Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 Ağustos 2022 Kova Burcunda Süper Dolunay

Aklınıza 14 Haziran'a getirin, Süper Dolunay'ın ışıltısı altında sizi neyin harekete geçirdiğini hatırlıyor musunuz?

Haziran ayından bu yana üç Süper Dolunay dizisiyle çalışıyoruz ve şimdi 11 Ağustos'ta yılın üçüncü ve son Süper Dolunay'ına varıyoruz.

Yolculuğumuzda bu noktaya ulaşmak, bir doruk veya kapanış hissi getirebilir. Haziran ayında sizi heyecanlandıran bir şeyi tespit edebiliyorsanız, Ağustos ayında bu yolculuğun sonuna geldiğinizi veya bir karar verilmesi gereken bir noktada olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Dolunaylar, özellikle de Süper Dolunaylar her zaman hayatımızdan serbest bırakılması gerekenleri dikkatimize getiriyor. Yolumuzda gelişmemizi ve daha yükseğe çıkmamızı sağlamak için elimizden alınması gereken her şeye farkındalığımızı getiriyorlar.

Ağustos ayı Dolunayı, su taşıyıcısı olan Kova burcunun hava burcuna düşer. Su taşıyıcı şifa ve dönüşümün bir sembolüdür. Etrafımızdaki dünyanın duygusal, psişik enerjisini “Su” yu kabında toplama ve onu Dünya'ya geri göndermeden önce nefesin gücünü kullanarak temizleme yeteneğine sahiptir.

Kova enerjisi bu Dolunay altında güçlü bir şekilde ışınlanacağından, onu su taşıyıcısının armağanıyla bağlantı kurmak için kullanabiliriz. Etrafımızdaki yoğun, ağır, olumsuz veya kederli enerjileri daha hafif, umutlu ve daha sevgi dolu bir şeye dönüştürmek için nefesimizin gücünü kullanabiliriz.

Bu süre zarfında şefkatin kalbinizden yayılmasına izin verin. Ağustos Dolunayı'nın sizi tok hissetmesine ve kalbinizin aldığınız ve almaya devam edeceğiniz sevgiyle dolup taşmasına izin verin.
Yılın son Süper Ay'ı olan Ağustos Dolunayı da bizi bir kapanışa götürebilir veya yolculuğumuzda nihayet bir karar noktasına ulaşmamıza rehberlik edebilir. Artık tam olarak hangi yöne dönmemiz gerektiğini bilebiliriz. Artık seçtiğimiz varış noktasına ulaşmak için hangi yoldan gitmemiz gerektiğini bilebiliriz.

Karma Lordu Satürn bu Dolunay altında çok aktif. Satürn ne zaman aktif olursa, eylemlerimiz için daha fazla sorumluluk almamız ve yüksek benliğimize göre hareket ettiğimizden emin olmamız için bize baskı yapabilir.

Yaptığınız herhangi bir hareket ruhunuzla uyumlu değilse veya bazı sorumluluklarınızdan vazgeçiyorsanız, bu Dolunay bu bilgiyi farkındalığınıza getirebilir.

Satürn'ün getirdiği dersler bazen sert olabilir, ancak her zaman daha fazla büyüme için fırsatlar getirir. Satürn, ortaya çıkmaya, işi yapmaya ve hayatınızın yönünü sahiplenmeye istekli olduğunuz sürece, size destek verecek ve asla hayal bile edemeyeceğiniz yüksekliklere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Satürn'ün önünüze koyduğu işi yaptığınızda başarı, onur ve ödüller getirebilir.

Ağustos Dolunayı, ay boyunca birlikte çalıştığımız büyük bir kozmik enerji olan Uranüs Kuzey Düğümü kavuşumu ile de yakından bağlantılıdır.

Bu kozmik enerji, bir şeyleri sarsmaya ve bir zamanlar istikrarlı olduğunu düşündüğümüz şeylere istikrarsızlık getirmeye ayarlandı. Bu, kişisel olmaktan çok küresel bir düzeyde gerçekleşiyor ve çiftçilik, tarım, doğal kaynaklar ve finans ile ilgili sorunları harekete geçirebilir.

Bu alanlarda ortaya çıkan birçok sorunu zaten gördük, ancak Uranüs Kuzey Düğümü kavuşumu bir şeyleri açığa çıkarmaya devam edecek ve nihayetinde bizi kolektif kaderimizin daha yüksek bir durumuna itecek olan sürdürülebilir, uzun vadeli değişiklikler yapmamıza yardımcı olacak!

Kişisel düzeyde, Uranüs Kuzey Düğümü enerjilerini tetikleyen Dolunay, gerçekten neye güvenebileceğimizi ve hayatımızda ortaya çıkan herhangi bir kararsızlık duygusuyla nasıl başa çıkacağımızı düşünmemizi sağlayabilir. Uyum sağlama yollarımızı değiştirmemiz veya seyahat ettiğimiz yolda gerçekten devam etmek isteyip istemediğimize karar vermemiz gerekebilir.

Burada Uranüs Kuzey Düğümü enerjilerine daha derine dalabilirsiniz , ancak nihayetinde bu Dolunay, bu enerjinin daha fazlasını farkındalığımıza ve daha büyük toplumumuzun dokusuna getirmeye yardımcı olacak bir katalizör görevi görecek.

Bu Ağustos Dolunayı altında karıştırılan enerji kombinasyonu, onu biraz sert hissettirme potansiyeline sahip.

Satürn ve Uranüs Kuzey Düğümü kavuşumu tetiklendiğinde, kendimizi biraz ağır veya ekstra hassas ve duygusal hissedebiliriz. Aslında, Satürn enerjisi güçlü olduğunda, genellikle boğulmuş veya boğulmuş hissedebiliriz. Ve Uranüs enerjisi güçlü olduğunda, çoğu zaman huzursuz, huzursuz hissedebiliriz veya değişimin yolda olduğuna dair bu belirsiz hissi yaşayabiliriz. Ay, tüm bu hisleri güçlendirerek duygularımızın bir yükselticisi olarak hareket eder.

Tüm bu enerjide gezinmenin en iyi yolu, Kova'nın getirebileceği iyileştirici hediyeleri hatırlamaktır. Aklımızı, bedenimizi ve duygularımızı düzenlemek için nefesimizde gücü tuttuğumuzu unutmayın.

Çevremizdeki dünyada olup bitenler üzerinde hiçbir kontrolümüz yok, ortaya çıkan olaylar üzerinde hiçbir kontrolümüz yok, ancak nasıl görünmeyi seçtiğimiz, olayları nasıl ele almayı seçtiğimiz ve kendimize ne vermeyi seçtiğimiz üzerinde kontrolümüz var. 

Enerjinizi sizi dolduran her şeye vermek için bu Dolunay altında bilinçli bir karar verin. Olayları hem gerçeğinizi onurlandıracak hem de barış getirecek şekilde görmeyi seçmek için bilinçli bir karar verin. Kalbinizin Ay gibi, büyük, parlak ve Dolunay gibi yayılmasına izin verin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık