Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Venüs 9 Haziran'a Kadar Hangi Burcun Seyrinde?

VENÜS yönetici olduğu BOĞA Burcunda seyrine başladı 9 Hazirana kadar Aşk Sevgi güzelliklere emek verip vazgeçmeyenler Mükafatlar ile karşı karşıya kalacaklar. Afrodit’ten daha anaç bir karaktere bürünmüş ve İmparatoriçeler sıklıkla VENÜS ile özdeşleştirilmiştir. Eşten sevgiliden beklenen doğurganlık ve iffet erdemlerinin timsali olarak, Venüs hem soylu zümreden hem de Roma vatandaşı kadınların heykel yontularında ölçüt olarak alınmıştır.

Venüs’ün İki versiyonu vardır (Sabah yıldızı Lucifer ve akşam yıldızı Vesper): Biri ruhani sevginin diğeriyse fiziksel çekiciliğin tanrıçasıdır. Venüs boğa ve terazi burçlarını ve aynı zamanda Doğum haritalarımızda 2. ve 7. evi yönetir. Herkesin bildiği gibi “Akşam Yıldızı”, ilişkilerde partnerlerin birbirlerine olan sevgisini, ilgisini de temsil eder. 2019 yılında boğa burçları kendi sağlıkları kadar çevresindeki sevdikleri içinde neyin daha iyi olacağına karar verecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Venüs, başkalarıyla işbirliği yapma isteğini, bilinç altı arzusunu temsil eder.

Hayatın tadını çıkarmamıza yardımcı olur ve bize estetik fiziksel olarak güzellikler ve keyif verir.

Astrolojik olarak önümüzdeki 6 yıl, Uranüs Boğa burcunda kalırken, bağımsızlık, özgürlük, iyimserlik, iş gücü konularında (dürtüsellik) Boğa burçlarının davranışlarına limit koymada problemler yaşamalarına neden olabilir. Boğa burçları, profesyonel olarak başarılı olmak için daha kararlı ve istekli olacak. Dağları yerinden oynatmak isteyecekler ve bazıları bunu başaracak.Yönetici gezegenleri Venüs’ün etkisi ile 2019 boyunca Boğa burçları Venüs’ü Boğa burcunda yerleşmiş olanlar başkalarıyla olan ilişkilerini geliştirecek daha hoşgörülü olacak ve ilişkilerinde mutlu olup mutlu etmeyi başarabilecekler.

Venüs Boğa burcundayken

Bu sevgi dolu gezegen Boğa burcunda ilerlediğinde bu dünyanın ne kadar güzel olabileceğinin farkındalığı. Venüs'ün yönetici burcunda ki varlığı, karmaşıklıkları basitleştirme, temellere inme ve sıfırdan ilişkileri yeniden kurma zamanıdır. Bu geçiş sevgi  aşk ve para meselelerini açıklığa çıkarmak için ideal bir zamandır. Venüs Boğa burcunda olduğunda AŞK en güzel haliyle hayatlarımızı kuşatacak! Bu enerji, bizi yavaşlatmaya, anı yaşamaya ve  hayatımızda ki özel  insandan zevk almanın yollarını bulmaya teşvik ediyor. Şimdi siz  ve sevgiliniz aşk ile birbirinizi sarıp belki harika bir film izleyebilecek birbirinizi sevgi ve güvenle tamamlayabileceksiniz. Bu enerji altında duygularınızı özgür bırakın ve sizi sevgisi ile besleyen o özel insanı aşkla şımartmak tan korkmayın.

Boğa, ihtiraslı tutku karşısında istikrar arayan güvenlik odaklı bir burçtur. Bu, gezegen yönetici olduğu Boğa burcu ile bir araya geldiğinde, hızlı ilişkilerden veya gündelik buluşmalardan daha fazla sorumluluk almaya hazır hissetmemeizi sağlar. Bir ilişki istiyorsak veya devam eden bir ilişkimiz varsa, İlişkimizi bir sonraki seviyeye taşımaya karar verebilir aşkı sahiplenip evlilik kararı alabiliriz.

Fakat Venüs'ün Boğa burcunda olduğu zamanlar bilinen Boğa inatçılığıyla özel ve iş hayatlarımızda ortaklığımızın kopması ihtimali de söz konusu olabilir. Bu, herkesin dikkat etmesi gereken kozmik bağlaşmanın bir dezavantajıdır. Bir ilişki içindeyseniz - veya bağlılık yolundaysanız - bu, ikinizin bir çift olarak ilerlemenin daha zor olduğu bir zaman olabilir. İnadınız AŞK’a olmamalı! Bu enerji ile birbiriniz ile zıtlaşmak yerine yapıcı sevecen fedakar olmalı AŞK’a emek yürek vermeli inanmalısınız. Eğer bekarsanız, kendinizi açıp yeni birine izin verme konusunda içsel bir direnç hissedeceğiniz zamandır. Unutmayın: Biraz esneklik çok yol kat etmenizi sağlayabilir.

Venüs doğum haritalarınızda Boğa burcunda yerleşimdeyse

İhtiyaç duyduğunuz şeyler, istikrar, güvenlik ve konforla ilişkilendirildikleri için maddi öğeler ön plana gelebilir. Para bilinçli tarafınız sizi tutumlu kılarken, zaman zaman aşırı harcama eğiliminizde artabilir bu dönemde. Bu, lüks restoranlarda yemek yemek, lüks çarşaflarda uyumak ya da tasarımcı kıyafetleri giymek gibi eğlenceler sizlere cezbedici gelse de kontrolü elden bırakmayın.

Venüsü Boğa burcunda yerleşimde olanlar AŞK meseleleri söz konusu olduğunda, kendilerini ifade etmeyi çok severler! Venüs Boğa burcunda ilerlerken sorgulamak yerine güvenmeli ben demek yerine biz olmak için emek vermelisiniz. Sizler zor güvenen kişilersiniz fakat bir kez ısındığınızda inanılmaz derecede özverili ve sadık bir partnersiniz.

Venüs Boğa burcunda ilerlerken Boğa burcu bir kaya kadar sabittir, bu yüzden çok kolay değişiklik yapmazlar bu hem gücün hem de zayıflığın göstergesidir. Bazen kalıplara sıkışıp kalmanıza rağmen, bir kez karar verdiğiniz de kararlılığınız sizi hayatınızın her alanında başarılı kılar. Sizleri bu kadar özverili merhametli yapan yegane olgularınızı sahiplenin şimdi korkularınızı yenmeli alışkanlıklarınızı değiştirip özünüz deki güzellikleri HAK edenler ile paylaşın ve  yenilenme zamanı nı iyi değerlendirin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık