Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz 2018 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Boğa olanlar,

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.
Mars Retrosu
Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak. 
Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış  olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile  daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.  

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın. 


Temmuz Boğa 2018 
Büyük değişimleri beraberinde getirecek enerjiler ile dolu bir ay sizleri karşılamakta. Çok çeşitli yeni fırsatlar ve büyüme elde edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yeni olan her şey yorgun ruhunuzu dirilecektir. Yeter’ ki planlı ilerleyin ve içinize sinmeyen hiç bir şeyin içinde olmama prensibini ortaya koyabilin. Sizi yoran kıran canınızı defalarca aynı yerden yakanların büyük imtihanlarına seyirci olurken siz yeni yolların başrolünde olabilirsiniz bu ay.   Aşk hayatınızda evliliğiniz ve ilişkileriniz  için  bu yıl biraz çalkantılı enerjiler söz konusu olacaktır.  Bu olası krizler eşinizin tavır ve davranışları ile ya dengelenecek ya da zorlaşacaktır.  Bekar Boğa’lar ise ilgi odağı olacakları seçim yapmakta zorlanacakları sürpriz gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirler. Geçen aylara nazaran, Bu ay  her zamankinden daha güvende ve korkusuz hissedecek ve bunu başarılı bir şekilde çevrenize yansıtmayı başarabileceksiniz. Aile üyeleriniz ve çalışma arkadaşlarınız ile ekip çalışmaları büyük kazanımları ve tanınırlığı getirecektir sizlere.  Ay boyunca alacağınız akıllıca kararlar size yeni kapıları yeni seçenek dolu hayat yolarını aralayacak enerjiler olarak karşınıza çıkacaktır. Gelir kaynaklarınızın büyüdüğü bu ay boyunca akrabalar ve çok yakın olduğunuz arkadaşlarınızın iş ya da eğitim hayatınızda ki tercihlerinize sözlü müdahalelerde bulunmalarına dahi izin vermemelisiniz. 

Ay karşıt burcunuz Akrep'te olduğu günler de önemli kararlar cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık