Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Şubat 2020 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Batı Astrolojisi ŞUBAT Ayı Analizi

Bu  ay, İş hayatınızda da ikili ilişkilerinizde de verdiğiniz sözleri yerine getirmekle ilgili konularda şans sizden yana İş hayatınızda çok daha iyi ilişkiler kurabilir zorlandığınız problem yaşadınız insanlarla uzlaşı sağlayıp tartışmalardan kaynaklı problemleri çözümlü yiyebilirsiniz kariyer değişikliği Büyük olasılıkla ay ortasına itibaren etkili olacak sizler için yolunuza çıkan zorlukları açabileceğiniz de inanmadı pozitif diye odaklanmalı başarı Bu sayede gelecek Ayrıca baba ve babanızın ailesi ile ilişkilerde gerginlikler söz konusu olabilir yaşanan problemler haksız durumlar söz konusu işler resmi haklarınızı hukuki olarak ortaya koyarak Siz daha fazla üzmelerine izin vermeye bilirsiniz Aşk hayatınızda ise karşılıklı duygu yoğunluğu ilişkinizde farklı bir boyut kazandırabilir bu ay.
BOĞA HİNT ASTROLOJİSİ ŞUBAT AYI ANALİZİ
Kundalini enerjisi içinizde ki gücün farkındalığına eriştirecek sizleri. Sıra dışı deneyimler ezberlerinizi bozdurup özün güzelliğini keşfetmenizi ve yenilenmenizi beraberinde getirebilir sizlere.  İşinizde transfer  yada önemli bir değişim şansı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ay Babanızın sağlığı etkilenebilir. Kısa süreli endişeler deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda pek çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz, ancak bu durum kısa sürede halledecek ve büyük bir başarı elde edebileceksiniz. Resmi işleriniz yurt dışı eğitim ve iş hayatınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Başarı elde etmek için çok uğraşmanız gerekecek olsa da bunu başaracağınıza inandığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.  Ev değişikliği yerleşim değişikliği gibi konularda bu ayın getirileri arasında.

Eğitim: Eğitim hayatınızda bu ay öğrenim gücünüzün yükselmesi ile en zorlu sınavları bile başarı ile kazanabilir. Farklı alanlarda istikrar sağlayabilirsiniz. Güçlü hafızanız ay boyunca istikrarı arttırmanıza katkıda bulunacaktır.

 

Seyahatler: 3 10 Şubat tarihleri arasında seyahat planlarınızda iptaller gecikmeler söz konusu olabilir.

Sağlık: Bu ay sağlığınız güçlenmeye başlıyor. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için doğal beslenmeye ve uyku düzeninizi dengelemeye çalışmanız yararınıza olacaktır.

Finans, Şubat ayında ki  güçlü enerjiler,  Etkili ve köklü değişimleri de beraberinde getiriyor sizlere. Yıldığınız bittiğini düşündüğünüz umutlarınız yaşama sevinciniz güçlü bir şekilde diriliyor ve siz yaşama çok daha sıkı bağlarla sarılmaya başlıyorsunuz. İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanslısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Ortaklıkları olan Boğa’lar ise finansal konularda bilginiz dışında gelişmeler olmaması adına kontrollü davranmalı tepkilerinizi açıkça ortaya koyarak hareket etmelisiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık