Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2020 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu ay öncelik sıralamanızda ilk sırayı kendiniz almalı başkalarını düşünürken yok saydığınız sizi değerli kılmak için çabalamalısınız. Çok çalışırken ve yükselişte olduğunuzda yanınızda yer alanlar ile  düşüş yaşadığınız günlerde sizi yalnız bırakmayanlar arasında ki farkı ayırt edebilmeli ve iyi gün dostları ile ilişkilerinizi sonlandırma cesaretini göstererek değişimin içinde ki yerinizi almak için gayret etmelisiniz. Bu ay Öğretmen Satürn'ün doğum haritalarınızda 5. evinizden 6.ncı evinize geçişinin enerjileri ile karşı karşıyasınız.

Bu etki düşüncelerinizde büyük bir değişime işaret eder. Zihnindeki olumsuz ve hoş olmayan düşünceler, çok olumlu ve pozitif bir düzeye dönüşebilir. Disiplinli çalışırsanız,  hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. Aynı tekrarlar ile hareket etme eğiliminde olursanız başarı sizlerden oldukça uzak kalacaktır. Öğretmen Satürn’ün mesajlarını doğru değerlendirmeli sonuç odaklı hareket edip zihninizi karanlıklardan arındırmalısınız. Bu ay hiç bir konuda kendinizi tüketmeyin. İş hayatınızda farklı kaynaklardan gelirler elde edebilirsiniz.  Ancak başarınız dan dolayı bir sürü problemle de karşılaşabilirsiniz. Hükümet ve vergi ile ilgili engeller bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

6 Nisan 2020'den sonra iş hayatınızda daha fazla mücadele ve rekabet gerektiren konular ile karşılaşabilirsiniz. Size ve fikirlerinize karşı gelen kişiler tarafından oluşturulan engeller nedeniyle günden güne iş yapmakta zorlanabilirsiniz mücadele etmeli asla ve asla pes etmeyi tercih etmemelisiniz. Özellikle  iş ve özel yaşamınızda önemli adımlar atmaktan kaçınmalısınız. işverenleriniz ile hukuki alanlara girecek kadar büyük sorunlar yaşamamaya anlaşmazlıkları bu boyutlara getirmemeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde itibarınız zedelenebilir hem maddi hem manevi zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Siz kötü bir evlilik ya da ilişkinin acısı ile aşka küskün bir yengeç burcuysanız sağlam temeller üzerine  bir evlilik gerçekleştirebilir yeni bir ilişki ye adım atabilirsiniz.

İlişkisi devam edenler ise, 15 Nisan 2020 de akabinde mükemmel enerjiler hayatınızı yapılandırmanız için sizleri destekleyecek.  Yeter ki geçmişin gölgesini yaşamınızdan kaldırmak için mücadele edin ve şüphe kıskançlık gibi kavramların ilişkilerinizi yaralamasına izin vermeyin. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık