Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Venüs 16 Mayıs'a Kadar Hangi Burcun Seyrinde?

VENÜS 16 MAYISA KADAR KOÇ BURCUNDA SEYRİNDE

Venüs'ün Koç burcunda ki ateşli enerji ile birleştiğinden özlemlerimizi görmezden gelmek imkansız! Venüs, sevgi, para, güzellik ve arzu gezegenidir ve bağımsız Koç burcundan geçtiğinde, kendi ihtiyaçlarımızın önemli olduğunu hatırlatırız ve bunların karşılandığından emin olmak isteriz.

Venüs Koçtayken;

Venüs, zodyakın ilk burcu olan Koç burcundan geçerken, hepimize sevgi, para ve kişisel farkındalık konularında yeni bir başlangıç yapma şansı verir. Venüs Koç burcunda ilerlerken eski kalıpların tek taraflı fedakarlıklara dayalı kullanılıp suçlanıp haklı çıkmak adına haksızlıklara uğradığıız ilişkilerin artık yeri olmayacaktır hayatlarımızda. Bunun yerine, yeni deneyimler bizi tüm kalbi ile sevenler ile gönül mabedlerimizin aşkla tamamlanacağı enerjiler hakim gökyüzünde.

Koç, büyük ölçüde kendini ve kendi çıkarlarına odaklanan, oldukça bağımsız bir enerji ile ilişkilidir. Bu nedenle, Venüs'ün Koç geçişi sırasında aşk ve ilişkiler de bazen bencil veya dengesiz düşünceler içinde olunabilir özellikle Güneş Yükselen ya da Ay burcu Koç olanlar bu enerjiden daha yoğun etkileneceklerdir. Ancak bekar ve ilişkisi olmayanlar bu geçiş altında  kendi ihtiyaçlarınızı belirlemek ve seçeneklerinizi keşfetmek için harika bir zaman diliminde olduğunuzu unutmayın. Koç burcunda ilerleyen Venüs, başkaları ile tanışırken ve onlarla etkileşimde olduğumuzda kendimizi daha emin ve iddialı kılan cesur bir ateşi tutuşturur ruhlarımızda. Evli ve ilişkisi devam edenler ise birbirinizin kişisel isteklerini araştırmak ve birlikte yeni şeyler yaşamak, aranızdaki aşk ateşini yeniden tutuşturabilirsiniz. Aşkı güçlendirmek biz olabilmek tutkuyu uyandırmak bu sürecin bizlere getirileri arasında.

Para anlamında, Koç'taki Venüs, kendinize yatırım yapma zamanıdır bizler için büyük alımlara veya uzun vadeli yatırımlara değil, güveninize ve yaşam zevkinize katkıda bulunan heyecan verici şeyler için yatırımlar yapabilir. Yeni bir kıyafet, saç modeli ya da kişisel bakımlarımızı gerçekleştirebiliriz bu enerji altında yine de dikkatli olmakta fayda var.

Hava ve Toprak grupları Koç burcunda ilerleyen Venüs, derin bir şekilde aşık olma veya uzun vadeli taahhütler verme zamanı değil sizler için dikkatli davranın. Bu dönemi ilişkilerde bir test aşaması gibi düşünün. Geçmişten korkmadan ya da gelecek için endişe duymadan, şu an yaşamakla ilgilidir.

DOĞUM HARİTALARINIZDA VENÜS KOÇ Burcunda yerleşimdeyse, sizler için bu süreç, hayatta arzuladığınız her şeye sahip olabileceğinizi ve kişisel güven, çekicilik ve kişisel farkındalık ile doğru kararlar almanızı sağlamada oldukça güçlü kılacaktır sizleri.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık