Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yay 2016 Yıllık Burç Yorumları

Yay 2016 Genel

Sevgili Yaylar geçtiğimiz yıldan bu yana gelir ve kariyer anlamında ciddi engellemelerle karşılaştınız. Bu durum Şubat ayından sonra daha iyi bir hal almaya başlayacak ve 2016’nın Eylül ayından itibaren çok daha olacak sizler için. Eylül ayına kadar ailevi meseleler konusunda endişeleriniz yükselebilir ancak Eylül ayıyla birlikte bu sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak. Aşk hayatınızda ilişkiler konusunda, şayet hali hazırda bir ilişki içerisindeyseniz büyük bir değişiklik yaşamayacaksınız. 2016’nın ilk aylarında maddi konularda bazı tartışmalar söz konusu olabilir. Bu sene rakiplerinizi elemek konusunda önemli aşamalar kaydetmeye başlayacaksınız. Burcunuzda seyrine devam Öğretmen Satürn sizlere daha derin düşünebilmeyi sabırlı ve disiplinli olabilmeyi öğretecek. Başarılı olabilmeniz için iş ve eğitim hayatınızda hedeflerinizi belirleyip odaklanmanız şart. Yavaş ama emin adımlarla zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Yıl boyunca kronik sağlık problemlerinizin nüksetmemesi ve ilerlememesi için sağlığınıza fazlası ile önem göstermelisiniz. Öğretmen Satürn sizleri pek çok olumsuz alışkanlığınızdan uzaklaşmanız içinde iradenizi güçlendirecek. Bu yıl sigara tiryakisi iseniz bırakabilir tırnak yeme alışkanlığınız varsa bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bu yıl yeni fırsatlar ve başarı şansınızı arttıracak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Akılcı yaklaşımlar ve disiplin başarının anahtarı olacak sizler için. Gökyüzü pek çok kişinin desteğini alabileceğiniz durumlara da işaret etmekte bu yıl mesleğinize bağlı olarak pek çok dernek, vakıf, siyasi parti, kulüp gibi kuruluşlarla iş birlikleri gerçekleştirebilir olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Önemli çevrelerle iletişim kurabilir arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz.

Yay 2016
Aşk ve İlişkiler
Devam eden ilişkileri olan Yay’lar ilişkilerine daha fazla emek vermek durumundalar
Güveni özveriyi daha güçlü hale getirmeli fedakarlıkların tek taraflı yapılmayacağını kabullenerek hareket etmelisiniz.
Bencillik ilişkisi devam eden Yay’ lara çok şey kaybettirebilir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz bir davranışı eş ya da sevgilinize yapmamalısınız. Mars, Retro geri hareket dönemleri ilişkinizle ilgili hassasiyetlerin ön plana çıkacağı zamanlardır. Dikkatli ve duyarlı olmalısınız. Gezegen geçişleri ve geri hareketlerini www.astrodeha.com günlük burç yorumları bölümünden ve makalelerimden takip edebilirsiniz. Yılın ilk 9 aylık sürecinde cinsel dürtüleriniz farklı ilişkiler yaşama eğilimi içine girmenize neden olabilir DİKKAT! Anlık hevesler emek verilmiş bir ilişkiyi DARMADAĞIN edebilir! Özellikle 27 Nisan 22 Mayıs tarihlerinde bu duygunun sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Bekar ve ilişkisi olmayan Yaylar için ise Mayıs ayından itibaren romantik ilişkiler kalıcı beraberlikler söz konusu olabilir.

Yay 2016
Kariyer ve Finans
2016 sizler için kariyerinizi yeniden yapılandırabileceğiniz özel bir yıl olabilir. Ciddi ve disiplinli davrandığınız takdirde. Yıllardır üzerinde çalıştığınız bir projenizi hayata geçirebilirsiniz. Kendinize ama küçük ama büyük hedefler belirlemeli ve bu yolda mücadeleci ruhunuzu tüm gücü ile ortaya koyarak ilerleme gayreti içinde olmalısınız. Bu yıl otorite konumunda ki kişilerle diyaloglar kurabilir mesleki konularda onların desteğini alabilirsiniz. Sizler başarısızlığı da gördünüz başarıyı da şimdi olgunluğunuzu mesleğinize yansıtma zamanı. Mart ve Mayıs Ağustos ile Eylül 2016 tarihlerinde sizin dışınızda yaşanan pek çok gelişme krizlere neden olabilir. İletişim gezegeni Merkür’ün geri harekette olduğu zamanlarda da dikkatli olmalı yeni anlaşma sözleşme ve başlangıçlardan uzak durmalısınız.

Yay 2016 Sağlık
Bu yıl kan değerlerinizle ilgili sorunlar ve gıda zehirlenmelerine dikkat etmelisiniz. Karaciğerleriniz ve gözlerinizle ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sene sonlarına doğru gözlük kullanmaya başlayabilir gözünüzle ilgili küçük ama etkili operasyonlar geçirebilirsiniz.

Yay burcu için dikkat edilmesi gereken tarihler

Ay Aslan Akrep ve Kova burçlarında olduğunda sakinliği kaybetmemeli iş ve özel yaşamınızda hamle yapmak için acele etmemelisiniz. Önemli kararları da bu zaman dilimi içinde almamaya özen gösterin. Mali konularda yatırımlar anlaşmalar sözleşmeler le ilgili konularda da dikkatli olmalısınız. 15 16 Mayıs 20 Temmuz 15 Ağustos 17 Aralık tarihlerinde ise yeni işler ve yatırımlardan uzak durun. Bu tarihlerde alım satımlar da zarar edebilirsiniz. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Ocak YAY 2016
Bu ay çalışma hayatınızda başarıyı elde etmeniz için ihtiyacınız olan tek şey birlikte iş yaptığınız kişilerle iyi ilişkiler kurmak olmalı. Güçlü bağlantılar gerçekleştirebilir elinizde ki işleri tamamlayarak ağırlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. İletişim gezegeni Merkür geri hareketi kişisel güvenliğinizle ilgili konularda dikkatli olmanız için uyarıcı. Merkür retrosu ile elektronik aletleriniz telefon buzdolabı bilgisayarınız bozulabilir. Bozulan eşyalarınızın yerine yenilerini almak için bir sonra ki ayın 2nci yarısını beklemeniz akıllıca olacaktır. Bekar Yay’lar ay boyunca karşı cinsle ilişkilerinizde hayalci yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Size yakınlaşmak isteyen kişi evli olabilir. Anlık hevesler sizden çok şeyi alıp götürsün istemiyorsanız sonu olmayan bir maceraya atılmamalısınız.

Şubat YAY 2016
Bu ay maddi manevi kazanmaya başlıyorsunuz. Herkesi şaşırtacak başarıların altına imza atabilir iş arıyorsanız bulabilirsiniz. İşinizle ilgili her konuda profesyonel davranışlar içinde olmanız başarıya hızlı ve sağlam adımlarla erişmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda evli Yay’lar eşinizin yakınlarından kaynaklanacak problemleri birlikte aşabilir ilişkinizi dışarıdan gelecek hiç bir sorunun sarsamayacağını anlamalarını sağlayabilirsiniz. Bu ay kilo alma eğiliminiz yükselecektir. Ay sonunda tartınızın sizi şaşırtmasını istemiyorsanız yeme dengenize dikkat etmelisiniz.

Mart YAY 2016
Finansal konularda zorlanacağınız bir ay karşılıyor sizleri. İş değiştirmek ya da işinizi büyütmek gibi düşünceleriniz varsa beklemede kalmalısınız. Giderleriniz beklentilerinizin hesaplarınızın üzerinde seyredebilir ve birlikte iş yaptığınız kurum ya da kişilerden dolayı yaşanabilecek aksamalardan dolayı bir hayli fazla zorlanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da zihinsel dağınıklık başarısızlıklara neden olabilir. Bu ay gerekirse bu anlamda sizi rahatlatacak profesyonel bir danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. Ailesel konularda ise sırlarınızı kendi içinizde tutmalı ve uyuşmazlıkların dışarıya yansımamasına özen göstermelisiniz. İş ve özel yaşamınızla ilgili her hangi önemli bir karar almadan önce, deneyimlerine güvendiğiniz kişilerle fikir alışverişi yapmalı ve uyarıları dikkate alarak kararlar almalısınız.

Nisan YAY 2016

Bu ay başında kısa süreli olumsuzluklar yüzünden iş ve eğitim hayatınızda kısa süreli hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin ilerleyen günlerde her şey normale dönecek. Eğitim hayatı devam eden Yay’lar bu ay arkadaşlarınızla kuracağınız güçlü bağlar kararsızlıklarınızı netleştirmeniz için önem taşımakta. Fikir alışverişleri hem iş hem de eğitim hayatınızda yararınıza olacaktır. Finansal konularda ay boyunca azimli çalışmalarınızın karşılığını istikrarlı bir şekilde alabilirsiniz. Dostlarınız aracılığı ile işinizle ilgili yeni fırsatlar elde edebileceğiniz nüfuzlu kişilerle bir araya gelebilir sağlam dostluklar kurabilirsiniz. Ay sonuna doğru iş ve özel yaşamınızda pek çok fırsat kapınızı çalacak.

Mayıs YAY 2016

Bu ay işbirlikleri ve ortaklık girişimleri karlı sonuçlar getirebilir sizlere. Ailevi konularda ise aile büyüklerinin sağlık sorunları ve diğer akrabalarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir olabildiğince yapıcı bir tutumla birleştirici yaklaşımlar içinde olmalı her duyduğunuza muhalefet etmeden hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bu ay beklenmedik olaylar yaşanabilir bunlar olumlu da olumsuz da olsa sizin tutumunuz nasıl ilerleyeceğini belirleyici olacaktır.

Haziran YAY 2016

Profesyonel iş hayatınızda başarı ve finansal kazanımlar elde edebileceğiniz bir aydasınız. Kendi işinizi kurma düşünceniz varsa kredi başvurusu yapabilir ve bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dikkatinizi işinize vermeli ve özel yaşamınızda ki konuların iş hayatınıza yansımamasına özen göstermelisiniz. İşadamları ve iş kadınları içinde mevcut işlerini genişletmek için sürpriz imkanlar doğabilir. Kısa yolculuklar, bu ayın ilk haftasında gerçekleşebilir ve özel yaşamınızda hoş etkileri beraberinde getirebilir sizlere.

Temmuz YAY 2016

Enerjisi temposu yüksek bir ay karşılıyor sizleri. İşinizle ilgili çalışmalarınızın takdir edildiği rakiplerinizi arkanızda bıraktığınız güçlü enerjiler sizlerle birlikte. Artan iş temposuna ayak uydurmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. İş birlikleri işinizi kolaylaştıracaktır. Evli ve yetişkin çocukları olan Yaylar iş hayatınızda yaşanabilecek düşmanca bir davranışa karşı çocuklarınızın yanınızda yer aldığını görmek sizleri bir hayli duygulandırırken aynı zamanda güçlü olduğunuzu da hissetmenizi sağlayacaktır. İşinizle ilgili kısa yolculuklar önemli iş bağlantıları yapmanızı sağlayabilir.

Ağustos YAY 2016

Sağlığınız başta olmak üzere pek çok konuda yaşanacak olumlu gelişmelerle mutlu olacağınız bir ay karşılıyor sizleri. Eğitiminizle ilgili yabancı ülke ya da kişilerden gelecek şanslar elde edebilir sürpriz yolculuklar gerçekleştirerek kendinizi geliştireceğiniz imkanlar elde edebilirsiniz. Ay’ın son günlerinde yediklerinize dikkat etmelisiniz mide ve bağırsak sisteminizde küçük sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay finansal konularda beklediğiniz iyi bir haberleri alabilir arzu ettiğiniz önemli bir yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Aile hayatınızda da güzel etkiler sizlerle aile üyelerinizle keyifli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Eylül YAY 2016

Bu ay iş ilişkisinde olduğunuz yeni tanıdığınız kişilerle samimiyet ölçünü iyi ayarlamalısınız. Aşırı güven ya da samimiyet başınızı ağrıtacak durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Ortak işleri olan Yay’lar bu ay beklediğiniz kazançları elde edebilir aylardır sabırla beklediğiniz gelişmeleri hızlı bir şekilde yaşayabilirsiniz. Anında kararlar almanız gereken durumlarla karşılaşabileceğiniz bir aydasınız nedenleri niçinleri bir yana bırakın ve parlak zekanıza güvenerek kararlar alın. Özel yaşamınızda ise ruh eşinizle hayatınızı birleştirme kararı alabilirsiniz.

Ekim YAY 2016

Ekim ayı sizler için her konuda mücadele ve ciddiyet gerektiren konularla dolu enerjileri barındırmakta. Zor olan için savaş vermeli ve azminizle başarı elde edeceğinize inanarak ilerlemelisiniz. İş hayatınızda köklü değişimlerle karşılaşabilir, Yabancı yatırımlar ya da yatırımcılarla finansal olarak kar getirecek işler gerçekleştirebilirsiniz. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan ilerlemeniz gereken bir aydasınız. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Yay’lar huzurunuzu kaçırmak isteyen eski eş ya da sevgilinizin her ne olursa olsun, mutluluğunuzu bozmasına izin vermeyin.

Kasım YAY 2016

Bu ay yeni anlaşmalar eğitim hayatınızda değişiklerle ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Başarınızı kıskanan kişilerin türlü oyunları iler karşılaşabilir öfkeye kapılarak yanlış kararlar verebilirsiniz. Kredi sözleşme anlaşma ya da yeni bir iş planınız varsa ayrıntılara önem vermeli içinize sinmeyen bir iş ya da projenin içinde yer almamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise kalbinizden geçenleri sözlerinize yansıttığınız anda korkularınızın boşa olduğunu anlayacağınız keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aralık YAY 2016

Aralık sizin için iş ve eğitim hayatınızda bazı engelleri beraberinde getirebilir. İşinizi değiştirme planınız varsa bunu yapmayın ve var olan şartları iyileştirmek için çaba gösterin. Eğitim hayatınızda öğretmenlerinizle iletişimizde sorunlar yaşayabilir kendinizi geri planda tutma eğilimi içinde olabilirsiniz. YAPMAYIN! Siz öğrenme gücü yüksek disiplini bir doğaya sahipken kim olursa olsun sizi yolunuzdan çevirmesine izin vermeyin ve azimle çalışmaya devam edin. Özel yaşamınızda ise samimiyetinizin ödülü AŞK ile alacağınız bir aydasınız.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık