Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2021 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

İnişli çıkışlı bir ay karşılıyor sizleri. Ani değişimler aya damgasını vuracak nitelikte. Finansal olarak verilen sözler yerine getirilmeyebilir başladığınız bir proje ya da işinizle ilgili yeni bir uygulama bir anda belli bir sebebe dayandırılmaksızın sonlanabilir. Resmi dairelerle ilgili konularda da haklı çıkmak adına girişeceğiniz bir mücadele de hırsla yapacağınız davranışlar zarar görmenize neden olabilir. Ay boyunca sükûnet ve sabır size çok şey kazandırabilir.  Aşk hayatınızda ise evli Kova’lar uzun zamandır adeta can çekişen  maddi manevi zarar gördüğünüz ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Çocuk sahibi Kova’lar onların eğitim hayatı ve arkadaşları ile girecekleri fikir ayrılıkları yüzünden yaşanacak tartışmalar söz konusu olabilir. Kontrolcü olun ama kendinizi belli etmeyin ufak tefek sorunlar aşılacaktır buna inanın. Ailevi konularda ise kendi yakınlarınızdan göreceğiniz manevi destekle enerjiniz yükselecek ve aşk hayatınızda cesaret gösteremediğiniz konularda yaşanacak gelişmeler yeni bir aşkın habercisi sizler için.
Sağlık
Özellikle bayan Kova’lar için rahim ve göğüslerle ilgili hassasiyetler söz konusu her hangi bir rahatsızlık hissetmiyor olsanız bile bu alanlarda uzman bir hekime başvurmak erken teşhisle olası bir tehlikenin önüne geçebilir. Dikkat edilmesi gereken yegane etkilerin başında  ‘’R’’ nde yaşanacak iptaller son dakika golleri ve arkadaşlarınızın söz verdikleri halde yapmadıkları vaatleri olmalı..
Ticaret ve Finans
Ay boyunca yatırımlar başta olmak üzere değişim ve yeni insanlarla ortak projelerde yer almaktan kaçının. Ani finansal kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Ayrıntılara çok önem verin ve birikmiş paranızı başkalarının yönlendireceği yatırımlara yapmadan önce iki kez düşünün.  Ay sonuna doğru her şey yoluna girecektir siz var olanı koruyarak hareket edin.
 
Aşk ve Evlilik
Mutlu bir beraberliği ya da evliliği olan Kova’lar gizli düşmanlıklara dikkat etmeli aranızı açmak için çabalayan kişilerin zaaflarınızdan faydalanarak ilişkilerinizi bozmalarına fırsat vermemeli. Kızgınlık sevinç ya da öfke ile sevdiğiniz insanın arkasından üçüncü şahıslarla konuşmamalısınız. Bekar Kova’lar sizler içinse aşkın dolu dizgin kalbinizi hedef aldığı bir sürecin içindesiniz.
Olumlu  tarihler:  2, 6, 13, 21, 26
 
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 7, 10, 19, 23, 24

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık