Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Güneş ve Venüs (aşk gezegeni) 20 Nisan 2019 tarihine kadar doğum haritalarınızda 5. evinizde (aşk, flört, ilişkiler, çocuklar ve yaratıcılık). Fakat aşk eviniz 17 Nisan 2019'dan itibaren de (Merkür) tarafından çevrilecektir. Öyleyse bekar veya evli olsanız bile, aşk hayatınız için çok şanslı bir dönemdesiniz, size yaşama sevinci getirecek güzellikleri kucaklayın korku kaygı dününüzde kalsın.

Aşk hayatınızı onarmanız için gökyüzü tüm ihtişamı ile destekliyor sizleri. Maceracı ruhunuz, flört etme, kalpleri fetih etmeniz harekete geçiyor. Birçok Yay burcu için, sevgi aşk farklı bir boyut kazanabilir ve bu nedenle aşk sizler için daha derin bir anlam kazanacak ve sizi yeni bir keşfe doğru götürecek bir ilişkinin parçası olmanızı sağlayabilir. Evli ve ilişkisi devam eden Yaylar sevdiğiniz insanın romantik jestlerle sizi şaşırtacağı enerjilere hazır olun. Size daha fazla dikkat ederek size olan sevgisini daha net ortaya koyup bebek sahibi olma arzusunu tüm samimiyeti ile ifade edip sizi büyük bir şaşkınlıkla baş başa bırakabilir.

Mars'ın enerjisi ile yeni başlayan aşkların  kalıcı olacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız şimdi. Eğlencenin tadını çıkartın.

Nisan 2019 için olan sevgi ve ilişkiler burcunuz, Yay sevgi ve ilişkiler falı 2019 (yeni pencerede açılır) bağlamında daha iyi anlaşılabilir.

Kariyer ve Finans:

Yay burcunda bulunan Jüpiter, 10 Nisan 2019'da geri hareketine başlıyor. Bu etki sizler için, mesleki yaşamınızda ve kişisel yaşamınızda yanlış anlamalar ve hoşnutsuzluklara neden olabilir dikkatli davranın.

Belki de bazı Yay burçları, öneri veya emir alırlarsa, hatta onları verme hakkına sahip olanlardan bile daha çekici ve söz sahibi olabilirler. Ancak, 5. evinizi geçen pek çok gezegende, özellikle bireysel bir faaliyetiniz varsa, yaratıcılık ve ilhamdan faydalanırsınız.

Bu enerji altında özellikle bir ürünü tanıtmakta ya da kendinizi tanıtmakta çok başarılı olabileceğinizi belirtmek isterim, özellikle de Nisan 2019'un ikinci yarısında. Güneş, 20 Nisan'da, sizlerin iş ve sağlık evinden geçerek yeni bir kapı açacak sizlere. Gelişim ve profesyonel değişim olanakları. Yaptıklarınızdan memnun değilseniz, yeni nitelikler alın ve yurtdışından da iş fırsatları bekleyin.

Parasal konularda geçmişte yapılan abartılı harcamalardan pişmanlık duyabilirsiniz. Bazı Yaylar bencil ve sınırlayıcı sebeplerden dolayı paraları konusunda cimri olabilirler. Ancak, fonlarınızı başkalarınınkilerle birleştirmekten, başkalarıyla birlikte yatırım yapmaktan ya da yatırımcı aramaktan ya da gerçekleşmesini istediğiniz fikirleri desteklemekten kazanımlar elde edeceğinizi unutmayın.

24 Nisan 2019'dan sonra, Pluto ve Satürn gelir ve kişisel kaynaklar evinizde eski haline gelir, bu nedenle para kazanmak sizler için her zamankinden daha zordur.

Jüpiter (Yay hükümdarı) 10 Nisan 2019'da geri hareketine başladığından, enerji seviyeniz dalgalanabilir. Hiper olmaktan, tembel olmaktan, coşkudan ertelemeye kadar gidebilirsiniz.

Bu aynı zamanda Merkür’ün doğum haritalarınızda 4. evinizden (17 Nisan’a kadar) ve ayrıca Venüs’ün (20 Nisan’a kadar) geçişine de katkıda bulunabilir. Bu yüzden duygusal yeniden yapılandırmayı tercih etmeli kendinizle ilgili her türlü şeyi keşfedebilirsiniz, bazıları mutlaka hoş olmaz. Fakat sonunda daha özgür hissedeceksiniz ve ruhunuz iyileşmeye doğru ilerleyecektir.

Nisan 2019'da, sözler ve eylemlerle kısıtlama göstermelisiniz, çünkü istediğiniz şekilde profesyonelce öne çıkamazsınız yapabileceğinizden fazla yükün altına girmeyin ve sözlü olarak olumsuz yorumlarda bulunmamaya dikkat edin.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık