Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2021 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

İş hayatınızda istikrarı yakalayacağınız sabırlı davranarak elde etmekte zorlandığınız değerleri kazanabileceğiniz KİBİR den uzak durmanın sağlayacağı mükafatı alabileceğiniz duygusal zincirlerinizi kırarak ifade edebileceğiniz bir ay karşılıyor sizleri. İş ve eğitim hayatınızda kararlılığınız disiplininiz sizi başarıya ulaştıracaktır. Ailevi konular ve özel yaşamınızda ise özgürleşiyorsunuz, Tutsaklıktan istemediğiniz bağımlılıklarınızdan kurtuluyorsunuz bu sayede kendi yolunuzu çizerek yeni başlangıçlara yürüyebilirsiniz. Yeter ki isteyin ve yapabileceğinize inanarak hareket edin. Ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu yakın çevrenizde dönüp dolaşacak aslı olmayan dedikoduların etkisinde kalmamanız olmalı.
 
Sağlık
Sinir sisteminizle ilgili bel boyun ve omuzlarınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Bir diğer sorunda uykusuzluk ve bunun yansıması olası ev kazaları olabilir. Uyku ve kas ağrılarınızı önemsemelisiniz.
Ticaret ve Finans
İş hayatınızda geçmişten gelen sorunları çözüme kavuşturabilir duygularınızı bir yana bırakıp gerçekleri kabul ederek farklı çıkış yollarını keşfederek krizleri kazanca çevirebilirsiniz. İş başvurusu yapan Akrep ler de bu ay beklediğiniz haberi alarak kalıcı bir işe girebilirsiniz. Finansal konularda şansınız gülmeye başlıyor fakat aşırı riskten bilmediğiniz işlerden uzak durmalısınız. Kazancınız geldiği gibi gitsin istemiyorsanız şayet.
Aşk ve Evlilik
Siz sorunlu bir ilişkide sürekli emek veren ve acı çeken tarafsanız cesaretinizi toplayarak ilişkiye nokta koyup önce ben diyebilirsiniz. Bilmelisiniz ki her şey sizi arındırıp daha iyisi ve güzeline hazırlıyor. İlişkilerini sorunsuz devam ettiren evli Akrep’ler ise eşinizle romantizmin tutkunun heyecanın artması ile kendinizi daha önce olmadığı kadar özel ve değerli hissedebilirsiniz. Bekar Akrepler sizlerde çekiciliğinizle hayranlık uyandıracağınız ilgi odağı olacağınız bir süreçtesiniz.
Olumlu  tarihler:  3, 4, 12, 14, 26
 
Dikkat edilmesi gereken tarihler: 5, 6, 15, 19, 24

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık