Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 Haziran 2021 Güneş Tutulması İle Kendinizi Yenin, Yenilenin

Bu Yeni Ay ve Güneş Tutulması bizlere Yeni Dünyanın nasıl şekilleeceğine dair önemli fikirler verecek. Misafiri olduğumuz dünya insanlıktan  ne talep edecek FARK ETME Sevgi Acı Mutluluk ve Zayıflıkları yarıştırmadan TAMAMLAMA Zamanı! 

Her zaman yaptığınız şeyleri yapmak zorunda değilsiniz.

Yeni bir şey deneyebilirsiniz.

Farklı.

Alternatifleri DEĞERLENDİRİN! 

Seçeneklerinizin sınırlı olduğuna inanmayı bırakın. Bu Yeni Ay,ve Güneş Tutulması zihninizi genişletecek. Hayat seçimlerden İBARET!

Kolektif Bir Vizyon Oluşturma Zamanı UYANIN! 
Merkür Kare Neptün
Bir kare için iki gezegen  kozmosta birbirlerine sert bir muhalefet oluştururlar. Ve sonuç olarak, enerjileri birbiriyle çatışır.

Merkür en iyi durumdayken iletişim, beceriklilik ve merakın  gezegenidir. Ve en kötü olduğu zaman - kararsızlık ve karamsarlık.

Neptün - en iyi durumdayken - rüyalar, illüzyonlar ve hayal gücü gezegenidir. Ve Bizleri zorladığı  zaman karışıklık ve belirsizlikler getirir. 

Bu iki gezegen kozmosta karşı karşıya geldikçe, normalden daha düşük bir enerji seviyesine sahip olmayı bekleyebilirsiniz, yani bu, bir mil uzunluğunda yapılacaklar listesi yapmak için ideal bir zaman değil. Bunun yerine, zihninizin önümüzdeki ay için düşünmek, hayal kurmak ve planlamakla meşgul olmasına izin vermek için ideal bir zamandır.

Bu süre zarfında hayal gücünüzün veya tezahür etme olasılıklarınızın sınırı yoktur, bu yüzden BÜYÜK hayaller kurun.


Yoğun Dönüşüm KARŞILIYOR İnsanlığı!

Mars ve Pluto'dan başka bir enerji çatışması getiriyor. 

Mars tutkuyu, öfkeyi ve iddiayı sembolize ederken Plüton yenilenme, yeniden doğuş ve dönüşümü sembolize eder.

Bu enerji başarılı olmanızı ve tüm yeni hedeflerinizi ve niyetlerinizi gerçekleştirmenizi istiyor ve tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kararlı olmaya teşvik ediyor bizleri. 

Mars'ın tutkusu ve Pluto'nun dönüşüm dürtüsü sayesinde bu transiti yoğun bir şekilde hissedilebiliriz. 

Ancak, yapılandırılmış zihnin direnciyle, transitin enerjisine karşı koymak yerine içinde olmaya  izin verirseniz, Yeni Ay ve Güneş Tutulmasının Tezahürlerinizin göz açıp kapayıncaya kadar ortaya çıktığını görebilirsiniz .


Bu enerjiyi hayatınıza POZİTİF ŞEKİLDE YANSITIN
Kendinize doğuştan gelen ruhsal gücünüzü ve ilhamınızı hatırlatmak için aşağıdaki onaylamayı kullanın. Veya kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın:

Hayatım Ruhum inançlarım  tarafından yönetiliyor. Düşüncelerimin bu gezegenin daha büyük bilinciyle hizalanmasına ve daha yüksek bilgelik için bir kanal olmasına izin veriyorum.

Bunu 11 gün boyunca her gün tekrarlayın. Ve bir sonraki DOLUNAYA kadar devam edin. Ayın İlk çeyreğinde, bir meydan okumaya hazır olun. Dolunay'da sizin için neyin gerçekleştiğine bakın. Ve ay küçülen Ay evrelerine girerken korkularınızı serbest bırakın.

İşte bu Yeni Ayın enerjisini etkili bir şekilde kanalize etmenin 5 yolu:

1. Zemin
Şu anda hava burçlarında 5 gezegen var - İkizler'de Güneş, Ay, Merkür ve Venüs ve Kova'da Satürn. Ayrıca, Mars ve Neptün'ün sınırsız Balık'tan geçmesiyle birlikte değişken enerji yüksektir. Bu yüzden muhtemelen kendinizi çok topraksız hissedeceksiniz.

Doğal dünyada zaman geçirin ve bu mümkün değilse, Dünya ile meditasyon yapın. Vücudunuzdan Dünya'ya doğru büyüyen kökleri gözünüzde canlandırın ve ondan sizi demirlemesini isteyin. ( Bu Ay evresinde, bu tür derin dünya meditasyonu,  Dualarınızı niyetlerinizi maddi gerçekliğe demirlemeye de yardımcı olacaktır.

2. Nefes al
Gökyüzü enerjileri bu elementi aktive ediyor ve güçlendiriyor. Hava sizi her düzeyde besler. Bu yüzden derin nefes alın. Sizi iyileştirmesine ve canlandırmasına izin verin.


3. Düşünce ve Duyguyu Kullanarak Bilinçli Olarak Tezahür Edin
Zihin merkezli düşünceler kalbinizin odaklılığıyla birleştiğinde, bu tezahür araçlarının her ikisini birlikte kullanmak için nadir bir fırsat getiriyor gökyüzü. 

Bu, enerjiler  niyetlerinizi netleştirmek anlamına gelir. Ay döngüsünün başlangıcı olarak, bir tohum ekme ve hayatınızda yeni bir şeyin büyümesini sağlama fırsatınız. Dikkatli düşün. Ve, bu niyetin hedefine ve oraya vardığınızda gerçekte nasıl hissedeceğinize bağlanmak için duygularınızı da kullanın .


4 Korkularınızı Zihninizi Kontrol Edin
Öz eleştiriyi bırakın.

Her hareketinizi yargılamayı bırakın.

Bu tutulma düşüncelere ve aşırı aktif bir zihne yol açabilecek bir enerjiye sahiptir. Korkularınız kaygılarınız başlarsa buna karşı çıkın. Sizi yönetmesine izin vermeyin. Düşüncelerinizin kontrolü sizde, bu yüzden düşünceleri şifalandırın. 

Yılın ilk Güneş tutulması, Sizi Engelleyen Olumsuz Duyguları Serbest Bırakmanıza Yardımcı Olacak

5. Gerçeğinizi Konuşun
Hem Güneş'i hem de Ay'ı kare yapan Mars, doğrudan ve dürüst olmanızı destekliyor.


Gerçekleri konuşmaya  ve  kendinize hissettiklerinizi itiraf etmeye hazırmısınız? 

Konuşurken ya da yazarken gerçekten ne demek istediğinizin farkındamısınız? Özür dilemeye hazırmısınız? Mars'ın burada olmasının bir nedeni var güç ve ateş gezegeni sizi doğru ve dürüst olmaya çağırıyor. YAPABİLİRSİNİZ!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık