Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

2019 Nisan'ında daha hoş ve konuşkansınız, hatta romantik beyanlar bile yapabilirsiniz. Ya da en azından aşkla olan olumsuz deneyimlerinizden sonra kendinizi daha iyi ifade edip karşı cins üzerinde daha iyi bir izlenim bırakacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Bekarsanız, aşk sizi beklenmedik şekilde bulabilir. Çevrenizde yapacağınız kısa bir gezinti, ani bir çekicilikle sonuçlanabilir, hatta bir akşam yemeği randevusuyla bir anda sürpriz bir ilişkinin kahramanı olabilirsiniz.

Duygularınızı veya ihtiyaçlarınızı netleştirmek için 20 Nisan 2019 tarihine kadar bu olumlu enerjilerden en iyi şekilde yararlanın. Kendini ifade etme konusunda daha cesaretli olun, ama aynı zamanda daha duyarlı olun, sevdiğiniz her zamankinden daha alıcı olacak. Birbirinizden uzaktaysanız veya her ikiniz de kariyerlerinizle çok meşgulseniz, onunla daha sık iletişim kurmaya çalışın ve ona olan sevginizi daha yoğun şekilde hissettirin.

Sorunlu ilişkiler içinde olan Oğlaklar ise ilişkinizi başkalarıyla karşılaştırarak ilişkinizin imkansız olduğu sonucuna varabilir ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz.

Nisan 2019'da aile hayatına daha fazla dikkat etmenizi, eşinizle daha fazla zaman geçirmenizi öneririm son pişmanlık fayda etmeyebilir. 19 Nisan 2019'da eşinizden ailenizden oldukça ciddi bir uyarı veya ültimatom alabilirsiniz dikkatli olun.

Kariyer ve Finans:

2019 yılının Nisan ayında, kariyerinizi yeniden yapılandırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız önceliğinizi işinize vermeli sizi gerçekten önemseyen kişilerin söylemlerini dikkate almalısınız. Profesyonel projeleriniz için sizi seven insanlardan gelecek anlayış ve destek sizi şaşırtacaktır.

Nisan 2019'da bazı Oğlak burçları evden çalışmayı seçecek, tüm işi eve taşıyabilirsiniz ve emlak işlerinden ve işlemlerinden çok iyi  gelirler kazanabilirsiniz. Spekülatif gelir, 2019 yılının nisan ayının ikinci yarısında daha çok tercih edilmektedir, ancak açgözlü olmayın ve büyük çapta işler yapmayın.

Bazı iş fikirleriniz varsa kolayca yatırımcıları cezbedersiniz. 20 Nisan 2019'dan sonra başarılı bir şekilde kendinizi ortaya koyup kabul görebilirsiniz başarının sizi yakınlarınızdan uzak tutmasına izin vermemeyi ihmal etmeyin.

Birçok Oğlak burcu, beklenmedik bir gelir elde edeceği fırsatlar yakalayabilir bu ay.

Merkür ve Mars'ın size sunduğu desteğin çoğunu kullanarak size profesyonel yaşamınızı yeniden düzenlemek ve inşa ettiğiniz temeli pekiştirmek için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi bulabilirsiniz. İş ve sağlık evinizde bulunan Mars, size cesaretli  olmanız için ilham veriyor ve iş arkadaşlarınız için bir rol model olabilirsiniz. Ancak, görevlerinizi devretmeyi öğrenmelisiniz.

2019 Nisan'ında eski halinize dönüş yapmak için hızlı ve öfkeyle davranabilirsiniz. Bu yüzden kendiniz olmak ve rahatlamanıza yardımcı olacak şeyler yapmak için sportif ve ruhsal aktivitelere yönelmelisiniz.

Jüpiter gerilemesi (10 Nisan - 12 Ağustos 2019) manevi değerlerinizle, kendi sezginizle yeniden bağlantı kurmayı teşvik edici enerjileri iyi değerlendirin.

Bu ay boyunca

Zorba olmaktan kaçının çünkü hem profesyonel hem de kişisel düzeyde önemli ilişkileri bozma riskinizi en aza indirin.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık