Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz 2018 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Akrep olanlar,

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.
Mars Retrosu
Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak. 
Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış  olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile  daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.  

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın. 
 

Temmuz Akrep 2018 
Bu ay projeler ve fırsatlar açısından büyük ölçüde çaba sarf etmeniz gereken enerjileri barındırıyor sizler için. Özellikle bütçenizi ve finansınızı iyi kontrol etmeniz gerekiyor, aksi takdirde bu alandaki zorluklar yaşanabilir. Aşk hayatınız karışık enerjilerden geçecek bu ay. Bazı anlar çok heyecan verici gelişmeler yaşayacak bazı  anlarda da görüş ayrılıklarının 3ncü şahısların yarattığı üzücü olaylardan dolayı isyankar bir tutum içinde olabilirsiniz. seçimlerinizi siz kalbiniz ile vermeyi kendinizi yok saymadan hareket etmeyi başardığınız an her şey değişecektir. Bekar Akrepler sizin için doğru olacak insanla yollarınız kesişebilir seviyeli saygın ve sevgi dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Akrepler  tutulmaların yansıması ile evlilik hayatınızda büyük krizler ve haksız ithamlar ile mücadele vermek zorunda kalabilir bu sürecin sonunda ise kendi isteğiniz ile ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz.  Temmuz 2018 Boyunca takıntılı aile bireyleri ve arkadaşlarının söylemlerini çok fazla önemsememeye özen gösterin aksi takdirde iş ve eğitim hayatınızda zor durumda kalabilirsiniz. İş eğitim ve özel yaşamınızda hiç kimseyi değil kalbinizi hayalleri değil gerçekte yaşananları görmeyi seçin ve kararlarınızı gerçekçi bir yönde belirleyerek uygulamayı düşündüğünüz şeyleri geciktirmeden gerçekleştirin. 


Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık