Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Venüs Geri Hareketinde 5 - 31 Ekim Venüs Akrep Burcunda Geri Harekette Olacak

Venüs geri hareketi döneminde şehvet ve tutkular üzerine kurulan ilişkiler Venüs doğru hareketine başladığında üzüntü ve pişmanlık içinde sona erecektir. Venüs geri hareketi aynı zamanda gerçek aşkı da getirebilir fakat zorluklar mücadele getiren şartlar aşkı zorlu bir sınavdan geçirir bu süreçte. Sınavı geçen aşıklar gerçek aşkı kalıcı bir şekilde yaşayabilirler!

Güzelliklerin Aşkın gezegeni Venüs ‘ün geri hareketi, Sevgi duymayı da sevgi görmeyi de zorlaştırabilir. Aşk hayatımızda üzüntüler yaşanabilir. Geri hareketti Venüs Savaşçı yönünü gösterir ve acı çektirdiysek bırakıp gittiysek sevgiye kıymet vermediysek aynı şekilde karşılığını almamıza neden olur. Ektiğimizi biçeriz bu süreçte. Venüs aynı zamanda üreme sistemini yönetir. Venüs gerilemesi sırasında cinsel organlar ile ilgili rahatsızlıklar artabilir. Zührevi rahatsızlıklar, üreme organı hastalıkları artabilir. Bu anlamda kişisel hijyene dikkat edilmesi önemlidir. Venüs gerilemesi, makyaj ve mücevherin aşırı kullanımı ve hatta kozmetik cerrahiden şekil bozukluğu olarak da görülebilir.

Son olarak Venüs gerilemesi, bir zamanlar sizi hayal kırıklığına uğratan aşk hayatınızdaki acı deneyimleri mükemmelleştirmek için de sürprizler hazırlar sizlere. İlişkilerde ki tecrübeleriniz arttıkça, geçmişle hesabınızı kapatır daha sevgi dolu ilişkiler yaşamaya başlarsınız. Ayrıca Venüs geri hareketi sürecinde estetik operasyonlar istenilen sonucu vermeyebilir. Kişisel doğum haritanızda Venüs’ün yerleşimini inceletmeli ve bu tarz bir uygulamayı bireysel haritanıza göre yaptırıp yaptırmamanız gerektiğini uygun gün ve saat için öğrenmelisiniz. Aksi takdirde istenmeyen durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ben Venüs’ ün kızı olarak aşka sevgiye emek verin yürek verin ve hiç vazgeçmeden sevebilmenin mükafatını almak için AŞK a tutunun ve hayatınızı AŞK ile bütünleştirmek için AŞK için savaş vererek ZAFERİNİZİ sevgi ile alın derim.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık