Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2021 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Ay sizin için büyük sürprizlerle dolu. İş ve özel hayatınızda size olmadık engeller çıkartan başarınızın önüne set çekme çabası içinde olanlarla ilgili alacağınız istihbaratlarla güçlenecek üzerinize oynanan oyunları ortaya çıkaracak ve zaferinizi ilan edeceksiniz. Aile büyüklerinizin sağlık sorunları söz konusu olabilir üzülmeyin geçici problemler olacak bunlar. Özel yaşamınızda ise 3 yılın gölgesi hüznü acısı kalkacak üzerinizden yenileneceksiniz. Gökyüzü kişisel bilgilerinizi ele geçirme çabası içinde olanların planlarını boşa çıkaracak adeta ava giderken avlanacaklar ve gizli saklı meselelerinin gerçek yüzlerinin ortaya çıkması ile büyük bir şaşkınlık geçirecekler.
 
Sağlık
Jüpiter'in konumu sizlere sağlığınızla ilgili  hassasiyetler yaşatabilir.  Özellikle kan ile ilgili bir rahatsızlığınız varsa çok dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca kilo alma eğilimi içinde olacağınızdan yediklerinize dikkat etmeli şeker ve hamur işinden uzak durmalısınız.
Ticaret ve Finans
Aile üyeleriniz ve dostlarınızdan fazlası ile destek görecek finansal konularda zorlandığınız alanlarda yeni kapıların açılması ile başarılı olabileceksiniz. Hukuki konularda ve resmi anlaşmalarda güçlü etkilerle kazançlı çıkacaksınız. Ay sonuna doğru önemli bir yatırım gerçekleştirebilir yeni bir ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.
 
Aşk ve ilişkiler
Evli ve çocuk sahibi Boğa’lar  özellikle erkek çocuğu olanlar problemler yaşayabilir eş ve çocuğunuz arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim durum ne kadar zor olursa olsun sakinlikle olayları yatıştırma çabası içinde olun. Özel yaşamınızda ise 11 NİSAN ile birlikte ilişkiniz netlik kazanıyor son 3 yılın yorucu etkilerinden kurtuluyorsunuz. Yaşanan dengesizlikler bitiyor ve siz anlayışınızın sevginizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bekar Boğa’lar sizlerde ilişkiler konusunda dikkatli olmalı anlık yakınlaşmaların heyecanına kapılarak hareket etmemelisiniz. Ay’ın 2nci yarısından itibaren aşk sizi bulacak kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz.
 
Olumlu  tarihler: 3, 9, 11, 17, 22
 
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 5, 6, 7, 19, 27

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık