Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Oğlak 2016 Yıllık Burç Yorumları

Oğlak 2016 Genel

Sevgili Oğlaklar bu sene başkalarının parasını idare etmek konusunda yavaş ama olumlu ve sürekli gelişmeler yaşamaya başlayacaksınız. İş hayatınızda başarılı olacaksınız ikili ilişkilerinizde bazı iniş çıkışlarla karşılaşıp, ufak tefek meselelerin sorun haline geldiği durumlarla karşılaşsanız da genel anlamda Eylül ayından sonra mutluluğu ve şansı yakalayabileceksiniz. Bu yıl normalde almayacağınız bazı riskleri alıp, Aklın keskin kılıcını sonuna kadar kullanarak birilerine dersler verirken kendi şansınızı yükselteceksiniz. 2016 da Oğlakların hızlı bir yükseliş beklememeleri gerektiğinin ancak yavaş da olsa ilerleme kaydedeceklerinin altını çizmekte fayda var.
Jüpiter Eylül 2016 ya kadar Oğlak burçlarının 9 evinde etkili olurken, Oğlakların ufkunu hem fiziksel hem de zihinsel olarak, genişletip aydınlanmalarına katkıda bulunacak. Fiziksel olarak, size yararı ise gençleşmenize kaybettiğiniz dinamizmi yeniden kazanmanıza katkıda bulunacak. 2016 da Kültürel, bilimsel, eğitimle konularda kendinizi geliştirip başarıyı yakalayabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu yıl boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu suçlulukları ortaya çıkan uyanıkların yalanlarına aldanarak merhametinizin size hata yaptırıp düşmana 2nci şansı tanımamanız olmalı. Neptün enerjisi ikna yeteneği olan sahtekar yüzlü kişilerin etkisinde kalmanıza neden olabilir unutmayın! Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu yönetici gezegeniniz Öğretmen Satürn kazalara sebebiyet verebilir yıl boyunca aracınızın durumunu kontrol ettirmeli direksiyon başında seyahat ederken dikkatli olmalısınız. Satürn'ün Retro geri hareketinde ve Mars 12nci evde olduğunda Mart Mayıs ve Ağustos ve Eylül aylarında çok DİKKATLİ olun.

Oğlak 2016
Aşk ve İlişkiler

Bu yıl Aşk hayatınızda var olan ilişkinizi koruyup güçlendirmek için koruyucu tutkulu sevginizi gösteren bir tutum içinde olmanız gereken bir yıl sizleri karşılamakta. Evli Oğlaklar aşk hayatınızda ki uyum ve denge ile mutluluğu yakalayabilir eşinizle bir olabilmenin maddi manevi güzelliklerini deneyimleyebilir senenin ilerleyen zamanları içinde arzuladığınız evi birlikte alabilirsiniz. Merkür geri hareketi ilişkilerde sorunlara yanlış anlaşılmalara ve ilişkinizden rahatsızlık duyan huzurunuzu kaçırmak isteyen sözde dost özde düşmanların oyunlarına gelmenize neden olabilir. ÇOK DİKKATLİ davranın ve mutluluğunuzu hiç kimsenin gölgelemesine izin vermeyin. 6 Nisan 13 Haziran tarihleri arasında bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar ile evli ve ilişkileri kağıt üzerinde devam eden Oğlaklar farklı arayışlara yönelebilir aşkın tutkunun peşine düşerek tutarsız ve maddi manevi zarar görecekleri kısa süreli beraberlikler yaşayabilirler. Mayıs ayının 2nci haftasından sonra evli ve bekar Oğlaklar için romantizm rüzgarları esmeye başlamakta. Bekar Oğlaklar bu süreçte başlayan kalıcı ilişkilere adım atabilirler.

Oğlak 2016
Kariyer ve Finans

Kariyer hayatınızda çok çalışmanın disiplinle hareket etmenin kazanımları ile mükafatlandırılacağınız bir yıl sizleri karşılamakta. Yılın ilk yarısı geçen seneden süregelen işlerinizi tamamlayacak ve yeni başlangıçlara hazırlık içinde olacaksınız. İlk 9 ay işinizi genişletebileceğiniz imkanlara kavuşabilir daha doğrusu sabır ve azminizle imkanlar elde edebilirsiniz. Ekim 2017 ye kadar profesyonelliğinizi konuşturacaksınız adeta. Bu size maddi kazanımlar sağlarken sizlere şöhreti de getirebilir. Finansal olarak şartlarınızı iyileştirecek kalıcı işlerin altına imza atacaksınız. Yıl boyunca kazançlarınızda ki hatırı sayılır artış gizli düşmanlarınızın da iştahını kabartacaktır. İşinizle ilgili her konuda gizliliğe önem vererek hareket etmek olası zararları minim alize edecektir.

Oğlak Sağlık 2016
Bu yıl olası sağlık komplikasyonları zihinsel gerginlikler ve stres kaynaklı olabilir. Hazımsızlık, şiddetli baş ağrısı, göz sorunları, böbrek ve karaciğer bozuklukları ile karşılaşabilirsiniz. Olabildiğince stresi azaltmaya çalışmalı ve sporu günlük yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz.

Oğlak burçları için dikkat edilmesi gereken tarihler
Ay Aslan'da olduğunda yolculuklardan kaçının. Ay Aslan, Akrep, Kova burçlarında olduğunda önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 20 Ocak 7 Mart 25 Nisan 7 Mayıs 17 Haziran 20 Temmuz 19 Eylül 8 Ekim 21 Kasım 22 Aralık tarihlerinde yatırımlardan Alım ve satımlardan uzak durmalısınız.

Ocak OĞLAK 2016

Ocak ayı siz Oğlakların mali konularda sevindirici gelişmeler yaşamanızı sağlayacak enerjilere sahip. Bekleyen görevleriniz yapmanız gereken işler projeler varsa, bu ay doğru bir adımlar atabilir başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ancak ay boyunca herhangi bir büyük yatırım yapma planınız varsa iyi düşünmeli mümkünse ertelemelisiniz. İnşaat işleri ve gayrimenkul ile ilgili olumlu gelimeler beklediğiniz gibi ilerleyecektir. Ailevi konularda kendi yakınlarınız canınızı sıksa da eş ya da sevgilinizle iletişim ve uyumunuz oldukça güçlü olacaktır.

Şubat OCAK 2016

Temposu yüksek ve yoğun bir ay karşılıyor sizleri. İşlerinizi yetiştirmekte zorlanabilir buna bağlı midenizle ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. iş hayatına yorgun ve huzursuz bırakabilir. Eğitim hayatı devam eden Oğlaklar sizlerde ay ın ilk yarısında zorluklarla karşılaşacak olsanız da başaracağınıza olan inancınızı kaybetmeden hareket etmelisiniz. Aile hayatınıza gelince, ay boyunca olumlu etkiler sizlerle birlikte. Bu ay iş değişikliği yada finansal ortaklıklar yatırımlardan uzak durmalısınız.

Mart OĞLAK 2016
Bu ay karışık etki ve olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş yükünüzde sorumluluklarınızda artacaktır. Ama buna değeceğinden emin olabilirsiniz. Bu ay kazanımlarınız önemli yatırımlar yapmanıza ve mali sıkıntılarınızın tam olarak sona ermesini sağlayabilir. Özel yaşamınızda dikkatsizce söyleyeceğiniz sözler eşinizi kırmanıza ve buna bağlı gerginliklerin yaşanmasına sebep olsun istemiyorsanız düşüncesizce söylemlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Bekar Oğlaklar sizler de iş arkadaşlarınızdan birinin yakın ilgili ve duygularını ifade etmesi ile büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Ne ön yargılı ne de çok hevesli davranın gelişmelere ayak uydurarak hareket edin.

Nisan OĞLAK 2016

İş ve eğitim hayatınızda başarınızı arttıracağınız mali konularda güçleneceğiniz fırsatlarla karşılaşacağınız bir aydasınız. Ayın ilk haftasında şansınız bu konularda oldukça yüksek. artırmak ve mali yükseltmek için fırsat verecektir. Eşinizin iş hayatında yaşanacak olumlu bir gelişme de sizler için mutluluğu ve kazanımları beraberinde getirecek ve tüm ailenizi olumlu yönde etkileyecek. Özel yaşamınızda bekar Oğlaklar birlikteliğinizin tadını çıkarırken partnerinizi daha yakından tanımaya çalışmanız akıllıca olacaktır.

Mayıs OĞLAK 2016

Bu ay başında hem kişisel hem de profesyonel hayatta zorluklarla karşılaşabilir haksızlıklarını öğrendiğiniz kişilerin kirli ve öngörülmesi zor oyunları ile karşılaşabilirsiniz. Merhamet duygunuzun yanıltıcı olabileceğini aklınızdan çıkarmadan sapla samanı birbirinden ayırt etmeli geçmişte size yaşatılanları unutmadan hareket etmelisiniz. Mali konularda kısa süreli krizler stres ve endişelerinizi arttıracaktır. Bu kısa süreli bir etkidir. Ay ın 2nci yarısı vücudunuzun bağışıklık sistemi kolayca mevsimsel geçişlerden dolayı zayıf düşebilir ve buna bağlı sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Ay sonunda doğru giderleriniz artacak olsa da paniğe kapılmayın her şey kendiliğinden yoluna girecektir. İş ve özel yaşamınızda ay boyunca yeni bir şeylere başlamaktan uzak durmanız yararınıza olacaktır.

Haziran OĞLAK 2016

Bu ay sizler için yüksek aynı zamanda zorlayıcı enerjileri beraberinde getirmekte. İşinizle ilgili pek çok kaynaktan önemli gelişmeler yaşayabilir kalıcı iş birlikleri gerçekleştirerek kariyerinizin en iyi sürecinin startını verebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz pek çok imkanda sizleri karşılamakta. Gelelim madalyonun diğer yüzüne ay boyunca alkol almaktan kaçının ve direksiyon başına geçtiğinizde çok dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise eşinize zaman ayırmalı onun omuzlarında taşıdığı yükü hafifletmek için maddi manevi yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz. Bekar Oğlaklar arkadaşlarınız hayatınızda biri olması için baskı yapabilir ve siz onları kırmamak adına karşınızda ki kişiye şans tanırken kendinize haksızlık edebilirsiniz dikkatli davranın.

Temmuz OĞLAK 2016

Ay boyunca iş hayatınızda her hangi bir şey yapmadan önce, akıllıca düşünmek dikkatle düşünmek bu ayın şifresi sizler için. Aileniz ve akrabalarınızla sorunlar yaşayabilir bencil egoist yaklaşımları karşısında öfkeye kapılabilirsiniz yapmayın. Sadece dinlemede kalın ve bırakın içlerindekini dışarıya yansıtsınlar sizi her zaman istedikleri noktaya getiremeyeceklerini öğrenmelerinin vakti geldi. İş değişikliği ya da ortak projeler zararlı sonuçlara ve maddi kayıplara neden olabilir bu konulara hassasiyetle yaklaşmanız yerinde olacaktır.

Ağustos OĞLAK 2016

Maddi manevi pek çok sıkıntınız bu ay tam anlamı ile sona erecek. Başarı hayatın her alanında sizi takip edecek ve karşınıza değerlendirebileceğiniz pek çok fırsat çıkacak sizi seven dostlarınız ve eşinizin desteği ile çok önemli işler gerçekleştirebileceksiniz. Bekar Oğlaklar bu ay ruh eşinizle karşılaşabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilir var olan ilişkinizi nikahla taçlandırabilirsiniz. Yeni bir araç satın alma veya yeni mülk gibi gelişmeler ay sonuna doğru sürpriz yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Eylül OĞLAK 2016

Bu ay iş adamları ve iş kadınları için adeta biçilmiş kaftandır. Yaptığınız işlerin olumlu geri dönüşümü hızlı bir şekilde gerçekleşmeye başlayabilir. Bu ay anneyi ilgilendiren gelişmeler yaşayabilir olumlu ya da tam tersi olumsuz durumlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar ay ortalarında ciddi bir aşk ilişkisi içine girebilirsiniz. Maddi konularda beklenmeyen karlar elde edebilirsiniz.

Ekim OĞLAK 2016

Gökyüzü bu ay kardeşlerinizden gelecek zararlara karşı uyarıyor sizleri. Gerçekçi olmalı ve olayları görmek isteğiniz şekli ile değerlendirmemelisiniz. Aksi halde fazlası ile üzülmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu ay elinizden çıkarmak istediğiniz gayrimenkul ya da araç satışını karlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda eşinizle tatile gidebilir birlikte barış huzur ve mutluluğun keyfini sürebilirsiniz.

Kasım OĞLAK 2016

Kasım ayında kardeşleriniz yada akrabalarınız siz ve eşiniz arasındaki farklılıklar olduğu söylemleri ile kafanızı karıştırmak ilişkinizi bozmak isteyebilirler çok dikkatli davranın. Bu gibi olayların başlamasına dahi fırsat vermeyin. Ortaklıkları olan Oğlaklar için bu ay sıkıntılı gelişmeler ortaktan kaynaklanabilir mali hesaplarınızı kontrol etmeli bilginiz dışında her hangi bir iş yapılıp yapılmadığını denetlemelisiniz. İşinizle ilgili her hangi bir karar almadan önce dikkatle düşünün. Anlaşmaları sözleşmeleri dikkatle okuduktan sonra imzalayın. İşinizle ilgili daha önce yapılan çalışmalardan başarılı sonuçlar alırsınız. Fakat ay boyunca işinizle ilgili fikirlerinizi ulu orta paylaşmamalısınız.

Aralık OĞLAK 2016

İş hayatınızda uzun vadede başarılı olacağınız gelişmeler yaşayabilir güçlü insanlardan göreceğiniz destekle statünüzü yükseltebilirsiniz. Evli Oğlaklar ay boyunca sevdiklerinizle birlikte kaliteli vakit geçirebilir çocuklarınızın başarıları ile gururlanabilirsiniz. Ayın ortalarında işinizle ilgili konularda sizden üst konumda olan kişiler sizin tolerans seviyenizi sabrınızı deneyebilirler sabırlı olun ve kazanın. Finans ve kariyer hayatınızda ki gelişmeler bu ay oldukça etkileyici olacak gibi görünüyor.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık