Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 – 17 Nisan 2022 Haftalık Numeroloji Analizi

Sevgi ve güven üzerine inşa edilmiş bir yol
Nisan ayında ilerlerken yılın bu zamanlarında biraz hayal kırıklığına uğramış hissetmek normaldir.

Ocak ayında çok hevesli bir şekilde belirlenen hedefler, tıkanmış, yerine getirilmemiş, hatta ulaşılması imkansız görünebilir. Yeni yıl dalgası iyi ve gerçekten geçti ve şimdi yılın ilk çeyreği için gösterecek pek bir şey olmayan yeni bir sezonla karşı karşıyayız.

Numeroloji sayısı 424 şu anda güçlü. Pazartesi günü zirve yapar – 4/11/22 424 olarak okunur bu mesaj tüm hafta kozmosta titreşir.

Tüm 3 haneli palindrom sayıları gibi, ortadaki rakam da dıştakileri destekler ve güçlendirir. Bu durumda 2 sayısı, iki 4'ün sembolize ettiği somut hedefler ve planlar ile ilerlememizi engelleyen çatışmalardan veya zor kararlardan bahseder.

İyi haber şu ki, 2 sayısının temel anlamı – denge – aynı zamanda bu ikileme cevap veren şeydir.

424 Numaralı Numeroloji sayısı bizden güvenmemizi, sevmemizi, uzlaşmamızı ve başkalarına şüphe duymamızı ister - bunu yapabilirsek, etrafımızdaki engellerin çözümleri netleşecektir.

Bu, 6 sayısının sevgi dolu, iyileştirici, uyumlu enerjisiyle numerolojik olarak şarkı söyleyen yılın 15. haftasıdır. bu 6 Evrensel Yıl.

Hayatınızda bu enerjiyle çalışmaya başladığınızda problemler çözülmeye başlar.

Ve bunu yaptıklarında, Numeroloji sayısı424 size hemen olumlu, pratik ve yapıcı eylemlerde bulunmanızı hatırlatır. Rakamlar sıcakken vurun, tabiri caizse. Yol açıldıktan sonra ilerlemeyi geciktirmeyin.

Bu, büyük yürekli, geniş, yaratıcı enerji taşıyan bir Evrensel 3. Hafta. Etrafımızdakiler zor durumdayken, güvenmenin veya yeterince sevmenin zor olabileceğine şüphe yok. Ama kalplerimizi genişletebilirsek, işe yarayabilir.

424 Numaralı Numeroloji sayısı'i nasıl somutlaştırmayı seçeceğiniz konusunda yaratıcı olun. Bu fikri benimsemek için kendinize ne söylemeniz gerektiği önemli değil.

Kişisel Haftalık Sayı Kapsamınız
Kişisel Yıl Numaranıza göre bu hafta için kişisel numeroloji tahmininizi almak için okumaya devam edin. Kişisel Yıl Numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki yönergeleri kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel Yıl Numaranızı Hesaplayın
Haftalık tahmininizi okumak için kişisel yıl numaranızı bilmeniz gerekir . Bu sayı 2022 boyunca sizin için aynı kalacak, bu yüzden bunu yalnızca bir kez hesaplamanız ve ardından her hafta bu sayı tahminini okumanız yeterli!

Çalışması gerçekten çok kolay:

Sadece doğum gününüzü ve doğum ayınızı 2022'ye  ekleyin .

İşte 2 hızlı örnek:

27 Ağustos'ta doğduysanız (doğum yılınız bu hesaplamayla ilgili değildir), kişisel yıl numaranız 5'tir çünkü:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 2 = 23

2+3 = 5

4 Kasım'da doğduysanız, kişisel yılınız 3'tür çünkü:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 2 = 12

1 + 2 = 3

Kişisel Yılınız 1 ise Haftalık Tahmin
Bu sizin için 2 Kişisel Hafta, dolayısıyla bu haftanın toplam rakamlarına da yansıdığı gibi kesinlikle bir denge yaratma ihtiyacı hissediyorsunuz. Bu 5 Kişisel Ay'da, yeni bir bilgi arayışındasınız, bu nedenle sizi rahatsız eden şey hakkında ikinci veya alternatif görüşler alarak bu etkileri birleştirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve ailenizin yanı sıra ilgili uzmanlardan veya profesyonellerden fikir alın. Tüm bunları kendi iç duygularınızla sentezleyerek, önünüzdeki yolunuz daha net hale gelecektir. Ve bir kez ne yapacağınızı öğrendikten sonra, onu tutku ve şevkle uygulamakta sorun yaşamayacaksınız.

Kişisel Yılınız 2 ise Haftalık Tahmin
Bu hafta kendinizi fark ettirmek için güçlü bir arzunuz var. Bu, işinizi veya becerilerinizi sergilemeyi içerebilir veya uyumdan boğulmuş hissediyorsanız, bir birey olarak kalabalığın arasından sıyrılma ihtiyacınıza hitap edebilir.

Bununla birlikte, olumlu bir kalple ilgi odağına adım atmalısınız. Başkalarını aşağılayarak veya eleştirerek kendinizi yüceltmeyin, bunun yerine doğru yaptığınız şeye odaklanın. Başkalarının yanlış anladığı şey, sizin değil, onların ele almasıdır. En güzel anlamda, bu hafta kendi işinize bakmalısınız.


Kişisel Yılınız 3 ise Haftalık Tahmin
Bu haftanın numerolojik titreşimi ile rezonansa giriyorsunuz çünkü bu bir Kişisel Hafta 4. Numeroloji sayısı Numarası 424 sizi arar ve pratik eylemde sizi topraklar. Karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun, bunları konuşun. Beyin fırtınası yapın, iletişim kurun, analiz edin ve meditasyon yapın - cevaplar, belki de onları en beklemediğiniz anda gelecektir.

Bu 7 Kişisel Ay'da, psişik okumalardan, kehanetlerden veya rüyalardan da fikir edinebilirsiniz. Anahtar, öğrendiklerinizi ilerlemenizi sağlayan adım adım bir plana dönüştürmektir.

Kişisel Yılınız 4 ise Haftalık Tahmin
Nisan ayı sizin için refah ve bolluğa odaklanan bir 8 Kişisel Aydır. Bununla birlikte, bu Kişisel Hafta 5'te, kendinizi bir ilgi alanından diğerine koşarken, bir türlü karar verememekte ve ihtiyacınız olan odaktan yoksun olarak bulabilirsiniz.

Numeroloji sayısı424'ün yapabileceğim tavrından faydalanabilirsiniz çünkü Kişisel Yılınız bu güçlendirici sayı ile çok güçlü bir şekilde rezonansa girer – ancak bu biraz çaba gerektirir. Hedeflerinizle ilerlemeye bilinçli olarak karar vermelisiniz çünkü aksi takdirde bu hafta dikkatiniz çok kolay dağılır. Etrafınızdaki enerjiler elbette eğlencelidir, ancak yapıcı bir şey için harekete geçmeniz gerekir.

Kişisel Yılınız 5 ise Haftalık Tahmin
Bu sizin için nispeten huzurlu ve sakin bir hafta gibi görünüyor - yoğun 5 Kişisel Yılınızda bir nimet gibi! Sizin için 424 Numaralı Numeroloji sayısı, bir sorunu çözmekle ilgili değil, burada ve şimdinin mükemmelliğini tanımakla ilgili.

Karşılaştığınız problemler ne olursa olsun, farkındalık ve meditasyon size şu anın güzelliğini gösterebilir - çünkü tam burada, şu anda her şey yolunda. Sakinleşmek, rahatlamak ve kabullenme alıştırması yapmak için kesinlikle bir hafta. Gerçekten hiçbirinin var olmaması gereken bir drama yaratmaktan kaçının.

Kişisel Yılınız 6 ise Haftalık Tahmin
Bu sizin için Kişisel 7. Hafta – gerçekten mistik, psişik, ruhsal bir enerji. 424 Numaralı Numeroloji sayısı, dengeye doğru somut adımlar atmanızı sağlar ve bu, refahınız, ilişkileriniz, maneviyatınız ve genel yaşam yolunuz için çok bütünsel bir şekilde geçerlidir.

Yılında 1 Kişisel Ay, yani yeni bir başlangıç için tam zamanı. Öngörülebilir gelecek için kendinizi ilk sıraya koymanızı sağlayacak bazı kararlar alın. Önce kendinize bakmadan başkalarıyla ilgilenemezsiniz, bu yüzden etrafınızdaki herkesi memnun etmeye çalışmayı bırakın ve kendinizi memnun etmeye odaklanın.

Kişisel Yılınız 7 ise Haftalık Tahmin
Bu ay harika bir örnek oluşturma gücünüz var. Bu, liderlik yeteneklerinize odaklanan bir 8 Kişisel Haftadır, bu nedenle ne yaptığınız ve nasıl yaptığınız başkaları için son derece motive edici olabilir. Görevinizin denge ve entegrasyon olduğu 2 Kişisel Ay, bu nedenle 424 Numaralı Numeroloji sayısı'in enerjileri, başkalarına rehberlik edecek şekilde kendi kişilerarası ilişkilerinizi iyileştirmeniz için size ilham verebilir.

Örneğin, bir iş anlaşmazlığını çözmenin sağlıklı ve olumlu bir yolunu bulabilirseniz, çocuklarınıza onların da kendi arkadaşlık sorunlarını nasıl çözebilecekleri konusunda model olabilirsiniz. Yol gösterici olun.

Kişisel Yılınız 8 ise Haftalık Tahmin
Bir şeyin sizi engellediği yerde, bu 9 Kişisel Haftada bitişini hızlandırmak için yetkilendiriliyorsunuz. 3. Kişisel Ayınız genişleme ve yaratıcılıkla ilgilidir, bu nedenle sizi kendiniz olmaktan alıkoyan veya kişisel gelişiminizi engelleyen her şeyi kapatmaya çalışmalısınız.

Numeroloji sayısı 424 güveni ve içten iletişimi teşvik ederek, artık bir ilişkiyi veya arkadaşlığı gerekirse nezaket,dürüstlük ve özenle sonlandırabilirsiniz. Sizi engelleyen bir kişiden ziyade bir durumsa, gerekli değişiklikleri yapmaktan çekinmeyin.

Kişisel Yılınız 9 ise Haftalık Tahmin
424 Numaralı Numeroloji sayısı sizde güçlü bir şekilde yankılanıyor çünkü Nisan sizin için 4. Kişisel Ay. Bu 1 Kişisel Haftada tezahür gücünüz güçlüdür, bu nedenle yeni bir başlangıç ve yeni bir yön uygulamakta çok az sorun yaşamanız gerekir.

Sadece düşünmek veya planlamak yerine pratik adımlar attığınızdan emin olun. Evrene niyetlerinizi bildirmek için somut bir şey yapın, bu daha sonra sizi destekleyecektir. Her şey sadece aklınızdaysa, ivme kaybetme veya altın bir fırsatı kaçırma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık