Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2021 Aylık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

NİSAN sizlere risk yönetimini doğru yapabildiğiniz takdirde kazançlı çıkıp ev araba gibi değerli bir şeylere sahip olabileceğiniz finansal fırsatlar yakalayabileceğiniz  bir ay olacak. Kararlarınız parlak zekanız ve yeteneklerinizle birleşince her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecek. Aile bireyleri ve dostlarınızdan gelecek destekle iş kurabilir eğitim hayatınızda zorlu geçen  bir dönemden sonra olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Ayın son 15 günü boyunca aile bireylerinizin sağlığına özen gösterin ve onların rahatsızlıklarını önemseyin. Aksi takdirde kendinizi suçlu hissedebilirsiniz, Onlarla vakit geçirmek size de onlara da iyi gelecek sağlık sorunlarını aşmanıza yardımcı olacaktır. Sizlerde ruhsal olarak içinde bulunduğunuz karanlıklardan arınacak rahatlayacaksınız. Yönetici gezegeniz  ün  ile geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir dedikodulara kulak asmadan hareket etmeniz akıllıca olacaktır.
Sağlık
 
Alerjik bir bünyeniz varsa cildinizle ilgili  hassasiyetler olabilir kalp ya da kan ile ilgili bir sorunuz varsa, kontrollerinizi yaptırmanız olası kritik sorunların önüne geçecektir. 22 23 24 25 26 NİSANe Dizler eklemleriniz ve  mide ağrıları yaşayabilirsiniz. Yine bu tarihlerde aile büyüklerinizden yaşlı bir yakınınızın hastalığı ile üzülebilirsiniz.
 
 
Ticaret ve Finans
Bu ay ortak işler yapan İkizler giderleriniz çok yükselebilir özellikle ilk 10 gün harcamaların artması ile zorlanabilirsiniz. Bu süre içinde var olan şartları korurken yeni anlaşmalar yapmaktan geri kalmamalısınız.  Siz bir şirket çalışanıysanız ay boyunca üst düzey yetkilileriniz aleyhine yorumlarda bulunmamalı ilişkilerinizi iyi yönde sürdürmek için çalışmalısınız.
Aşk ve Evlilik
 
Olumlu  tarihler:  5, 6, 9, 14, 19
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 8, 11, 18, 22, 27

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık