Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2021 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzü pek çok ilki yaşayacağınız mali konularda sıkıntılarınızın sona ereceği özel bir ayı müjdeliyor sizlere. NİSAN sizler için aynı zamanda romantik bir ay olacak. Bekar Yengeçler yeni aşk ilişkisi yaşayabilir. Evli olanlar ise eşinizin büyük desteği ile karşılaşabilir birbirinize destek olmanın huzurlu olmanın pek çok konuda olumlu getirilerini deneyimleyebilirsiniz. Finansal konularda ay ortasından itibaren arsa emlak gibi yatırım imkanları bulabilirsiniz. Elinizi çabuk tutmalı şansınızı kazanca çevirmekte tereddüt etmemelisiniz.
Sağlık
Bu ay ruh ve bedensel sağlığınız  için iyi bir ay olacak. Enerjiniz çok yüksek olacaktır, zihin mutlu kalacak ve işten üzerinde duracağım. Öğretmen Satürn’ün etkileri ile çocuklarla ilgili sağlık sorunları yaşanabilir.  Yengeç’in son 10 gününde doğanlar sağlıkla ilgili hassasiyetlere işaret etmekte. Özellikle dikkatli olmalısınız.
 
Ticaret ve Finans
Ay boyunca işinizle ilgili planlarınızı uygulamak için pek çok fırsat elde edeceksiniz.  Tereddüt ve korkularınızdan uzaklaşın ve işinize odaklanarak hareket edin.  Mali konularda şanslı etkiler söz konusu. Ayın 2nci yarısı seyahatlerde sorunlar iptaller yaşanabilir dikkatli davranın ve yolculuklar konusunda ısrarcı olmayın.  
Aşk ve ilişkiler
12 NİSAN ile birlikte ilişkileriniz de her şey yoluna girmeye başlıyor özellikle evli Yengeç’ler olumsuz günler arkanızda kalıyor eşinizin size karşı yaptığı olumsuz davranışlarının farkına varıyor sizi ve ilişkinizi sahipleniyor. Bekar Yengeçler sizler içinde aşk çanları çalmaya başlıyor kalbinizin sesine kulak verin ve pozitif düşünerek mutluluğun peşinden gidin. Aşk hayatınızda dikkat etmeniz gereken konu arkadaşlarınızın olumsuz sözlerine takılıp kalmayın.
Olumlu  tarihler:  1, 4, 12, 22, 28
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 3, 9, 13, 24, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık