Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız bu ay. 5 Nisan’da, Koç’taki Yeni Ay ile hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Kendinizi ifade etme ve ortaya koyma şeklinizi değiştirin. Bu coşkunuz ve geçen ay yapamadıklarınızı yapma arzunuzu güçlü kılacaktır. Fiziksel ruhsal dayanıklılığınız yüksek olabilir ve zihinsel yetenekleriniz de aynı derecede iyidir. Bu yüzden daha fazla çalışmalı ve dışarıda daha çok zaman geçirmeli aktif olmayı tercih etmelisiniz.  Bu ay sosyal hayatınız oldukça aktif olacaktır. Aşk hayatlarınızda özellikle de bir ilişkisi olmayan Boğalar harika bir ilişkiye adım atabilirler. İlginç insanlarla tanışma ihtimalinizde var ve iç sesinizin tezahür etmesine izin verme eğiliminiz yüksek olacaktır şimdi yüreğinizin götürdüğü yere gitmeye hazırsınız bir ilişkinin geleceğine ilişkin umutlarınızı yükseltecek sürpriz gelişmelere hazır olun. Bu dönemde bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir.

Evli Boğalar arkadaşlarınız aracılığı ile oldukça sosyal ortamlarda olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız eşinizin sizinle birlikte her yere katılmasını sağlayın. Unuttuğunuz romantizm ve birbirinize olan bağınız çift olarak hayatı paylaşmanın anlamını daha iyi kavrayıp birlikte yapmaktan mutlu olacağınız etkinliklere zaman ayırmanız sayesinde artacaktır.

17 Nisan 2019'da Merkür ardından 20 Nisan'da yönetici gezegeniniz Venüs’ün geçişleri, aşk hayatınızda yaşadığınız sorunları kökünden çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Dışarıdan gelen müdahaleler ile yorulan ilişkinizi iyileştirecek eş ya da sevgiliniz ile birbirinizi daha iyi anlayıp sevip güvenmenin güzellikleri ile aşkınızı güçlendirecek güven verip güvende hissedeceksiniz.

Boğa'nın ortaklıklar evinin modern hükümdarı olan Pluto, 24 Nisan 2019'da geri hareketine başlıyor ve bu sayede ilkelerinizi gözden geçirecek uzun ya da kısa tüm ilişkilerinizi yeniden değerlendireceksiniz bu uzun dönemin başlangıcı uyandırıyor sizleri. Şimdi iş ilişkiler eğitim gibi hayata dair tüm ilkelerinizi yeniden yapılandıracak ve o açık sözlü kitabın ortasından konuşan doğanızı kontrol atlına alıp iyi ve doğruyu her yerde anlamayanlarla konuşmayacak art niyetli enerji simsarlarını fark edip deyim yerindeyse oyunu kuralına göre oynayıp onların kendileri ile yapmaktan kaçtıkları yüzleşmelere ayna olup kurdukları tuzakların içinde ki hallerine tanıklık edeceksiniz iyi seyirler.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık