kendinize. 
 İlişki sorunları yaşadıysanız ve bu ilişkiye değer veriyorsanız, bu fırsatı değerlendirin. Partnerinizin sizin için bir sürprizi olduğunu bile görebilirsiniz.

Öte yandan, kendinizi ifade etme veya özgürlüğünüzü sınırladığını düşündüğünüz ilişkilerden uzaklaşmak için de iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda sizi başarı ve mutluluktan alıkoyan işler veya diğer şeyler için de geçerlidir. İçgüdülerinize güvenin ve risk almaktan korkmayın. Talih cesurlardan yanadır. İYİ DEĞERLENDİRİN.

Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY Enerjisi ile,
Güvenliğiniz, artık tatmin edilmesi kolay olmayan istikrar ihtiyacına bağlıdır. Değişimi hayatınızın bir parçası olarak kabul etmeyi öğrenmelisiniz. Temel sorun, maddi şeylerde yanlışlıkla onu aramamanızı sağlamak için kendi öz saygınızı bulmaktır. Kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizde, dış dünyada huzur ve sükunet bulmanız daha kolay hale gelecektir.

Boğa BurcuBoğa burcundan etkilenen organlar : Organlar: Boyun, gırtlak, boğaz, ses telleri, tiroid bezi, bademcikler, Adem elması .
Bu organlar artık daha hassastır, bu nedenle onlara ekstra özen gösterin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık