Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Mars'ın geçişi size çok fazla fiziksel ve zihinsel enerji verir, ancak ajitasyon, sinirlilik ve sabırsızlığı da uyandırabilir dikkatli olmalısınız. Pek çok konuda bir şeyden diğerine atlayarak kendinizi yorabilirsiniz veya agresif patlamalara maruz kalabilirsiniz.

Bir süredir kronik bir hastalığınız varsa, dikkatli olun tekrar edebilir. İhmal etmeden uzman bir hekime görünmelisiniz. Bu ay sizi gerçekten seven kişilerden pek çok konuda önemli tavsiyeler alabilirsiniz ve sorunlarınızın duygusal ve ruhsal nedenlerini keşfetmenize yardımcı olacak dostlarınızın önerilerini dikkate almanız faydanıza olacaktır.

Bazı Yengeç burçları sağlıkları ile ilgili konularda gereken önemi göstermedikleri takdirde ani tıbbi müdahale durumları ile karşılaşabilirler, gerçekten çok acil bir durum olmadığı sürece tıbbi müdahale ve operasyonların Nisan 2019’da yapılmaması için acele etmemek en iyisi olabilir.

Bir yandan, hayal kurmaya ve romantizme, yeni aşk ideallerine odaklandığınız enerjiler hakim gökyüzünde, fakat diğer yandan, eski eş ya da sevgiliniz ile ilgili zorluklar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

2019 Nisan'ında, birçok evli Yengeç burcu, evliliklerini ayakta tutmak için büyük çaba sarf etmeleri gerektiğini düşünebilir. Kendinize odaklanacağınızı bilmeli ve karşı tarafın otoritesinin sizi ezmesine izin vermemeniz ilişkinin gidişatı açısından oldukça önemlidir. Bazı çiftlerde, eş ya da sevgilinizin kıskançlık ve arkadaşlık ilişkilerinize yapacağımüdahaleler ve arkadaşlık ilişkilerinizin sınırlanmasını istemesi ile ciddi çatışmalar yaşayabilirler.

Aşkı arayan Yengeç burçları ise kendilerini güvende tutabilecek ve sorumluluklarını üstlenebileceklerini düşündükleri yeni insanlar ile tanışabilirler. Fakat sadece dürtülerinize göre davranırsanız büyük bir hata yapabilir pişmanlık duyacağınız ilişkiler yaşayarak zarar görebilirsiniz. 2019’un geçişleri, kendi seçimlerinize ve ilişkilerinize hayatınızın gidiş yönüne sahip olmanız için uyarıcı enerjiler ile dolu.

2019 Nisan'ın sonunda, hem Pluto (24 Nisan 2019’dan) hem de Satürn (30 Nisan 2019’dan itibaren), geri hareketi ile sizin belirlediğiniz seçimleri destekleyerek uzun bir sürenin başlangıcını işaret eder. Evliliğiniz veya uzun vadede korumak istediğiniz bir ilişki söz konusu olduğunda yapmanız gerekenleri ortaya koyarak hareket etmelisiniz pişmanlıklarınıza yenilerini eklememek için.

Kariyer ve Finans:

5 Nisan 2019 tarihli Yeni Ay, kariyer, başarı yeni bir kariyer aşamasına başlamak için veya yaşamda yeni bir yön seçmek için ihtiyacınız olan enerjiyi verecek silzere. Ancak işler istediğiniz kadar hızlı ilerlemeyebilir acele etmemeli farklı arayışlar girmeden var olan işleri planlamak için zaman ayırıp kendinizi geliştirmelisiniz.

Nisan 2019'da Mars sizlere fedakarlıklar, izolasyonlar ve aynı zamanda şifa getirecek enerjileri barındırmakta. İl Jüpiter, 10 Nisan 2019'da geri hareketine başlıyor. Bu nedenle, profesyonelce konuşursak, bir şeyler eklemek ve yeniden değerlendirmek, uzun vadeli stratejileri gözden geçirmek, etkinliğini yeniden düzenlemek için iyi etkiler söz konusu yeni bir iş yeri için bu süreci akıllıca değerlendirin.

Bu enerjiler ile gönüllü çalışma, sosyal sorumluluk çalışmaları yoluyla. Sevgi ve şefkat dolu olan bu bencil olmayan davranışlar, sosyal olarak sizi her şeyden daha fazla öne çıkarabilir. Beklenmedik profesyonel fırsatlarla bu şekilde karşılaşabilirsiniz.

Sağlık evinizde Jüpiter'in geri hareketi ile ilgi çekici semptomları deneyimleyebilirsiniz, fakat aynı zamanda, zaman içinde tedavi etmediğiniz bir soğuk algınlığı ya da başka bir rahatsızlığın da (mutlaka ciddi bir sorun olmayabilir) geri dönmesini bekleyebilirsiniz.

Yeme alışkanlıklarınızı gözden geçirmek ve ruhsal kargaşanızın çok yoğun olduğunu hissettiğinizde daha fazla çalışmak için zaman ayırın. Mars doğum haritalarınızda 12. evinizdeyken, düşüncelerinizin ve endişelerinizin akışı çok yoğun olabilir ve daha uzun zamanlara ihtiyaç duyarsınız, ancak önceliklerinizi de yeniden düzenlemelisiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık