Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yengeç Burcu 2016 Yıllık Yorumu

Yengeç 2016 Genel
Sevgili Yengeçler, Eylül ayına kadar artan maddi imkânlardan faydalanabilecek olsanız da ipin ucunu kaçırmamalı harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız; Eylül ve Aralık ayları arasında seyahat etmeniz ve yeni sorumluluklar üstlenmeniz söz konusu olabilir yenilenme ve değişim zamanı. Emek verip yaptığınız işler için takdir edilme konusunda sıkıntı yaşayabilir ve tanınırlık elde etmek için çok daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Mesleki ve finansal konularda en şanslı olacağınız dönem Ağustos ve Eylül ayları. İlişkileriniz yolunda gidecek gibi görünüyor ancak Ocak, Temmuz ve Aralık aylarında mücadele gereken durumlar söz konusu olabilir. Bu yıl yabancı dil öğrenebilir mesleki anlamda size fayda sağlayacak eğitimlerle kendinizi geliştirme imkanını elde edebilirsiniz. Dostluklarınızın güçleneceği özellikle geçmiş yıllarda aranızın bozulduğu kişilerle küslüklerin sona ereceği yeni insanlar tanımanın getireceği faydalarla enerjisi güçlü bir yıl 2016. Öğretmen Satürn iş hayatınızda profesyonel düşünmeniz gerektiğini bir dizi sınavla öğretecek sizlere. Sağlığınızla ilgili konularda ise kemikler eklemler cilt dişler ve böbreklerle ilgili konularda sorunlar kronik sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Yaşam tarzınızı değiştirmenizin zamanı geldi. Manevi yönünüzün daha önce olmadığı kadar gelişeceği bir yıldasınız. Sezgileriniz rüyalarınız yıl boyunca sizlere doğrularınızı göstermek için rehberlik edecektir.
Yengeç 2016
Aşk ve İlişkiler
Plutonik etkiler gerçek arzularınızın ortaya çıkmasını sağlayacak tek taraflı sevgilerden uzaklaşacak temiz olana gerçek olana yönlenmeye başlayacaksınız. İlişkinizin enerjini yükseltmek için çabalamanız gerekmekte. Aksi takdirde Pluton yenilemek ve arındırmak için var olan ilişkinizde yıkıcı enerjilerle karşılaştırabilir sizleri. Sevgi emek ister karşılıklı olarak! Öğretmen Satürn 2016 ve 2017 yılında zayıf bir konumda yer almakta sevginiz için mücadele etmekten vazgeçmemelisiniz vazgeçtiğiniz anda her şey elinizden kayıp gidebilir. 2016 yılının ilk 9 aylık döneminde aşk hayatınız oldukça karışık enerjilerle karşı karşıya emek vermek mi yoksa anlık heyecanların peşinden hızla başlayan hayal kırıklıkları ile sonlanan ilişkilerin peşinden gitmek mi? Cevap sizde ve seçimlerinizde. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeçler Haziran ayından itibaren ruh eşinizi bulabilir romantik bir ilişkinin kral ya da kraliçesi olabilirsiniz. Evli Yengeçler sizler içinde yılın En romantik ayı Haziran, Temmuz ve Kasım ayları olacak gibi görünmekte. En büyük gerginlikler ise Ağustos ve Ekim aylarında olacak. En güçlü enerjiler ise Kasım ve Aralık ayları.

Yengeç 2016
Kariyer ve Finans
Bol Kazanç, Aklınızı doğru kullanıp değişime yöneldiğiniz sürece sizlerin olacak. Rakipleriniz sizi kopyalamak için çalışacak fakat taklitler daima aslını yaşatır onları sizin birer kötü kopyanız olacak. Devrimci Uranüs enerjisi sizin meslek hayatınızda farklı bakış açıları ile geleceğe yönelik hedeflerinizi yeniden şekillendirmek için iş başında olacak. Yeter ki değişime direnmeden yenilikçi akımın içinde yer almak için hevesle hareke edin. Sağlam adımlarla yenilikçi, cesur ve kendi özgün vizyonunuza uygun deneyimlerle karlı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Bilimin teknolojinin, mekaniğin her hangi bir dalı ile ilgilenen yengeçler çok önemli ilkleri deneyimleyebilecekler bu yıl başarı rüzgarı sizin için esmekte siz yeter ki yönünüzü iyi belirleyerek hareket edebilin. Ocak ayının başlangıcı ve Eylül ayının sonuna kadar statü, pozisyon, şöhret, prestij sizinle birlikte sorumluluk almaktan korkmayın ve ayrıntıların üzerinde hassasiyetle durarak kararlar alın. Mart Mayıs Ağustos ve Eylül aylarında mesleğinizle ilgili daha fazla karar verme, inisiyatif kullanabilme imkanları ile karşılaşabilirsiniz bu sayede kazançlarınız artacak. Nisan ve Haziran aylarında iş kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.
YENGEÇ BURÇLARI için dikkatli olunması gereken tarihler

Yatırımlar la ilgili konularda dikkatle ele alınması gereken zaman dilimi 15 Temmuz 6 Eylül. 17 Nisan 29 Haziran tarihleri arasında da arkadaşlarınızla ve otoriter konumda kişilerle ilişkileriniz iyi tutmalı tartışmalardan uzak kalmalısınız. Ay Yay, Kova, İkizler de olduğunda iş ve özel yaşamınızla ilgili konularda ani kararlar almamalısınız. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Yengeç 2016 Sağlık
Bu yıl gözleriniz mide uyluk ve sinir sisteminize bağlı sorunlar la karşılaşabilirsiniz. Küçük sağlık sorunlarını dikkate almalı periyodik sağlık kontrollerinizi yaptırarak daha büyük sorunların olmasının önüne geçmek için duyarlı davranmalısınız.

Ocak YENGEÇ 2016
Gökyüzü Ocak ayı boyunca mesleki konularda kazançlara işaret etmekte. Merkür geri hareketi geçmişte yarım kalmış projelerini tekrar karşınıza çıkartıp tamamlamanızı sağlayacak imkanlarla karşılaştırabilir sizleri. Kazançlarınız lüks eğiliminizin artmasına gelir gider dengenizi sağlayamamanıza neden olabilir dikkatli davranın. Özellikle aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişi için aşırı harcamalar ayın son günlerinde finansal sorunlara neden olabilir. Ay sonunda ailevi konularda Gerginlikler ve anlaşmazlıklar yaşanabilir.

Şubat YENGEÇ 2016
Kariyer hayatınızda rakiplerinizin bir adım önünde olabileceğiniz bir ay karşılıyor sizleri. İşinizle ilgili sorunlara çözüm üretebilir güçlü insanlardan gelecek destek ve önerilerle başarılı işler gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise başarılı enerjiler ay boyunca sizlerle olacak. Seyahatler le gelecek şanslar önemli transfer bu ayın getirileri arasında. Ay boyunca sahip olduğunuz tüm maddi imkanların değerini bilerek riskli işlerden uzak durarak hareket etmelisiniz. Aşk hayatınızda ise sadece kalbinizin sesini dinleyerek ilerlemelisiniz.

Mart YENGEÇ 2016
Retro geri hareketteki büyük iyilik Jüpiter Öğretmen Satürn yatırımlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle ortaklıkları olan Yengeçler ihanetlerle sarsılabilirler. Ay boyunca finansal konularda dikkatli olmalısınız. Eğitim hayatınızda ise sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Teslimiyetçi davranışlar sergilediğiniz takdirde başarısızlıklar la karşılaşabilirsiniz. Elinizde ki işleri tamamlamakta zorlanabilir yükselen iş temposuna ayak uydurmakta güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu ay kar ve harcamalar arasındaki dengeyi sağlamak kolay olmayacaktır. Finansal işlerde risklerden uzak durmalısınız özellikle borsa ya para yatırımı yapmaktan uzak kalmalısınız.

Nisan YENGEÇ 2015
Gökyüzü bolca seyahat etme imkanı yakalayabileceğiniz bir ayı müjdeliyor sizlere. Bu ay iş hayatınızda kendi ön görülerinize güvenerek ilerleyin ve başkalarının yönlendirmelerini dikkate almayın. Küçük tatil imkanları yakalayabilir tatille işi bir arada götürebilmenin avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Mayıs YENGEÇ 2016
İş hayatınızda sadece şansınıza güvenerek ilerlememeniz gereken bir aydasınız. Verilen sözler yerine getirilmeyebilir. Ailevi ilişkilerinizde de duyarlı olmanız gereken bir süreç. Özellikle aile büyüklerinizle aranızda yaşanabilecek yanlış anlaşılmalara dikkat etmeli özel yaşamınızla ilgili onların uyarılarına kulak vererek hareket etmelisiniz.

Haziran YENGEÇ 2016
Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz enerjilere dikkat çekmekte. Yeni başlangıçlar gerçekleştirebilir önemli bir projenizin onaylanması ile kariyer hayatınızda büyük bir gelişme yaşayabilirsiniz. Yatırımlarla ilgili konularda temkinli olmalı iş değişikliği düşünüyorsanız bu planınızı bir sonraki aya ertelemelisiniz. Resmi daireler le ilgili konularda sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu ay kredi başvurusu yapmayı planlıyorsanız beklentileriniz gerçekleşmeyebilir.

Temmuz YENGEÇ 2016
Gökyüzü bu ay otorite konumunda ki kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Akıl oyunlarında beklenmedik hamlelerle mağlup olabilirsiniz. İş hayatınızda kredi başvurularınız onaylanabilir işinizi büyütme imkanını elde edebilirsiniz. Ay boyunca işinizle ilgili aksaklıklar yaşamak istemiyorsanız iş planınızı yapmalı ve zamanınızı boşa geçirmeden hareket etmelisiniz.

Ağustos YENGEÇ 2016
Gizli düşmanlıklarla karşılaşabileceğiniz bir aydasınız özellikle işinizle ilgili konularda dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. Gizliliğe önem verin siz bir işverenseniz yanınızda çalışan birinin ihaneti ile rakiplerinizle güç mücadeleleri yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızın da hassasiyet kazandığı bir aydasınız. Kilonuzda artış sağlık sorunlarına neden olabilir. Arkadaşlarınızdan gelecek faydalar iş ve özel yaşamınızda etkili olacaktır.

Eylül YENGEÇ 2016
Gökyüzü bu ay yurt dışı ile ilgili önemli bağlantılar ve işbirlikleri kurabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Resmi kurumlarda çalışan Yengeçler ay boyunca anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmalı sorunları başlatan tarafın siz olmamasına özen göstermelisiniz. Özgüveninizi sarsma çabası içinde olan mesai arkadaşlarınızın oyunlarına gelmeyecek kadar akıllısınız. Yeter ki olan biten her şeyi yakından takip edebilin. Bu ay başarınız ödüllendirilebilir.

Ekim YENGEÇ 2016
Ektiğinizi biçeceğiniz bir aydasınız. Hem iş hem aşk hayatınızda. İş hayatınızda yabancı kaynaklardan gelecek şanslar yurt dışı ile yapılan bağlantılar işinizi ciddiyetle takip ettiğiniz takdirde önemli yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duyarlı davranmanız gereken eleştirilerinizin dozunu kaçırmamanız gerektiği bilincinden uzaklaşmamanız gereken bir aydasınız. Sonunda ÜZÜLEN siz olmak istemiyorsanız şayet.

Kasım YENGEÇ 2015
Yarım kalan işlerinizi tamamlamanız gereken bir aydasınız. Planlarınız stratejileriniz başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Yeni fırsatlar için elinizde ki işleri tamamlamanız gerekli aksi takdirde biri bitmeden diğerine yönelerek hareket etmek görevlerinizi tamamlayamamanızdan kaynaklanan finansal kesintilere neden olabilir. Özel yaşamınızda ise kıskanç insanlardan kaynaklanan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinizde güven duygusunun her şeyden önemli olduğunu anlayacağınız bir dizi sınavdan geçebilirsiniz.

Aralık YENGEÇ 2016
Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda bir takım engellerle karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Yeteneklerinizi ortaya koymamanız için iş birliği halinde karşınıza çıkacak senkronize oyunlara karşı dikkatli olmalı sağlam ve emin adımlarla yol almalısınız. Bu ay farklı bir şehre taşınmanız söz konusu olabilir. Büyük küçük tüm planlarınızı başarılı bir şekilde uygulayabilir özel yaşamınızda devam eden beraberliğinize resmiyet kazandırmak için ilk adımı atabilirsiniz.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık