Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2021 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

NİSAN sizler iş ve  eğitim hayatınızda zorlu rekabetlerden sonra büyük başarılar elde etmenizi sağlayacak. Toplumsal statünüzde önemli gelişmeler yaşayabilir rakiplerden kaynaklanan engelleri aşabileceksiniz. Evli Koçlar çocuklarınızla gururlanacağınız mutlu olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay ın ilk yarısı gelirleriniz beklentilerinizin altında olabilir ama bu durum enerjinizi düşürmeyecek ve ayın ikinci yarısından itibaren emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız.
Sağlık
Ay boyunca özellikle alerjik bünyeye sahip Koçlar dikkatli olmalı kullandığınız ilaç ya da alkol kullanımına bağlı sorunlar yaşanabilir. Ayrıca Yüksek tansiyon ya da diyabet rahatsızlığınız varsa çok dikkatli olun ve sağlığınızı ihmal etmeyin.
Ticaret ve Finans
 
11 NİSANden itibaren yaptığınız girişimlerin başarılı sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Yeni bir iş kurma planınız varsa 17 NİSANe kadar olan süreci iyi değerlendirmeli elinizi çabuk tutmalısınız. 19 20 21 23 24 NİSAN tarihlerinde kayıp ve hırsızlıklara karşı dikkatli olmalı güvenliğinizi sağlamak için ekstra çaba sarf etmelisiniz.
Aşk ve Evlilik
6 NİSAN 2015  ile birlikte  ile birlikte ilişkileriniz de heyecan başlıyor. İlişkilerinizde süre gelen sıkıntılar birer birer çözüme kavuşuyor ve siz doğru kararlar alacak gücü kendinizde bularak aşk hayatınızda söz sahibi olmaya başlıyorsunuz. Kangren olmuş bir ilişkide iseniz kendi isteğinizle yol ayrımı yaşayabilirsiniz. Bekar Koçlar sizlerde birden fazla kişinin yoğun ilgi ve hayatınızda yer alma istekleri karşısında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ön yargıları bırakın ve aşkın peşinde kalbinizin sizi yönlendirdiği şekilde kararlar alın.
Olumlu  tarihler: 2, 3, 4, 11, 16, 26
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 9, 10, 27, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık