Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Şubat 2021 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzü iş hayatınızda üzerinize oynanan oyunların bozulacağı ve size karşı bu oyunun içinde yer alan insanların pişmanlık içinde karşınıza gelip haksızlıklarını kabullenerek hakkınız olan kendi elleri ile size teslim edecekleri enerjiler ile karşı karşıyasınız. Adalet tecelli ediyor ve siz doğrularınıza sahip çıkmaya başarabilirseniz mükafatını fazlası ile alacaksınız.

11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ise meslek hayatınızda pek çok ilki ve aleyhinize gelişen pek çok durumun lehinize çevirecek enerjileri  müjdeliyor sizlere. İş değişikliği terfi zam da söz konusu olabilir sizler için. Özel yaşamınızda ise ailevi sorunlar düzeliyor hastalıklar finansal kaygılar zihninizde ki yanlış düşüneceler ve  fikir ayrılıkları çözüme kavuşuyor. Sağlık sorunları olan Aslanlarda rahat bir nefes alıyor bu ay. aşka emek yürek verin ve gereken cesareti ortaya koymakta tereddüt etmeyin. Fiziksel rahatsızlıklarınızı aşmak için fitnes yapabilir kaslarınızı zorlamadan güçlendireceğiniz sportif aktivitelere yönelebilirsiniz.

12 - 10 Şubat tarihleri arasında gayrimenkullerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sizlere tavsiyem cesaretli davranın ve yatırımlarda bulunun. 28 Şubatta Dolun Ay enerjisi ile özel yaşamınızda kaygılar ve başkalarından kaynaklanan sorunları çözümleyecek daha önce olmadığınız kadar huzurlu mutlu olup güven ve sevgiyi karşı tarafa da hissettirebeiceksiniz. Süregelen aşk dolu bir beraberliğiniz varsa evliliğe giden yolda ilk adımı yine bu döngüde atabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık