Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

1 - 7 Nisan 2024 Haftalık Burç Yorumları

1 - 7 Nisan haftasının gökyüzü enerjilerini ve burcunuza etkilerini merak ediyor musunuz? 

Haftanın ilk günü Merkür' ün durağan seyriyle başlıyor. Merkür'ün durağan seyri 25 Nisan' a kadar devam edecek. Merkür' ün durağan seyri haftanın önemli gökyüzü enerjileri arasında. Haftanın sayı sekansı ise 737! Bu sayının size ve burcunuza etkileri de yine bu videoda!

Haftanın tüm gökyüzü gelişmeleri ve burçlara etkilerinin detaylarını Astrlog Dr. Şenay Devi sizler için yorumladı. Sizler de yeni haftanın burcunuza ve yükselen burcunuza etkileri merak ediyorsanız videoyu izlemeyi unutmayın!

1 - 7 Nisan 2024 Haftasının Estetik ve Bakım için Uygun Günleri

Düşüncen konuşmana,
Konuşman hareketine,
Hareketin kaderine yansır,
Güzel düşün. Güzel yaşa..! Hz. Mevlana

Antik çağlarda insanlar Ay fazlarını yakından takip ediyor ve çalışmalarını ayla senkronize ediyorlardı. Bu günümüzde de önemini korumakta. Ay sadece doğanın döngüsünü değil sağlığımızı da etkiliyor. Ayın evreleri doğada da görülebilmektedir; Küçülen Ay ve Büyüyen ay. Eski çağlardan beri insanlar bitkiler ve insanlar üzerinde nasıl etkide bulunduklarını tam olarak biliyorlardı. Büyüyen ay sıvıları emer ve küçülen ay sıvıları dışarı iter. Bitkilerde ayın farklı evrelerinin şifalı otların etkinliğini nasıl etkilediğini açıkça görebilirsiniz. Örneğin ayın küçülmesi sırasında toplanan ısırgan otu temizleyici bir bitkidir. Ay küçülen fazda olduğu zaman  ısırgan otu toplarsanız besleyici bir şekilde çalışacaktır. Isırgan otunu yemek olarak tüketebilir aynı zamanda uzman bir hekimin tavsiyesi ile  ısırgan otunu detoks tedavisi için de kullanabilirsiniz.

Ay büyüyen fazda iken cilt genellikle daha sağlıklı görünür ve cildimizde bol miktarda nemb ulunur. Cildiniz bakım yapmasanız bile bakım bile yapmadan kendi güzelliğiyle parlıyor gibi görünüyor.

Ayın küçülmesi sırasında cilt daha yorgun görünür. Cilt kendini temizledikçe gözenekler büyür. Ayın küçüldüğü dönemde sivilceler ve alerjiler çoğalabilir. O halde cildiniz için hiç endişelenmeyin.  Doğal döngüden yararlanın ve cildin temizlenmesine yardımcı olun. Bol miktarda temiz su için, temiz havada egzersiz yapın ve cildinizi iyice temizleyin.

Ayın küçülmesi sırasında cildin aşırı kurumasını önlemek önemlidir. Bu nedenle cildin yüzey katmanını güçlendiren c vitamini ve doğal nemlendirici  yağlar içeren ürünlerin kullanılması faydalı olacaktır. Saç derisi canlandırıcı  bitkisel bakımlar uygulayın.

- Pazartesi: Fuşya

- Salı:  Parlak Kırmızı

- Çarşamba: Turkuaz

- Perşembe: Güneş Sarısı

- Cuma:  Yeşil

- Cumartesi: Siyah

- Pazar: Turuncu

Saç boyama kesimi ve tırnak bakımı cilt bakımı ve estetik müdahaleler için uygun günler,

- 1 Nisan Pazartesi  2024 Uygun Gün Ay Oğlak burcunda

- 2 Nisan Salı 2024 Uygun Gün Ay Oğlak burcunda iki gün boyunca saç kesimi renk değişimi cilt bakımı ve küçük estetik dokunuşlar için uygun günler. Bu günlerin dışında Saç boyama kesimi ve tırnak bakımı cilt bakımı ve estetik müdahaleler den uzak durmanız faydanıza olacaktır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık