Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Aşk hayatınız Nisan 2019'da muhteşem ilerleyecek gibi görünmekte. Zihinsel olarak teşvik edilirsiniz, akıllı konuşmalar yaparsınız ve eş ya da sevgilinizle etkileşimlerinde kendinizi kışkırtıcı bir şekilde tezahür ettirirsiniz. Ancak, kendinizle yüzleşmekten kaçmamalısınız.

Sözel saldırganlıktan veya fikirlerinizi empoze etme gereğinden kaçının çünkü ilk çekim aniden ve nahoş bir şekilde beklenmedik durumlara yol açabilir. Nisan 2019'da çiftler eş ya da sevgilileri ile daha iyi iletişim kurabilir fikir alışverişinde daha açık olmanın getirdiği uyum ve ahenkle mutlu olabilirler.

Eğer bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, galaksideki gibi uzaklara bakmamalısınız. Yapmanız gereken etrafınıza daha yakından bakmak. Beklenmedik bir aşk, ani bir çekicilik Nisan 2019'un ikinci yarısında can sıkıntınıza son verebilir.

Evli Kovalar ise ay boyunca evlerine ve ailelerine yönelecekler. Özellikle 20 Nisan 2019'dan sonra, yakınları tarafından şımartılmaya ihtiyaç duyulduğunu hissi yoğun olacaktır. Pek çok Kova burcu, eşleriyle duygusal yakınlığı daha yoğun yaşamaya başlayabilirler. Eşinizin üzüldüğünüz bir konuda hoş bir jesti sizi duygulandırabilir, ilişkiniz son zamanlarda heyecanını yitirdiyse, bu ay kalpten kalbe bağlantıyı sevgi ile yeniden kurabilirsiniz.

Kariyer ve Finans:

Profesyonel olarak, Nisan 2019'da büyük bir olay beklememelisiniz. Planlamanız, bir şeyler eklemeniz, güçlü yanlarınızı toplamanız ve kariyerinizde bazı köklü değişiklikler yapmak için gerekli olan iç kaynaklarınızla bağları sürdürmek için iyi bir zaman dilimindesiniz.

Çok etkin girişimlerde bulunmaktan hızlı kararlar almaktan uzak durun. İş için çok seyahat etmeniz veya bir iş ortağı veya iş ortağı ile yoğun görüşmeler yapmanız gerekebilir. Fakat sizlere önerim hemen kararlar almayın sabırlı olun gelecek için projelerinizi gözden geçirerek ilerleyin.

10 Nisan 2019’dan itibaren Jüpiter, 11. eviniz (geleceğe yönelik gruplar, gelecekler ve planlar, mesleğinizin sağladığı faydalar) aracılığıyla geri hareketine başlıyor. Bu yüzden, heyecanlı olduğunuz bazı işbirliklerini ve projeleri tekrar gözden geçirmek en iyisi olacaktır sizler için büyük başarısızlıklardansa var olan şartları korumanız akıllıca olacaktır.

Paraya gelince, özellikle Nisan 2019'un ilk iki haftası boyunca işler iyi görünüyor. Fakat çok dikkatli olmalısınız değmeyecek bir şeye yatırım yapmak zor durumda bırakabilir sizleri dikkatli olun ve böyle şeyler için borçlanmaktan kaçının.

Nisan 2019’da bir iç dengeye ulaşmak daha zordur ve dalgalı ve karmaşık ruh hallerinden geçebilirsiniz. Neyse ki, sizi seven insanların duygusal desteğinden faydalanır ve onlarla iyi iletişim kurarak doğru kararlar alabilirsiniz.

Odaklama yeteneğiniz en yüksek seviyede değil ve özellikle ayın ikinci yarısında radikal olarak karşıt fikirlere gidip gelebilirsiniz ve şu an bulunduğunuz çevrenizde kalmak ve bundan çıkmak arasında seçim yapamazsınız. Nihai kararlar alma zamanı gelmedi öfke ile kalkıp pişmanlıklar ile vicdan azabı çekmeyin.

20 Nisan 2019'dan sonra, sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz, özellikle de depresyona veya melankoliye yatkınlık nedeniyle. Bazı kronik hastalıklar tatsız bir dönüş yapabilir ve onu ayrıntılı olarak araştırmayı tercih etmelisiniz.

Zihinsel ajitasyonunuzu hafifletmenize yardımcı olacak aktiviteler bulun, hiç bir şeyi büyütmeyin, bu şekilde, bir hata yapmaktan kaçınma şansınız artar.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık