Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

1-8 Mayıs Haftalık Burç Yorumlarım

KOÇ GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Senin gönlün değişirse dünya değişir. Şems

Bu hafta kişisel konularda keyifli gelişmeler uzun zamandır huzursuzluk duyduğunuz konularda rahat bir nefes alacak ve kaybettiğiniz enerjinizi fazlası ile kazanacaksınız. Özel yaşamınızda üzüntü duymanıza neden olan ve bir türlü beklediğiniz şekilde ilerleme olmamasına takılıp kalmayacak yeni bir bakış açısı ile sorunlardan uzaklaşıp doğru adımlar doğru kararlar vererek mutlu olacaksınız. İş hayatınızda beklenmedik yolculuklar söz konusu olabilir. İtiraz etmeden kabul edin yeni yerler yeni insanlar sizlere çok şey katacak. Mali konularda ise yatırımlar yapabilir güçlü ortaklıklar kurarak iş hayatınızda başarınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. 6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile hayatınızın AŞK’la taçlandırabilir. Özel yaşamınızda her şey yerli yerine oturmaya başlıyor. Bekar Koçlar aşkta heyecanlı bir haftanın içindesiniz arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri sizi anlayan ruhunuzu sevgiyle yücelten özel bir insanla buluşturabilir.

BOĞA GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz.Mevlana

Arzu ve tutkularınızın yüksek olduğu bir hafta karşılıyor sizleri enerjinizi doğru kullanarak kilitli kapıları tek tek açacak üzerinizde ki ağırlıklardan kurtulacaksınız. Kararlı haliniz pek çok kişiyi rahatsız edebilir varsın etsin. Siz içinizden geldiği gibi hareket edip doğrularınızın peşinden gidin. İş hayatınızda istikrarlı bir hafta her türlü önemli görüşmenizi hafta boyunca gerçekleştirebilir gücünüze güç katarak maddi manevi olumlu etkilerle sevinebilirsiniz. 6 Mayıs Saat:19:30 Yeni Ay ♉ burcunuzda gerçekleşecek ve yaşadığınız maddi manevi her türlü olumsuzluğun olumluya dönüşümüne vesile olacak. Özel yaşamınızda da romantizm yükseliyor eşinizle birbirinize daha fazla zaman ayırarak her günü aşkla taçlandırıp evlilik hayatınızı renklendirebilirsiniz. Bekar Boğalar sizler içinde şanslı etkiler söz konusu işiniz gereği tanışacağınız biri kalbinizi fethedebilir.

İKİZLER GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Bizi bilen bilir, bilmeyende kendisi gibi bilir ! Hz.Mevlana

Haftanın ilk günleri eğitim ve resmi konularla ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için uğraşabilir başarılı sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatınızda pozitif yaklaşımlarınız finansal konularda olağanüstü bir başarının altına imza atmanızı sağlayabilir ve umutlarınızın gerçeğe dönüşebilir. 6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile keskin zekanızı ortaya koyabileceğiniz yeni fırsatlar yeni imkanlarla karşılaşacaksınız. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilgili sağlık sorunlarının sona ermesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Evli İkizler bu hafta eşinizin söylediği olumlu olumsuz her şeyi dikkate almalı ve onu anladığınızdan emin olmalısınız. Ayrıntılar kelimelerde gizlidir unutmayın. Bekar İkizler sizlerde karamsarlığı bir yana bırakın ve ilgi üzerinizdeyken karşılıksız kalmayın.

YENGEÇ GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Her İnsan için Bir Aşık Olma Zamanı Vardır , Bir de Ölmek Zamanı. Şems

Gökyüzü aşk hayatınızda romantizmin yoğun olduğu bir haftayı müjdeliyor sizlere. Sevip sevilmenin ruhunuzu şımartmasına izin verin. Endişeleri korkuları bir yana bırakın ve anda kalın. Bunu yaptığınız anda her şey daha güzel ve keyifli olacaktır. İş ve eğitim hayatınızda ise fikirlerinizi ortaya koymalı aklınıza yatmayan konularda da düşüncelerinizi cesurca ifade etmelisiniz. Finansal olarak iyileşmelerin olduğu bir haftada dostlarınızdan gelecek önerileri de dikkate almanız yararınıza olacaktır.6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi gerçek duygularınızın en yalın hali ile ortaya çıkmasını sağlayacak tek taraflı sevgilerden uzaklaşacak temiz olana gerçek olana yönlenmeye başlayacaksınız. Bekar Yengeçler haftanın ilerleyen günlerinde karşınıza çıkacak eski sevgiliniz duygularınızı yeniden yeşertebilir. Sizlere önerim geçmişi arkanızda bırakıp yeni olana şans verme doğrultusunda ilerlemeniz.

ASLAN GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur. Hz.Mevlana

Enerjinizin yüksek yaratıcı yönlerinizin her zamankinden daha fazla ön plana çıktığı bir haftadasınız. Sizlere önerim hafta boyunca hiç bir şeyi ertelemeden girişimci davranmanız ve yüreğinizde olan her ne varsa iş ve özel yaşamınızda sözlerinize yansıtmanız bunu yaptığınız anda sorunlar ortadan kalktığı gibi hayat rotanızı net bir şekilde belirleyecek ve kolaylıkla ilerlemeye başlayacaksınız. 6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile işinizle ilgili konularda süreklilik ile yapılandırma ilerleme kalkınma sizlerle birlikteyken planlı hareket etmeli ayaklarınızı yere sağlam basarak gerçeklerden uzaklaşmadan hareket etmeli hırsın sizi yanlış yollara sokmasına izin vermemelisiniz. Sağlık sorunları olan Aslanlar yükselen enerjinizle birlikte sağlığınıza kavuşacak ve alacağınız olumlu haberlerle yaşama sıkı sıkı bağlanacaksınız. Bu haftanın şanslı

BAŞAK GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Allah senin kapından aşk sarayına bir insan alacaksa , O insana sen nasıl ben seni sevmiyorum dersin? Şems

Bu hafta aşk hayatınızda yeni bir süreç başlıyor sizler için. Sizi sevecek tüm ömrünü sizin ömrünüzle birleştirmek isteyecek o özel insan karşınıza çıkabilir dünün getirisini güne yansıtmadan başkaları ne der diye düşünmeden gönül kapınızdan içeri süzülen şansı sadece kendi isteğinizle kendi mutluluğunuz için kabul edin ve aşkın peşinden gidin. İş hayatınızda beklentileriniz dışında gelişme ve değişimler söz konusu olabilir. Endişe etmeyin her şey sizi daha iyiye ve daha doğru olana kavuşmanız için ilerlemekte.6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile aile mülk gibi konularda yaşanacak gelişmeleri beraberinde getirecek. Sağlık sorunları olan aile bireylerinizle ilgilenebilir yeni bir ev alabilir ev değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

TERAZİ GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Can'ı Canan'a teslime hazır değilsen "ben AŞK'ım" deme kimseye. Hz.Mevlana

Bu hafta iş hayatınızda devrim niteliğinde gelişmeler söz konusu olabilir ortaklığınız varsa sonlandırabilir yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. İş arıyor ya da iş değişikliğine gitmek istiyorsanız haftanın ilk gününden itibaren planlarınızı başarı ile uygulamaya sokabileceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Cesur olun gizliliğe önem verin ve ilerleyin. 6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile kendinizi her bakımdan geliştirebileceğiniz pek çok değişim sizleri karşılayacak. Özel yaşamınızda da duygularınızın değişkenliği eş ya da sevgilinizle istikrarlı bir beraberliği sürdürmenizi imkansızlaştırır. Dönüp kendinizle yüzleşmeli ne isteyip istemediğinize bir an önce karar vermelisiniz.

AKREP GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: İsyanlardayım dedi. Hayır, imtihanlardaydı. Fark etseydi, kurtulacaktı. Hz.Mevlana

Aşka duyduğunuz özlem sizleri ihtiraslı kılacak geçmişte yaptığınız yanlışlar ya da zamanı doğru değerlendirememenin pişmanlığı olgunluğa olgunluk cesarete dönüşecek ve siz AŞK ın peşine gideceksiniz. Gözünüzü karartıp bitmesi gerekeni bitirecek ve size ait olana sahip çıkarak kalbinizin sahibi ile bütünleşeceksiniz. 6 Mayıs 19:30 da Karşıt burcunuz Boğa da gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile kariyer hayatınızda iyileşmeler yaşanmaya başlayacak sabırlı olduğunuz takdirde aleyhinize gelişen pek çok konu lehinize dönecektir.İş hayatınızda ise kıskanç kişiler yüzünden bir takım engeller ve baskılarla karşılaşabilirsiniz. Sizlere önerim asla öfkeye kapılarak hareket etmemeniz. Öfke aklın önüne geçerse kaybeden siz olursunuz.

YAY GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI:
Neyi arıyorsan sen O'sun der Mevlana.. Zulmün peşindeysen zalimsin, Aşkı arıyorsan Aşık. Hz.Mevlana

Hafta boyunca kendinize olan güveniniz ve zekanızı ortaya koyarken profesyonelce yaklaşımlarınız iş hayatınızda artı hanenize yenilerini eklerken terfi zam ya da ortaklık tekliflerini de almanızı sağlayacak. Finansal olarak ta güçlü bir haftadasınız biriken borçlarınızı ödeyebilir aile üyelerinin de desteği ile karlı bir yatırım gerçekleştirebilirsiniz.. 6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile ailevi meseleler konusunda endişeleriniz yükselebilir. Aşk hayatınızda ilişkiler konusunda, şayet hali hazırda bir ilişki içerisindeyseniz büyük bir değişiklik yaşamamak sizin elinizde. Özel yaşamınızda da özellikle bekar Yay’lar karşı cinsten göreceğiniz ilgi sizleri şaşırtabilir acele kararlar almadan bu ilginin tadını çıkartarak karşınıza çıkan kişileri tanımaya çalışın.

OĞLAK GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Mum olmak kolay değildir. Işık saçmak için önce yanmak gerek. Hz.Mevlana
Güçlü kazançlı ve aşk dolu bir hafta karşılıyor sizleri. İş hayatınızda arkanızdan dönen dolapların gün yüzüne çıkmış olması ile rahat bir nefes aldınız şimdi aldığınız nefesi başarıya çevirmek için var gücünüzle çalışmalı hızlı kararlar alıp uygulamaya geçmelisiniz. Maddi olarak yaptığınız her iş size fazlası ile geri dönecektir. Doğru yer doğru zaman ve doğru kararlar kariyer hayatınızı yeniden yapılandırırken dikkat etmeniz gereken konu bu güzel gelişmelerin heyecanına kapılarak planlarınızı ulu orta ifade etmemek olmalı. 6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile, İş hayatınızda ufkunuzu hem fiziksel hem de zihinsel olarak, genişletip aydınlanmanıza katkıda bulunacak. Özel yaşamınızda ise evli Oğlaklar eşinizle bir elmanın iki yarısı gibi ruhsal ve bedensel olarak tamamlayacaksınız birbirinizi ortak kararlar her ikinize de başarı ve mutluluk getirecek. Bekar Oğlaklar sizlerde kısa bir süre önce dargınlık yaşadığınız sevgilinizden gelecek barış önerisi ile aşkın keyfini doyasıya yaşamaya başlayabilirsiniz.

KOVA GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Sen benim tellerime hangi notayı isteyerek vuruyorsan, Ben o makamdan inliyorum SEVGiLİ. Hz.Mevlana
Gökyüzü bu hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda başkalarının yönlendirmelerinden çok kendi sezgilerinizle kararlar alıp cesurca uygulamanız için destekliyor sizleri. Yenilikçi yaklaşımlarınız ve zamanın ötesini düşünebilen analitik zekanız maddi manevi olumlu etkiler olarak dönecek sizlere. Alım satımlarla ilgili konularda girişimleriniz olumlu sonuçlanabilir ve karlı çıkacağınız alışverişler yapabilirsiniz. 6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile Kariyer hayatınızda ilerleme kaydetme ve atılımlar yapmanıza, hatta istediğiniz özel hayatınızda aşkın peşinden gitmekse özel ilişkiler kurmanıza olanak verecek fırsatlar yakalayabileceksiniz. Bekar Kovalar sizlerde bu hafta acele kararlar vermemeli anlık duyguların peşinden gitmemelisiniz.

BALIK GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: İyiyi ara, güzeli ara, doğruyu ara; ama kusur arama. . . ! Hz.Mevlana

Bu hafta ilişkileriniz önem kazanıyor, Özellikle iş hayatınızda aşırı eleştirel yaklaşımları ile her yaptığınıza kusur bulan kendinize güveninizi sorgulamanıza neden olan kişilere karşı aynı şekilde davranmak yerine aranıza mesafe koyarak sizinle böyle bir konuşmayı yapmasına dahi izin verecek ortamı yaratmasına fırsat vermeyerek başlayabilirsiniz uygulamaya. Emin olun veriminiz artacak ve endişelerinizden uzaklaşacaksınız. Ailenizi ilgilendiren konularda gerginlikler söz konusu olabilir özellikle kardeş ya da kardeşlerinizle tartışmamaya özen gösterin. Küçük bir kıvılcım büyük bir yangına dönüşsün istemiyorsanız şayet. 6 Mayıs 19:30 da Boğa burcunda gerçekleşecek YENİ AY enerjisi ile, talihsizlikleri arkanızda bırakmaya başlayacaksınız. Üzerinize serpilmiş ölü toprağından silkelenip uyanışa geçeceksiniz.Özel yaşamınızda da eşinizin ilgi göstermediğinden şikayetçiyseniz siz ona ilgi gösterin sevdiğinizi söyleyin ilişkiyi hırpalamak yerine daha keyifli bir hale getirmek için siz adım atın. Bekar Balıklar sizlerde bu hafta çarpıcı gelişmelerle karşı karşıyasınız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık