Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 - 16 Aralık 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda şanslı enerjileri barındırmakta. Şans sizinle fikirlerinizin kabul görmesi ile yeni kazanç kapılarını aralayabilirsiniz. Hafta boyu tüm dikkatinizi işinize vermeli ve gelen her fırsatı değerlendirmelisiniz.

Yüksek tempolu bir hafta nın sonucunda önemli işler başarabilmiş olmanın kazanımlarını yaşayabileceksiniz.Aşk hayatınızda ise gelişmeleri arzuladığınız  yöne çevirebilir isteklerinizi elde edebilirsiniz. Duygularınızı ifade edin ve sevdiğiniz insanla aranıza hiç kimsenin duvarlar örmesine izin vermeyin. Bağışıklık sisteminizin zayıf olduğu günlerdesiniz dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Bu haftanın ilk günlerinden itibaren açık ve  gizli düşmanlarınızın kendi kazdıkları kuyulara düşeceklerine şahitlik edecek adaletin işleyişine şükredeceksiniz. Bu hafta eğitim ve iş hayatınızda hedeflerinize odaklanın başarılarınız başkalarını rahatsız etmeye devam ederken siz kalbinizin temizliği ve inançlarınızın gücünün getirdiği başarılar ile sevinerek kendinizi geliştirmeye devam edin.

Maddi gelirlerde sürpriz artışlar söz konusu. Mesleki gelişmeler beklentilerinizin çok üzerinde gerçekleşebilir. Her zorluktan sonra bir kolaylık vardır ilkesi ile yaşamanın mükafatını alma zamanı şimdi sizler için. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgiliniz ile karşılıklı aşkın uyum e ve tutkunun yoğun olduğu bir haftadasınız. Bekar Boğa’lar sizlerde sürpriz bir şekilde aşkın sizi bulması ile büyük bir heyecan yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta hiç bir konuda kendinizi  diğerleri ile kıyaslamamalı ve kıyaslatmamalısınız.  Kendinize hedefler koymalı zekanızı ortaya koymakta tereddüt etmeden girişimci davranıp sorumluluk almak için cesaretli adımlar atmalısınız. Maddi ve yasal konularda sorunları olan İkizler haklarınızı aramalı dava resmi işler gibi konuları kararlılıkla takip etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı gerçekçi davranmalı olumsuzlukları yok saymamalısınız.

Aşk karşılıklı olduğunda yücelir tek taraflı fedakarlıklar sizleri yoruyorsa dikkatli değerlendirmelerde bulunup iyice düşünüp tanışarak kararlar almanız gerektiğini fark etmelisiniz.

Yengeç Burcu

Bu hafta eğitim hayatınızda gecikmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sabırlı olmlaı şartları zorlamadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise hassasiyetlerinizin duygusallığın yüksek olduğu bir haftadasınız ya süregelen ilişkinizi yeniden yapılandıracak geçmişten aldığınız derslerle aşk hayatınızda kaybettiğiniz heyecanı kazanacak  yada karşı tarafın aynı tekrarlar ile bencilliklerinden yorulup ilişkinizi noktalamaya karar vereceksiniz.

İş hayatınızda ise önemli gelişmeler yaşayabilir kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. İş değişikliği ek işler gibi konular bu hafta beklediğinizden daha iyi sonuçlar getirebilir sizlere.

Aslan Burcu

Bu hafta her konuda kendinize güveninizin saygınızın güçleneceği yaşama karşı isteklerinizi netleştirerek sizi yoran engelleyen bir çok şeyin farkına varmış olmanın getirdiği güzellikler ile kaşrı karşıyasınız. Mesleki konularda yeni fikir ve önerilerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin ısrarcı ve girişimci olmalısınız. Özel yaşamınızda. Bekar Aslan’lar aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler sizleri karşılamakta.

Evli ve ilişkisi devam eden Aslan’lar ise kalbinizi dinlemenin getirdiği güzellikler ilişkinizi daha sağlam temelli bir noktaya taşıyacaktır. Mutluluğunuzu kıskanan kişileri fark edecek ama bunu hissettirmeyerek kendi içinizde güzellikleri daha da koruyarak yaşamaya devam edebileceksiniz.

Başak Burcu

Gökyüzü bu hafta boyunca  işleriniz ile ilgili konularda çözümsüzlüklere karşı bakış açınızı değiştirerek yeni yollar bulabileceğinize işaret etmekte. Mesleki konularda size oynanan tuzaklara boyun eğmeden güçlü bir duruş sergileyerek hareket etmelisiniz. Unutmayın  kontrollü tepkiler sizi daha da güçlendirir bu günlerde.

Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizden gelecek güzel haberler yeni bir ev ya da taşınma planını gündeminize getirebilir. Bekar Başaklar bu hafta yeni tanışmalar söz konusu olabilir geçmişe dayı ön yargılarınızla size yakınlaşmaya çalışan o özen insanı kırmamaya dikkat etmelisiniz. 

Terazi Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda güçlü enerjileri barındırıyor bu hafta. Özellikle finansal konularda yaşanacak artışı akıllıca değerlendirmeli harcamalarınızı denge de tutarak birikim yapmaya gayret etmelisiniz. Özel hayatınızda ise beraberliği olmayan Terazi’ler sürpriz teklifler yeni tanışmalar sizleri heyecanlandırabilir.

Evli ya da  birlikteliği devam edenler ise eş ya da sevgilinizin arkadaşlarının hatalarının ilişkinize yansımasına izin vermemelisiniz. 

Akrep Burcu

Gökyüzü bu hafta İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeleri yaşayabileceğinize sektörü değişikliği ya da yeni bir projeyi başarı ile uygulamaya geçebilirsiniz.  Özel yaşamınızda ise sorunlar yaşayan Akrep’ler bu hafta sizi yoran ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz.

Pek çok konuda kendinizi kötü hissettiren düşüncelerinizden uzaklaşacak ve ruhsal enerjinizi yükseltmeyi başaracaksınız. Hafta sonuna doğru size pek çok konuda zarar veren kişileri fark edecek ve haklı tepkinizi ortaya koyabileceksiniz.

Yay Burcu

Gökyüzü bu hafta iş eğitim ve  özel hayatınızda hayallerinize adım adım ulaşacağınız enerjileri müjdeliyor sizlere.  Finansal konularda zam talebiniz ya da geri ödenmemiş alacaklarınız varsa bunların gelmesi ile rahatlayabilirsiniz.

Arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmeler ile sevineceksiniz Özel yaşamınızda evli ve ilişkisi devam edenler dışarıdan gelen müdahalelere dikkat etmeli mutluluğunuzu bozmak isteyenlere fırsat vermemelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Yay’lar sizlerde korkularınızı bırakın ve sezgilerinize güvenerek ilerlemeyi deneyin.

Oğlak Burcu

Gökyüzü bu haftanın ilk günlerinde iş ve eğitim hayatınızda sizleri yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor anlık kararlar ile atacağınız her adım vereceğiniz her karar sizleri zor durumda bırakabilir. Kibir duygunuzu öfkenizi kontrol altında tutun ve hiç kimseye hükmetmemeniz gerektiğini kabullenin.

Aşk hayatınızda ise fazlası ile etki altında kalacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar başkalarının ne söylediğine değil kabinizde ki susmayan  sese kulak vererek hareket ederseniz doğru olanı yapıp ilişkinizi yıpratmamayı başarabilirsiniz. 

Kova Burcu

Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda ki arkadaşlarızın çeşitli entrikaları ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Sakinliğinizi koruyun ve sizi anlamayan insanlara laf anlatmaya çalışıp kendinizi yormayın. Bugünlerde kim gerçek  dost kim gerçek düşman görebileceksiniz.

Aşk hayatınızda ise sürpriz değişimler yaşanabilir. Eşinizin olumsuz bir alışkanlığından uzaklaşması başkalarının etkisi altında kalıp size haksızlık etmesi ile ilgili konularda pozitif enerjiler ile bitecek endişesi taşıdığınız ilişkinizi kurtarabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Kovalar  korkularınızın sizi engellmesine izin vermemelisiniz artık. 

Balık Burcu

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda bilginiz olmayan konularda yorum yapmamaya dikkat etmeli üzerinize vazife olmayan konuların içinde yer almamanız gerektiğinin farkındalığı ile tedbirli olmaya özen göstermelisiniz. Hafta ortasından itibaren parasal ve hukuki konularda sürpriz gelişmeler istediğiniz gibi sonuç vermeye başlayabilir.

Özel yaşamınızda ise adını koymakta zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz beraber olduğunuz kişinin gerçekçi olmayan tutumundan rahatsızlığınızı ifade etmeli  beklentilerinizi konuşmaktan çekinmemeli zamanınızı kimsenin çalmasına izin vermemelisiniz. Bekar Balık burçları ise arkadaşlarınız aracılığı ile sürpriz duygusal yakınlaşmalar haftaya damgasını vurabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık