Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2021 Aylık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Ay’ın ilk on günü ihmal ettiğiniz dost ve aile bireylerinizi arayabilir bir araya gelebilir soğuk rüzgarları sevginin gücü ile dindirerek kırgınlıkları sona erdirebilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda şans sizden yana şükür  ve disiplinle çalışmaya devam ettiğiniz sürece. Hukuki olarak süre gelen bir davanız varsa sonuç sizin lehinize olabilir ve bunun maddi manevi getirilerini alabilirsiniz. İş ilişkilerinizde gerginlikler yaşadığınız kişilerle yollarınızı ayırabilir size değer veren anlayışlı mesai arkadaşlarınızla yeni bir oluşumun içinde yer alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise beklentilerinizi yeniden gözden geçirerek sahip olduğunuz güzelliklerin farkındalığı ile kendinize adil bir öz eleştiride bulunarak sorunun gerçek temelinin sizden kaynaklandığını kabullenerek başta kendiniz olmak üzere ilişkinizi iyileştirerek kaybettiğiniz mutluluğu yeniden yakalayabilirsiniz.
Sağlık
Ay boyunca genel olarak sağlığınız güçlenecektir. Fakat değişen ruh haliniz ve konsantre sorununuz düşme ya da çarpmalara neden olabilir.
Ticaret ve Finans
Ay boyunca aynı anda iki işi birden yapmaya kalkmamalı biri bitmeden bir diğerinin sorumluluğunu almaya kalkışmamalısınız. İlişkilerinizin iyi olduğu mesai arkadaşlarınızla yapacağınız iş birlikleri sizi her bakımdan güçlü kılmaya yeterde artar. İşinizi  genişletmeyi düşünüyorsanız bu ay sizin için biçilmiş kaftan. Aynı şekilde iş değişikliği yapma planınız varsa 17 NİSAN   başlamadan önce harekete geçmelisiniz. Uzun zaman önce verdiğiniz bir borç para size sürpriz bir şekilde gelebilir. Birikimlerinizi yatırım yaparak değerlendirebilir beklentinizin üzerinde kar elde edebilirsiniz.
Aşk ve Evlilik
Şikayetçi olup umudu kesmek mi? Mücadele edip çözüm üretmek mi? Karar sizin ilişkinizin gidişatı bu sorulara vereceğiniz adil ve dürüst cevaplar sonrasında netleşecektir. Evli iseniz aşk yeniden yaralarınızı sarabilir anlayış sizi birbirinize yakınlaştırarak anlayışı sabrı öğretebilir. Bekar Yay’lar sizler de uzun bir zaman sonra sizi anlayan kendinizi yanında huzurlu ve güvende hissedeceğiniz bir beraberlik içinde bulabilirsiniz.
Olumlu  tarihler:  1, 4, 13, 16, 24
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 3, 9, 11, 18, 27

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık