Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan Ayı Gökyüzü Enerjileri

Hz.Mevlananın söyleminde olduğu gibi İSYANLARDAYIM DEDİ İMTİHANLARDAYDI. FARK ETSEYDİ KURTULACAKTI! İlkesi ile hareket etmemiz gereken fazlası ile hassas bir ay NİSAN.

Eylemler beklenmedik ve ön görülmesi zor olaylarla ilerleyecek bir ay bizleri karşılamakta.Uranüs Pluto karesi şiddet ve eylemlerin uluslararası boyutta olabileceğine işaret etmekte. 3 ve 13 Nisan tarihleri bu bakımdan oldukça dikkat çekici tarihler. Bu süreç içinde organize saldırılar müdahalesi güç ve kontrol altına alınması zor olaylar söz konusu olabilir. Ülkemizin iç güvenliği ile ilgili konularda fazlası ile hassas dikkatli olunması gereken bir süreç. Büyük iyilik Jüpiter, Savaş ve mücadelenin gezegeni Mars Yıldızların öğretmeni Satürn ve Mistik gezegen Neptün’ ün kombinasyonu. Sağ duyulu ve uzlaşmacı davranıldığında yenilenme yapılanmaları da getirebilir. Öfke ve kontrolsüzce davranıldığında şiddet ve yıkıcı etkilerle istikrarsızlaştırıcı olaylara sebebiyet verebilir. Birey olarak ta toplum olarak ta bu hassas dengede otokontrolümüzün her bakımdan yüksek olması gereken bir ay. Dünya da ve ülkemizde siyasilerle ilgili gizlilik gerektiren konuların ortaya atılması ve buna bağlı tehditlerin oluşması ay boyunca gündemde yer alabilir. Mali konularda 21 Nisan sonrası daha iyicil etkiler söz konusu. Dünyaya göre Türkiye’nin finansal başarısında artış olabilir ve bu mini ekonomik başarı Mayıs ortasına kadar devam edebilir. 2016 yılının ilk yedi ayında Türkiye, hem ulusal hem de uluslararası olaylar nedeniyle sık sık haberlerde yer alacaktır. Göçler dini konular adalet ve fanatizmin arttığı baskın enerjilerle karşı karşıya kaldığımız bir aydayız. 17 Nisanda Marsın Yay burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlaması ve sabit yıldız ANTARES ile gerçekleşecek yakınlaşması ‘’ANTARES kraliyet yıldızlarından biridir. Kraliyet yıldızlığı M.Ö. 3000 yılında Perslerden gelen bir kavramdır. Antares Batının gözcüsü olarak adlandırılır. ANTARES : (9° Yay) ;Serüven ruhu, inatçılık, göze gelen arazlar, Savaş ün ve ani kayıplar, şüphecilik, zorbalık, evlilikler; Mars-Jüpiter-Merkür; talih Nükleer olaylar, yangınlar, kalp problemleri, ırkçılık gibi konularla ilişkilendirilir. Aynı zamanda, Tarihte ki astrolojik verilerde Antares insanlığı ilgilendiren toplumsal ve kitlesel olaylarda büyük trajedileri tetikleyen bir sabit yıldızdır. ‘’ Çatışmalar toplu olaylar ve salgın hastalıklar bu süreçte dünya genelinde artabilir.

MARS Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi, Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Telaşa kapılmadan bu sure içinde var olan şartları korumak sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir. Kişisel doğum haritalarınızda Mars hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda enerjinizi dengelemeli öfkenizin aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz.. Son pişmanlık fayda etmeyebilir ve öfke yüzünden telafisi mümkün olmayan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz.

Nisan ayı gezegen hareketleri:
6 Nisan Merkür Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor.

6 Nisandan itibaren Venüs Koç burcundaki geçişi endişeleri sürpriz olayları tetikleyebilir.

17 Nisan Mars Yay burcunda ‘R’ geri hareketine başlayacak.

18 Nisan Pluton Oğlak burcunda ‘’R’ geri hareketine başlayacak.

PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 18 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 27 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir…

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.
Dr.Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık