Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ay Yay Burcunda Seyr-i Sefasında

Güneş Ay ve Yükselen burcu Yay olanlar bugün sezgilerinizle ilerleyin ve gözünüzde ki perdenin aralanması ile birlikte yükselen farkındalığınızın lutfunun sırrına vakıf olun ve kazanın… İkizler Kova ve Teraziler yakın çevrenizde size saldırır tarzda keskin çıkışlar içinde olan kişilere karşı dikkatli olun ve tartışma ortamı yaratmalarına fırsat vermeyin… Finansal konularda şanslısınız beklenmedik kazançlar yeni girişimler için fırsatlar yakalayabilirsiniz….

Hint Astrolojisine göre Yay “Dhanus” Sembolü bir yayı ve oku olan Centaur’dur.”Yarı at yarı insan biçimindeki mitolojik yaratık”. Yarı at yarı insan olarak hayvani isteklerimizi geride bırakmaya başlayabildiğimiz ve gerçekten bir spirituel varlık olabildiğimiz yolculukta ki evreyi gösterir. Büyüme ve iyi talihi simgeleyen JUPITER Dhanusu yönetir. Mistik olana yöneldiği için Sattvik’tir.

Ay Yay burcunda iken öğrenme gücümüz yüksektir. Yeni bir kitaba başlayabilir araştırma ve dikkat gerektiren konularda başarılı sonuçlar elde edebiliriz. İfade gücümüz yükseldiği için her kelime duygularımızı yansıtan kilitleri açan başarılı bir anahtar gibidir. AY YAY BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Felsefi dini bilgiye ait konulara yönelebiliriz. Öğrenme kabiliyetimizin yüksek olduğu günlerdir kitap okumak araştırma yapmak farklı kültürleri keşfetmek kısa ve uzun yolculuklar yapmak için uygun zamanlardır. Bugünlerde kas ağrıları artabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık